Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
26. máj 2013

@petramarie nemám 🙂 ale já bych jí namočila a zavěsila zpět na kočár aby uschla tam, pokud ani to tak bych zkusila žehlit přes mokrou útěrku 🙂 já ale vždy když peru boudu u sportáku tak je pak hezky rovná- vyperu vyvěsím a ona se natáhně tak nějak 🙂

sestricka1
27. máj 2013

Briáčky , nepredávate alebo nepoznáte niekoho, kto chce predať športovú časť s bielym rámom , díky 🙂

maty1232
27. máj 2013

@madormi přišlo mi to takhle už od výrobce, ale ještě mrknu, jestli to mají navlečené dobře

@petramarie jasně, vyžehlíme 🙂

sestricka1
27. máj 2013

Baby, má tu niekto šedé brio ? nejaké fotečky díky moc

ichbinich
28. máj 2013

Taaak, po straasne dlhej dobe sa idem pochvalit mojim vytunovanym Briom od pani Moniky. Nahodila som iba hlboku vanicku, lebo sportiak som uz mala odlozeny (dcera sa poponahlala, tak mi balik od pani Moniky prisiel az po porode).

Z tej istej latky mam potom aj striesku na sportak a podlozku a madlo. Ale s tym sa budem moct pochvalit az niekedy v oktobri 😉

Dokonca ma pochvalili uplne cudzi ludia na ulici 😀

sharon30
28. máj 2013

Ahoj holky,prosim o radu. Nechala jsem si u pani Moniky usit potah na boudu k hluboke korbicce..muzete mi prosim poradit, jak se nasazuje..jak sundam ten puvodni? diky moc!

ichbinich
29. máj 2013

@sharon30:
Musis dat najprv dole tu budicku. Potom si trochu vysun tu latku, aby si videla tie srobky a nachystaj si maly krizovy srobovak. Na kazdej strane staci odsrobovat jednu srobku, aj ked ich tam je viac. Ale to v principe hned uvidis, ze ktoru treba dat prec 😉 Odsrobovanim oddelis tu cast, co drzi budicku na kociari a tu cast, na ktorej je natiahnuty ten potah. Ten original potah das dole, jednoduchym zosunutim. A novy natiahnes na tu konstrukciu. Zapamataj si, kde je vpredu a kde vzadu, ked budes natahovat ten novy potah, aby si mala ten suchy zips na spravnom konci 😉 Potom to zase zosrobuj a nasad a uz sa len ich chvalit vytunovanym kociarom 😉 😀
Niekde okolo strany tusim 100 si tu jedna mama dala tu robotu, ze to vsetko pekne pofotila a popisala, skus si to najst.

sharon30
29. máj 2013

@ichbinich Děkuji Ti moc za podrobný popis..snad to zvladnem🙂

lenulice
29. máj 2013

@sharon30 ja jeste k te boudicce, staci odsroubovat jen jednu stranu, pak budes aj lip vedet jak to nasadit

ivetka09
1. jún 2013

Ahoj maminky prosim o radu, mam cisto nove Brio Go mam ho asi 2 tyzdne a budicka je vkuse dokrcena, a to vkuse natahujem vyrovnavam neviem co stym ... bolim sa to namokrit aby neostali flaky alebo zehlit alebo co robit ??? Vyzera to otrasne uz neviem co s tym... dakujem za radu 🙂

chirabell
1. jún 2013

@ivetka09 ahoj, mam sportak a mne ostala pokrcena len ked mi zmokla a nenapla som ju...co je ale pochopitelne...mam ciernu a uz par dazdov alebo snehu zazila (take slabsie co znesie kocik bez plastenky) a flaky mi neostali, tak si myslim, ze ked to navlhcis a napnes, malo by sa to vyrovnat

ivetka09
1. jún 2013

@chirabell ahoj, ja mam tu bright modru, tak mysliz ze by neostali flaky? Ja snim moc von nechodim lebo ho skor pouzivam na domace spanie ale zato ked chcem ist von dost blbo to vyzera s tou pokrcenou strieskou 😒 no neviem este uvidim co napisu aj ostatne maminy ... ale zatial dakujem 🙂

chirabell
1. jún 2013

@ivetka09 podla mna cista voda by tomu nemala ublizit...ale pockaj teda este aj na dalsie nazory 🙂

petramarie
1. jún 2013

@ivetka09 taky jsem se na tohle ptala stranku nebo dve zpet a rada skoro zadna. Ja mam tmavo sedy a taky se to bojim vyzehlit nebo namocit. A kdyz jsem volala na prodejnu, tak mi nevedeli poradit..pry se to casem vypne - pochybuju! Uz ji mam venku 1,5 mesice a je porad pokrcena jak prase ☹ 😒

pellullinka
1. jún 2013

@chirabell
@petramarie
@chirabell holky přece se ten kočárek musí dát prát, tak tomu voda nemůže vadit ne? neříkejte mi, že po zmoknutí zůstanou mapy na boudičce ☹
pokud ho máte některá nový není u něj návod na čištění? pokud ano, pak bych namočila a zkusila vypnout...nebo nevím :(

