Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

duplicka
8. okt 2011

@sevzuz ahojcek, ja som nemala brio sedacku , infa som mala len z netu nazory mamiciek, ale ja som skor za maxi cosi a tym,ze uz su adaptery tak fakt zvazujem navrat k brio 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 . zatial som ale nezistovala cenu adapterov. 😒 tak asi som nepomohla 😒 😒 😒

kristina.mihalovicov
9. okt 2011

Ahojte, premýšľame tiež o Brio kočíku, chcem sa spýtať jednu vec: dá sa trocha hojdať? Neviem si predstaviť, že keď bude babátko plakať, budem jazdiť dopredu, dozadu.. 🙂

sevzuz
9. okt 2011

@kristina.mihalovicov myslim ze to je jediny moderny kocik na trhu ktory sa da "naozaj" hojdat, normalne sa hojda ako stare kociky - myslim tym rozsah pohupu, ved vyskusaj v nejakom obchode teda pozeram ze si z TT tak v bambini ho maju🙂

@duplicka dakujem za odpoved. Ja som mala predtym peg perego a teraz ho mam doma, bola som v bambini pozriet tu Brio autosedacku a teda ta je o polovicu mensia nez Peg perego, len musim predat PP a kupim nejaku MC z druhej ruky. Adaptery som nesla za 62€ 😠 uz som zbehla ej ebay a ziadne adaptery z druhej ruky na Brio a Maxi cosi niesu 😒

sasena033
9. okt 2011

no docitala som sa veru aj ja z ek brio vajko len maxi cosi...aj v predajni mi tak poradili 🙂

renata09
9. okt 2011

@kristina.mihalovicov Súhlasím so sevzuz. Hojdá sa s ním super. Má parádne odpruženie.

kristina.mihalovicov
9. okt 2011

Ďakujem za odpoveď, potešili ste ma.

duplicka
9. okt 2011

@sevzuz to fakt, tak to su dost drahe, ale tak co uz radsej maxi cosi, fakt su priestrannejsie a ja som s nimi max spokojna

pallacinka
9. okt 2011

Baby co riesite vajko, my mame tiez Maxi cosi, Brio sa mi od zaciatku nepacilo, radsej som sa vzdala naklikavania kedze adaptery este v predaji neboli. Ked mala nasa mala 4 mesiace sme kupili iny kocik kde sa vajko nakliknut dalo a za cely ten cas sme to pouzili presne 1 krat, mne to nejako vobec nechybalo 🙂 Ta cena adapterov je inac riadne premrstena!

bosacka
9. okt 2011

my mame brio sedacku, dcerka ma pol roka a nakliknutu na podvozku som ju mala tusim 1x (mozno 2)
@kristina.mihalovicov - tak ako pisu baby, brio sa prijemne hojda... ale na mojho drobca fungovalo skor dopredu/dozadu 😀 (ked hojdanie, tak len so zdvihnutymi prednymi kolesami - to este tak inak pruzi 🙂 )

duplicka
9. okt 2011

no ja som zas pouzivala naklik sedacky velmi casto, takze ak vyberiem opat brio, tak aj adaptery nan aj ked fakt ta cena 😕 😕 😕

sevzuz
9. okt 2011

@pallacinka
@bosacka
@duplicka
ja uz som bola rozhodnuta, ze na to kaslem na naklikavanie, ale my sme to vyuzili, no mozno aj preto ze Peg perego je tazka autosedacka ako krava a nechcelo sa nam ju tahat. a teraz ked to bude uz druhe babatko tak si myslim, ze to uzijem este viac. Mimochodom nema niekto zaujem o autosedacku PP 😵 😵 😵 😵 inac je super bezecna, ale nema adaptery na brio 😝

cakaja
10. okt 2011

Baby ked si kúpim adaptéry maxi cosi cabrio fix, budú mi sedieť na podvozok brio go? ak áno nasadím na ne aj originál sedačku brio go, alebo len maxi cosi? ďakujem za odpoved 🙂

gerich
10. okt 2011

ahojte, prosim Vas ake mate skusenosti s taskami brio? chcem si kupit striesku s madlom, zlatu na hnedy brio a uvazujem aj nad tou taskou, asi skor tou vysokou, lebo je teraz v akcii za 28 eur🙂neviete mi niekto poradit?alebo nejaku inu zlatu, aby to trochu ladilo?diky

sevzuz
10. okt 2011

@cakaja nie tie adpatery za 62€ su adaptery na Brio len na sedacku Maxi cosi a v inzeratoch musis pozerat adaptery na Brio go, lebo adaptery k Maxi cosi su aj na kociky Quinny, Bugaboo, Teutonia atd.....

