Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bosacka
4. feb 2012

baby, podla mna aj kritika je legitimna - ved na to je ta tema... moze niekomu aj nevyhovovat 🙂
@nlula - prekvapuje ma ze svagor naraza nohami...mne sa zda, ze praveze brio ma daleko rucku a moj dvojmetrovy otec nenaraza... nema tu rucku moc vysoko danu?
no a vanicka je rovnako siroka ako na inych, iba uzsie vyzera, lebo je to len latka na konstrukcii a nie plast a kopa polstrovania ako na inych kociaroch (o velkosti vanicky sme sa "hadali" so svokrou, tak viem presne, porovnavali sme vnutorne rozmery)

sevzuz
4. feb 2012

@bosacka kritika je legitimna pokial mas ten kocik doma a pouzivas ho inak je to bezpredmetne 😝

hanickaa.d
5. feb 2012

ahoj holky pokukuju po Briu, chtěla jsem se zeptat, korbička není vůbec polohovatelná? Je jen v leže? děkuji

michaela.g
5. feb 2012

@hanickaa.d ahoj, ano vanicka sa neda polohovat.

nlula
6. feb 2012

Nevedela som, že ťa sevzuz, môj názor tak rozhnevá, máš kočík s ktorým si spokojná tak si hu užíva dennodennej, nechcela som ťa mojím príspevkom vôbec rozhnevať 😢 . písala som iba moje poznatky, z pár prechádzok s kočíkom Brio, a napísať čo si myslím, ešte hádam má každý právo, ak ide o FÓRUM, S podotázkou "načo si dať pozor" Chcela som aby môj názor bol užitočný, moje poučenie - už nikdy nepíš nič negatívne!!!!!!!!!!!!!! Iba chváľ a budeš 🙂 .

sevzuz
6. feb 2012

@nlula mna si nerozhnevala len pobavila 😎 hlavne kvoli tomu, ze mam Brio Go doma 🙂

lenkatomo
9. feb 2012

pekny den mamicky, potrebovala by som poradit s dvomi vecami, mame brio, uzasny kocik samozrejme 🙂 len ma dve chybicky krasy, madlo, ta guma uz sa mi akoby v ohybe rucky kruti, chcela by som to nejako vymenit, ci nemate dobry tip 🙂 bola som aj v sportovom obchode, ze reku dam dole nozom celu tu gumenu rucku a dam tam pasku, ktorou sa ovijaju tenisove rakety, no ked mi predavajuca povedala, ze by boli treba minimalne dve z kazdej strany, dokopy by ma to vyslo viac ako 30-35 eur, ci neexistuje nieco sikovnejsie 🙂 a este jedna vec, kde sa da opravit alebo predavaju nahradne diely na brio, jedno koliesko sa mi neda zaaretovat, akoze vobec mi to nevadi, nic mu nie je, len sa neda zaaretovat, kde by som to mohla dat v pripade potreby opravit, alebo dany myslim ten zlomeny dielik vymenit, vopred velmi velmi pekne dakujem. lenka

duplicka
9. feb 2012

@lenkatomo no a nemas ho v zaruke, lebo dane veci by ti vyreklamovali, ked ho uz nemas skus zavolat sem , mozno ti budud vediet pomoct http://shop.aladdin-kociky.sk/

l.lara
9. feb 2012

@bosacka mne vadi, ze sportiak nejde do lahu...my sa nezmestime do vanicky a tiez vonku stale spime a este nemozme sediet. ale tak beriem to tak, ze ziadny kocik nie je dokonaly.. 🙂
inak maximalna spokojnost..

a kocky, nemate prosim nejaky dobry tip kde sa da teraz zohnat nanoznik? podla moznosti modry..dakujem🙂

lenkatomo
9. feb 2012

@duplicka nie, v zaruke uz nie je.....dakujem, skusim teda aj to

peliroja
9. feb 2012

@lenkatomo ahoj, ja sice mam kocik v zaruke, no z nicoho nic mi zacali blbnut kolesa, kocik mame z babetkova, tak som tam volala a mali by mi poslat nove aretacne poistky. dufam, ze to pomoze, tak ked tak sa skus spytat 🙂
@l.lara ahooooj 🙂 pocuj a ta kocka co sme davali kedysi link co sije nanozniky, tam si si nevybrala? pripadne skus dat ten z vanicky nejako ako radili baby. no ja som sa nan nakoniec vykaslala a vobec nam nechyba 🙂

mna by zaujimala akurat jedna vec a sice, ci by mi vedeli prerobit to dvojbodove zapinanie na patbodove, ale to chcem asi vela co? 😀

bella22
10. feb 2012

@l.lara já jsem teda objevila jenom černý: http://www.nej-hracky.cz/kocarek-doplnky/789-br...

My jsme ho sice ke kočárku dostali, ale ještě uvidím, jestli ho budu používat, myslím, že se dá v pohodě obejít i bez něj. Ale když už, tak bych radši koupila k modrýmu kočárku černej než nechávala nějakej šít...