chirabell
1. jún 2013

@pellullinka prala som zatial len kosik a madlo co mi maly okopal, ani na jednom som nebadala zmenu farby a to mam cierny...buda a nanoznik mi nie raz "namokli" snehom a tiez pohoda...pisala som to ivetke, ze ja by som sa vody nebala...ale tak ona musi vediet 🙂

zvalka
1. jún 2013

prosim vas link na video, alebo viete mi poradit vy postup, ako sa ten nanoznik presne tam pripina, aby to pekne sedelo? ten original, dakujem 🙂 🙂

ivetka09
1. jún 2013

@chirabell hej viem, ani ja sa vody nebojim ale to by som musela asi dat celu striesku pod sprchu len ked len namocim urcite casti tak potom to flaky asi zanecha ... ja som mala aj hnede brio limitku a veru musela som dat cely pod sprchu aby neboli flaky ... ale to uz som dala pri predaji, lenze tento modry mam cisto novy a nechcem ho dat do vody a tak 🙂

@petramarie tiez mas este pokrcenu tu striesku? hrozne to vyzera 😒

ivetka09
1. jún 2013

@zvalka ahoj, ja tak viem ze na to treba rozobrat striesku ci co? Uz sa to tu davno riesilo ale neviem na ktorej stranke, to by som aj ja potrebovala vediet

zvalka
1. jún 2013

@ivetka09 ved to, aj mne sa zda, ze nieco s tou strieskou.....ale teda neviem ako, raz tu bol taky link na video, a tam to tusim tiez ukazovali...

petramarie
1. jún 2013

@ivetka09 jo jo, mám to skrčené jak prase. Ale že mi ani v obchodě nevěděli poradit mě teda zaráží. 😠 😖
Návod na údržbu jsem nikde nenašla, tak fakt nevím... ☹

ivetka09
1. jún 2013

@petramarie tak v obchode nevedia ... a ja co mam len navod tak len take male kartickove ani knizku som k nemu vobec nemala nic na cistenie ... ale asi to fakt skusim tak ze hodim pod sprchu a necham natiahnut este uvidim

ivetka09
1. jún 2013

@zvalka ak budes vediet nieco daj vediet prosim dakujem

petramarie
1. jún 2013

@ivetka09 stranku zpet je popsane, jak to vyslect-musi se ta boudicka odsroubovat.
Jeste tady nekdo psal, vyzehlit pres mokrou uterku.

ivetka09
2. jún 2013

@poppy1 ahoj, ja lenze zalezi akej farby brio by si chcela ??? Ja mam to bright modre ale len sportovu cast lebo som ho kupovala len teraz ma asi 3 tyzdne aj s cestou a bolo kupovane pre 16 mesacneho. Mozno to znie blbo ze pre 16 mesacneho kupovat taky kocik, ale pre nas je to nevyhnutnost, kedze mne maly spi len v kociku, nevie spat na posteli cez den len v kociku, a ja som mala Brio hnede to som predala a kupila si to nove ... No nevadi nejde o to ale ze aku farbu by si chcela, lebo kym ty prides do 9 mesiaca mozno ja ho budem vtedy predavat ... mozno zalezi ci este nam bude prcko spat v kociku a aky bude velky ... lebo je s tych vecsich deti uz teraz ma 13 kg ale v Briu ma plno miesta a krasne sa mu spinka aj 2 - 3 hodky cez obed co je skvele ... 🙂 a este my ho pouzivame len v bete velmi malo ho nosim von, lebo byvam na tretom poschodi bez vytahu a brio mam len na to obednajsie spanie a lepsie sa mu spi doma ako vonku, lebo vonku sa budi na kazdy hluk 🙂 no uz som ti napisala cely roman hihi ... ahojko 🙂

ivetka09
2. jún 2013

@petramarie no ved uvidim u mna to nie je nevyhnutnost lebo ho pouzivam len doma ale zato ked sa chcem vybrat niekedy s nim von aby to nevyzeralo otrasne ...

poppy1
2. jún 2013

@ivetka09 na farbe mi az tak nezalezi, mala som uz aj modry kocik pre dievca 😉 modre sa mi paci, takze uvidime. ved potom sa ozvite, ked uz ho nebudete potrebovat 😉 dakujem

zuzik311
2. jún 2013

@ivetka09 ahoj ja mam tiez novy a od novoty skrcenu striesku.. tiez neviem co s tym zehlit som sa to bala tak chodim tak... ides to zehlit? mam ho od konca februara an enatiahlo sa to

madormi
2. jún 2013

@petramarie já bych se to namocit nebála!! já brio normálně peru- boudu, nánožník potah ma madlo všem jsem prala!

vierka84
3. jún 2013

Dá sa odobrat zo športového kočíka madlo?