Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

peliroja
8. mar 2012

@almita jeej tak to by bolo super ked by sa to tak dalo

spolu s @beruskanula @martuska75 @juliankaaa @sevzuz @l.lara @dendy1 @jakani a @duplicka je nas 10, postovne v nemecku vychadza 4,90, takze ked sa to rozrata tak 0,50 na osobu, plus postovne doporucene 1,20 v ramci Slovenska, ak sa nemylim tak spolu to vychadza 16,60 na osobu 🙂 ak sa mylim, tak ma prosim opravte. ja by som si to samozrejme vyzdvihla osobne.

ak @almita suhlasi, tak sa potom dohodnite asi v ramci IP ohladom platbby a adresy (ak ti je to vela, mozem ti potom pomoct s rozposlanim) tak to bude asi lepsie
@duplicka ty si spominala ze by si chcela aj nieco ine, nie? tak ked tak daj vediet co a ako 🙂

sevzuz
8. mar 2012

@peliroja super a mohla by som objednat este aj plastenku na sportak, aj ked to nie je az taky rozdiel ale potesi, dakujem. peniazky poslem predom na ucet a neponahla mi to🙂

peliroja
8. mar 2012

@sevzuz hm, tu plastenku vezmem tusim aj ja, ta univerzalna mi ide dost na nervy 😠

juliankaaa
8. mar 2012

@sevzuz
@peliroja baby nedrazdite ma aj s plastenkou 😠 ja nad nou teiz uvazujem

pallacinka
8. mar 2012

@peliroja Pri nakupe nad 100 Eur je v Nemecku postovne zdarma 😉

martuska75
8. mar 2012

@juliankaaa
@peliroja
@sevzuz pláštenku mám - teda na športovú časť a je super 😉 😉 😉

beruskanula
8. mar 2012

@peliroja : holky, se mnou nakonec nepocitejte :-q....

beruskanula
8. mar 2012

jinak ad plastenka..... mame origo jak na korbu, tak sportak a super 🙂 😎 😎

peliroja
8. mar 2012

@beruskanula oka ako povies 🙂

@martuska75 ta plastenka, da sa dobre nasadit aj ked je babo uplne v lahu?

@pallacinka tak potom opravujem, treba si priratat len postovne na Slovensku 🙂

errilo
8. mar 2012

Ahojte, mne sa na Briu zacala trhat guma na rucke, prosim vas, nemate niekto nahodou skusenosti co s tym urobit? co by sa tam mohlo dat? Inak som s kocikom velmi spokojna. Dakujeeem a krasne MDZ prajem 😵

errilo
8. mar 2012

@peliroja ahoj, citam, ze nakupujete doplnky na Brio. Ja by som mala zaujem o zlatu striesku a madlo. Je tam aj nieco take? Dakujeeeem

jakani
8. mar 2012

@peliroja
@almita
dievcata, ak by sa dalo, ja by som mooc prosila objednat okrem tej clony, aj tuto plastenku na hlboku korbicku 😕 http://www.o-baby.de/katalog//brio-raincover-f....
nikde ju nemozem najst na nasich strankach, a este k tomu ju tam maju v akcii...mam sice kupenu univerzalnu na hlboky, ale tato original bude urcite lepsie sediet...ktorej sa mam ozvat na IP? 🙂

peliroja
8. mar 2012

@errilo ahoj, s tou ruckou ti neviem poradit ☹ a striesku s madlom som tam tiez nevidela ☹ mrzi ma to

martuska75
8. mar 2012

@peliroja V ľahu sme ešte nepršali 🙂 , ale môžem zajtra vonku poskúšať.