zuska_29
13. okt 2011

ahojte baby, mame dvojset brio go, sportovy a vanicka, a vajicko sme kupili maxi-cosi cabriofix (momentalne v super cene 95eur-odporucam)...len je treba kupit este adaptery na kocik, aby sme vedeli nakliknut vajicko aj na konstrukciu - tie za tych 62eur.....len teraz si niesme uplne isty, ze ci stacia iba tieto adaptery, lebo ved ked si to pozriem na obrazku, a pozriem sa na konstrukciu - tak neviem - ako to tam bude pasovat? myslim tie adaptery. alebo system naklikavania na 2010 a 2011 kolekciu je ine??? mate uz niekto skusenost? diky.

zuska_29
14. okt 2011

🙂 takto by to malo pekne vyzerat...uz chybaju len tie adaptery 🙂

urma
16. okt 2011

ahojte, vcera mi tento kocik vychvalili v predajni, inak som mu nevedovala moc pozornos doteraz,ale som na neho namotana uz aj ja 🙂
Chcem sa vas spytat, ako sa vam tlaci s tou inou ruckou, je to pohodlnejsie ako obycajna kalsicka obla? Lebo mam z toho zvlastny pocit...

megg
16. okt 2011

@urma ta rucka je jedna z najlepsich veci, co su na kociku 😉

urma
16. okt 2011

😉 dakujem. vedela som, ze bude bud sqvela alebo na prd, takze som rada, ze pozitiv...

duplicka
16. okt 2011

@sevzuz mozes mi prosim ta zmerat chrbtovu cast na sportovom, ja som ho sice mala,ale nemam nikde poznacene kolko je dlzka,dakuujeeemmm

sevzuz
17. okt 2011

@duplicka ahoj tak chrbtova opierka dlzka 53cm, a sirka v casti ako su pasy pripevnene k chrbtovej opierke je 32cm, sedacia cast dlzka 22cm, a sirka 31cm. merala som len ten pevny material tu umelinu ktora je obtiahnuta latkou, nemerala som cely volny priestor 😉

duplicka
17. okt 2011

@sevzuz 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 dakuujeeemmmm

sevzuz
17. okt 2011

@duplicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 malickost mam dobreho maleho asistenta 😀

anpolia
17. okt 2011

Ahojte,pridavam sa aj ja do klubu zatial len obdivovateliek tohto kocika,ked nam ho v predajni predviedli,bola som z neho uplne nadsena.🙂 uvazujeme o sivom prevedeni,no zial realne som nemala moznost vidiet kocik v tejto farbe.videli ste ho niektora nazivo,myslim tu sivu verziu.je ok?pozdaval sa vam?dakujem vopred za vase nazory!

rony2011
17. okt 2011

Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať, v akých farbách ste videli Brio na živo? Ja som bola zatiaľ v 2 obchodoch a všade majú v červenej farbe, no ale čakáme chlapčeka tak sa neviem rozhodnúť pre vhodnú farbu

salomuska
17. okt 2011

@urma ta rucka je fakt skvela. vyskusala som uz viacero kocikov, ale tato rucka je zatial najpohodlnejsia 😉

anpolia
18. okt 2011

@rony2011 ja som videla len hnedu verziu kocika nazivo,asi aj preto lebo predavac vravel ze najviac ide hneda a cierna farba,my cakame tiez chlapca,mne sa paci celkom sive prevedenie,manzel bol nadseny aj z tej olivovo zelenej farby.len skoda ze na predajniach kocik v tychto farbach vystaveny nemaju.☹

sasena033
18. okt 2011

babule vidieli ste tu novu farbu bria pre baby 2012?? berry-cyklamenova je uzasna fantasticka hodim foto..vcer naam ns 4Dpovedali ze to bude dievcatko tak v janurai ak sa nic nezmeni kupujem len otazka kolko bude stat 😒

rony2011
18. okt 2011

@anpolia dnes som vyzistila, že v Trnave v Bambini majú vystavené brio v olivovo zelenej farbe, ale tuším iba športovú časť. No sivá farba by sa páčila aj mne, ale chcela by som vidieť v skutočnosti

rony2011
18. okt 2011

@sasena033 farba je krásna!!! na ktorej stránke si našla nové kočíky na rok 2012 keď sa smiem spýtať. Ďakujem!