peliroja
10. feb 2012

ano, original k starsim modelom sa da kupit len cierny, osatne farby su len ku kocikom 🙂

ichbinich
10. feb 2012

@peliroja:
Ano, dvojbodove sa da prerobit na 5 bodove. Ja som to nakoniec nedala robit, lebo jediny obchod v mojej blizkosti, co predava Brio, je uz aj tak 30km daleko, a boli nejaki divni. Navyse by si pytali za to 60€, co je dvojnasobok toho, co mi povedali priamo na linke Brio, ze to stoji...
Chod do obchodu, ktore predava Brio. Oni by to mali vediet poslat do centraly, kde ti to presiju. Brio pyta za to bez dane a pridavkov predajcov myslim 25-30€. Bohuzial to MUSI ist cez nejakeho predajcu, nemozes im to poslat sama "len tak". Jeden obchod vo Viedni by to tiez urobil (obchod sa vola Herr und Frau Klein), dokonca s nahradnym kociarom. Ale Vieden je tiez 200km odo mna vzdialena... ☹ Tak som sa na to vykaslala, teraz v zime nama ziadne pasy, v lete uvidim. Mozno uz budeme chodit aj tak bez kociara, resp. to bude jedno.

renata09
10. feb 2012

@ichbinich zaujímalo by ma,keď to prerobia na 5 bodové či to len upravia na látke alebo aj na tej plastovej opierke spravia otvor? Neviem si to predstaviť.A ako to je spravené na nových modeloch?

ella_joy
11. feb 2012

Kocky, ako sa pls odblokuje ten Lock na konstrukcii? Ani za svet to neviem odblokovat..kedysi som to spravila ateraz uz tyzden nad tym maturujem... 🙄

l.lara
11. feb 2012

@peliroja ahooojcek 🙂
neviem najst ten link...a z hlbokeho nechcem dat, bo ho chcem predat, nech je v dobrom stave. aby som ho neznicila..co davas navrch? klasika deku?

l.lara
11. feb 2012

@peliroja to mi je luto, ze mas uz reklamaciu.. ☹ ako fungujes bez kocika? ci da sa s tym aspon kusok prejst?

peliroja
11. feb 2012

@l.lara ahojko, vies co my mame ten fusak kaiser dowwny a nedavam nan uz nic, ked snezilo, tak som dala klasika plastenku a podla mna to vyzera dokonca krajsie ako ked som videla tie origos nanozniky. Na jar bude v lodgeri a potom ked tak poriesim daku deku co ma putka a mozno uz ani nebude treba. neviem, nejako som sa s tym stotoznila, ze ho nepotrebujem a uz mi nechyba. ak by si ale chcela, skusim ten link vykutrat.

noooo a na margo reklamacie, takze v piatok mi konecne dorazili tie aretacne poistky, samozrejme som to hned chcela vymenit, boli oznacene prava a lava, tak som to podla toho spravila, kolesa nesli, tak som nasrata hodila kocar do kufra a isla za mm do roboty, ze neodidem kym to nespravi a nakoniec vysvitlo ze prava mala ist na lave a lava na prave koleso 😀 skrtka boli v zle oznacenych sackoch, no a kocik chvalabohu konecne funguje 🙂 🙂 🙂

@ichbinich diky za info, uz som pisala do predajne odkial mame kocik, nech to blizsie pozistuju, potom dam vediet co a ako 🙂

peliroja
11. feb 2012

@ella_joy potiahnes smerom k velkym kolesam a tak by si to mala odomknut.

rexton31
11. feb 2012

@pallacinka
Ahojky. Pokud plánuješ prodávat zlaté doplňky, měla bych zájem o podložku a ledvinku. Dá se nějak domluvit?? Díky za odpověď 🙂

l.lara
12. feb 2012

@peliroja huraaa,mas funkcny kocik! 🙂 super🙂
no ja mam ten isty kaizer co ty tusim..a ten z kocika trci, ako pisala @nlula aj mne sa zda, ze ma kratky nanoznik. a neviem to tam narvat, aby to dobre vyzeralo..mozes mi pls odfotit ako to mas "zapravene", ked pojdete s marinkou von? 🙂 :P

pallacinka
12. feb 2012

@rexton31 Ahoj,mpisem ti IP 🙂

ichbinich
13. feb 2012

@peliroja:
Neviem, ako to prerabaju. Ale podla mna to musia nejak spojit s konstrukciou...Lebo by sa to mohlo vytrhnut.

salemi
13. feb 2012

Ahojte briáčky, chcela by som poradiť, akú tašku na kočík. V bábetkove majú stále akciu na vysokú tašku brio, ale nevidela som ju naživo. Ak ju niekto má, ste s ňou spokojné?

bella22
13. feb 2012

@salemi já mám tu širokou víkendovou Brio v černý barvě a v červeno-černý v bazaru, tak se kdyžtak můžeš podívat, jak vypadá v reálu. Ta vysoká není špatná, ale není tak "elegantní", je to taková nákupka...Někde jsem jí na netu viděla vyfocenou...Ale říkám si, jestli nebude vadit při chůzi, to spíš dolů do košíku. Někdo jí tady ale měl, tak určitě poradí😉.

salemi
13. feb 2012

@bella22 A nie je tá víkednová trochu tažká na ten kočík, neprevažuje? Inak tá červená je pekná, ale aj ja by som radšej čiernu. 🙂

bella22
13. feb 2012

@salemi tak to já nevím, ještě jsem s kočárkem nevyjela🙂. Já vůbec moc nemusím mít nic na rukojeti, takže jí stejně asi budu mít dole v košíku...Ale těžká mi nepřijde, uvidíme, až bude narvaná😉.

monulienkamt
13. feb 2012

@lenkatomo jeeej, aj ty mas brio, aku mas farbu? minule som videla v meste jedno tmavohnede a jedno cierne 🙂. Ja mam opacny problem s kolesom, mne sa stale zaaretovava, uz ma to vytaca, lebo mi kocik ubieha do jednej strany. na jar kupujeme golfac a idem to dat reklamovat

lenkatomo
13. feb 2012

@peliroja dakujem velmi pekne....aspon tak, no neviem, co vymyslim....