errilo
8. mar 2012

@peliroja hmm, skoda... dakujem za ochotu 😵

Ak by tu niekto predaval zlate doplnky (strieska, madlo, podlozka do kocika) - KUPIM 😵

matulienocka
8. mar 2012

@peliroja Ahoj, v babetkove maju v akcii Brio vysoke tasky vo viacerych farbach - v striebornej, zlatej, ciernej a cervenej s kvietkami, cena je velmi prijatelna oproti povodnej cene 😉 Takze sa kupa oplati 😵
http://shop.babetkovo.sk/index.php/vyber-podla-...
Pozerala som tasky aj na www.nej-hracky.cz, ale presne ako si napisala, maju vyssie postovne kedze posielaju z CZK.
Tasku co sa Ti paci som nasla aj tu: http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...
Je velmi pekna, vyzera byt prakticka a zaroven taka sportovo-elegantna, ale cena je uz vyssia 😕

beruskanula
8. mar 2012

@peliroja : origo je v leze pohoda 😉 😎 , je kryte vse 😀 🙂

matulienocka
8. mar 2012

@luciana157 Ahoj, jednu Brio tasku uz doma mam, je to postovy typ, no mne velmi nevyhovuje a potrebujem vacsiu. Ale dakujem za info 😵

@bella22 Tuto krasnu tasku som uz pozerala, skutocne vyzera super a ja som tiez skor na take elegantnejsie alebo sportovo-elegantne, nasla som ju tu: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...
No cena je dost vysoka ☹ Ak by ste ju kocky videli niekde v akcii za nizsu cenu, dajte vediet 🙂
Bella, ale mame rovnako dobry vkus - mame rovnake kociky, tiez mame komplet hnedy a tiez v nom vozime Emku 😵

bella22
8. mar 2012

@matulienocka jéé, to je teda sranda, že máme stejný vkus!🙂 Hele, já tu tašku koupila za 700Kč tady: http://www.delfinek.mimishop.cz/ ale už jí tam bohužel nevidím☹. Kouknu, jestli jí ještě někde nemají. Mám na prodej červeno-černou, ale ta se ti nehodí. Šla by suprově k černýmu, kterej jsem původně plánovala.

almita
8. mar 2012

@peliroja mozme to tak urobit,ze zatial sa poslu peniaze iba za tie clony a ked pridu,tak sa mozme spytat na poste kolko vyjde postovne a balne.1,20 bude podla mna malo..Myslis,ze to staci poslat v obalke?Ja si vobec neviem predstavit ako to vyzera zabalene 😕 😕 😕

dendy1
8. mar 2012

@peliroja @almita kočky ktorej mám poslať peniaze? Alebo mám zatiaľ čakať na inštrukcie v IP? ďakujem.

almita
8. mar 2012

@dendy1 este cakaj 🙂

peliroja
8. mar 2012

@almita mozeme aj tak pre istotu, ja som myslela ze to bude stacit, mozno 1,50 ak bude treba nakupit bublinkove obalky 🙂 postovne je 1,2 na doporuceny list do dvoch kil myslim

a este mimo temy ale aha co som nasla, ak ma niekto moznost poslat z anglicka a chcel by ist napoly je tu akcia ze jedna a druha za polovicu 🙂

http://www.mothercare.com/Babymel-Quilted-Amand...

almita
8. mar 2012

@peliroja prosim ta uz nehadz ziadne linky,lebo skrachujem 😀 ta je riadna supa 😵 tak ako to spravime s tymi clonami?kolko nas je?ideme na to?

peliroja
8. mar 2012

@almita oka, uz som ticho 😀 no mozem za to ked sa mi luuuubi? 😀
podla mna ked to vies dostat sem z nemecka, tak bude lepsie ak to objednas ty. mozeme ti najskor poslat peniaze na ucet a ked to budes mat komplet, mozes spravit objednavku, ci?

almita
8. mar 2012

@peliroja nie je problem.poslem ti ip s cislom uctu a mailovou adresou.Nech to kocky prevedu a poslu mi potvrdenie z banky,ze to odislo.Ja zvyknem fotit tu stranku cez print screen.potom mozem hned objednat.ty mas v oku,kto vsetko ma zaujem. 😉

peliroja
8. mar 2012

@almita oka dohodnute 🙂

peliroja
8. mar 2012

kocky co ste chceli objednavat, mate IP, ak som na niekoho zabudla nech sa ozve 🙂

lilianka1199
8. mar 2012

@jakani inak ja mam tu plastenku z babetkova 🙂

lilianka1199
8. mar 2012

@matulienocka Ahoj,mas este na predaj tu tasku,fusak uz mam,ale este zvazujem nad taskou,aka je tam cena ??vdaka 🙂