Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

rimon
28. sep 2013

caute, pre vsetky maminky hladajuce brio korbicku za dobru cenu.. cez hej.sk som objednala korbicku v akcii, myslela som, ze bude zo starsej serie, kedze je na nu zlava 55%, ale na moje pocudovanie je to ta najnovsia! Takze cez bazar by som dala za pouzivanu starsiu tolko ako za najnovsiu novu 😉

k fusakom, dnes som vytiahla lodger, dcerka ma 4,5m a bez problemov 🙂

pellullinka
28. sep 2013

@rimon mohla bys prosím hodit odkaz?

pellullinka
28. sep 2013

@rimon už sem našla. Mužů se zeptat jak si zjistila z jaké je kolekce?

vvverunka
28. sep 2013

holky máte někdo zkušenost,že by vám o těch větších kol vypadl ten prostředek - to kolečko s nápisem, za ktere se to vycvakava, zjistila jsem,že mi chybí☹((((dá se koupit? jaka je cena? děkuji za odpověď!!!!!

pellullinka
28. sep 2013

@rimon tak sem na to koukala a nechci ti kazit radost, ale v čr ji nabízejí také
http://www.kasa.cz/hluboky-dil-ke-kocarku-brio-... a těm sem přímo pokládala dotaz a je to kolekce 2011, je to pár stránek nazpět kdy sem sem tento odkaz dávala.

vvverunka
28. sep 2013

@borrasca81 nemuzete mi prosim napsat ceny nahradnich dilu co vam napsal,dekuji

lulii
28. sep 2013

@laura_pausini Ahoj, já mám látku na boudičce ve sporťáku normálně našponovanou 😉

sharon30
28. sep 2013

@vvverunka Ahoj,resim ten samy problem,co ty.S kocarkem jezdime skoro.pul roku ve meste a pred 14dny jsme zjistili,ze nam na levem prednim kolecku chybi krytka s napisem Brio.Bohuzel diky tomu kolo i spatne drzi.Psala jsem do obchodu,kde jsme kocarek kupovali a pan mi napsal,ze se pokusi krytku sehnat pres servis v ramci zaruky,tak uvidim.Uz je to pres tyden a zatim nemam dalsi info. Mas kocarek jeste v zaruce?
@vvverunka

moen
28. sep 2013

Baby, ja som s Briom maximalne spokojna. Pokazili sme popruhy, zlomili sme jednu pracku ked sme skladali kocik a este sa nam pokazilo to stahovanie na polohovanie. Kocik bol v zaruke aj ked sme to zavinili my, opravili nam to zadarmo cim ma teda milo prekvapili.

laleal
28. sep 2013

Ahojte,nemáte niektore tu tašku original brio do košíka?Nemohli by ste mi napísať skusenosti,pripadne hodiť foto?Oplatí sa,či ani nie?

rimon
29. sep 2013

@pellullinka ospravedlnujem sa, ze neskor odpovedam, pri mojej dcerke nieto casu sledovat stale kona 🙂 radost mi nekazis, korbicku uz mame doma a pouzivame, urcite to je najnovsia seria - ta ma striesku inu od predchadzajucich.. viem, ze si sem davala co ti odpisali, preto som bola velmi prekvapena, ked som vybalila tu nasu za tak smiesnu sumu.. kedze som tomu nemohla uverit, aj seriove cislo som overovala - a je uvedene ako 2013 priamo na svedskych strankach.. objednavali sme tmavomodru - navy blue 😉

vvverunka
29. sep 2013

@sharon30 záruky mi vypršela pře měsícem, máme servis přímo u nás ve zlíně,tak jsme tam psala, uvidím co mi napíšou,s nad nebudu muset kupovat celé kolo nebo kočárek☹(((vůbec nevím,jak se to mohlo stát!!!!!myslím si,že bych si toho všimla,zkoušela jsme odstranit krytku na druhém kole a nejde to!!!!!pak napiš jak jsi pochodila,diky

vvverunka
29. sep 2013

@laleal za mě na veliký nákup bez tašky, na klasický super, člověk může mít v košíku nepořádek - zapne ho a je uklizeno 🙂

kleido
29. sep 2013

O akej taske to pisete?
@vvverunka

vvverunka
29. sep 2013

@kleido vložná taška do košíku.

sharon30
29. sep 2013

@vvverunka Ahoj, tak to je vtipne..jsem taky ze Zlina🙂Asi tady neni dobry teren pro BRIO😉My kocarek kupovali v Olomouci,v tydnu,pokud se mi neozvou,se zkusim znovu pripomenout a dam vedet🙂Jo a samozrejme jsem mela na mysli zadni kolecko🙂

vvverunka
30. sep 2013

@sharon30 zlín je díra světa, ja když se mi potrhala guma na rukojeti, bězné u těchto kočárku, poslala manžela rovnou reklamovat do servisu k nám, i když je kočárek kupovaný přes malvika a pán mě poslal víš kam ☹ ten servisak je prej vážně arogatní člověk, až hrůza, snad mě neodkážou na to,že si mám zavolat mu! by mě kleplo,naštěstí mám náhradní kočár,ale i tak brio je můj miláček,tak taky dám vědět!

vvverunka
30. sep 2013

@sharon30 tak musí se koupit cele kolo850kc ovsem dovozce jej nema na sklade :'(

vierka84
30. sep 2013

Neviete či sa dá dať dole madlo?

vierka84
30. sep 2013

Nemáte niekto reál foto s warmerom od lodgeru?

martuska75
30. sep 2013

@vierka84 dá 😉

adado
1. okt 2013

Mne tiez odpadla ta krytka Brio zo zadneho kolieska, ale nam nas predajca dal uplne nove v ramci zaruky...teda chvilku trvalo kym to prislo ale zatial nam poslal jedno ojazdene aby sme to povodne nahodou nestratili.

vierka84
1. okt 2013

@martuska75 a ako? :D

vvverunka
1. okt 2013

@adado to máte super, u nás ale výhrraní dovozce nemá na skladě, a když se vám to stane po záruce budete na tom asi steně jako já☹((((

martuska75
1. okt 2013

@vierka84 sú tam z vnútra úplne dola také dva "čudlíky" (na každej starne jeden) čo treba zatlačiť a potom ťahať celé madlo preč. Ide to trochu ztuha.

adado
1. okt 2013

@vvverunka no ved to bol aj nas pripad ze nemali na sklade, preto ten predajca nam poslal nejake z kocika co je vystaveny, malo taku mini osmicku ale to mi voobec neprekazalo, a ked im prisli na sklad tak zase poslal uplne nove, asi pol roka to trvalo. Ja som kupovala kocik priamo u distributora na SR, mozno aj preto to tak dobre islo.

vierka84
1. okt 2013

@martuska75 dakujem

vvverunka
1. okt 2013

@adado to mi ani nerikejte ze kolo budu mit za pul roku!!!!!!!!!!§my mame vyhradniho distribrtora u nas ve meste a on je i pro sr,takze vse musi byt nejdriv tu,ale 6m co budu delat v zime???????????????????????????

zuzik311
1. okt 2013

kočky prosím vas ako upevnim nanoznik? mame 2012 su tam take cvoky a dierky len neviem kde ich mam hladat na konstrukcii nic tam nevidim

vvverunka
1. okt 2013

@zuzik311 pod srisku,musi se oddelat date pasek provlecete dirkou a vratite strisku.