Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

vendulka33
15. aug 2011

@monulienkamt bohužel to tam nemám, ale nevidím v tom problém to tam šikovně našít 🙂 Ještě dnes jdu koupit vhodnou gumičku a zítra hurá do díla 🙂 Díky moc za pomoc a hlavně také rychlou odpověď. Jsi hodná 🙂

bosacka
15. aug 2011

@lg7 - manzel ked bol po nas kocik v predajni, videl tam novy hnedy na bronzovej konstrukcii a velmi sa mu pacil 🙂 .... aj by kupil radsej ten, ale vyslo by to zhruba o 200€ drahsie 😅

lg7
15. aug 2011

@bosacka Děkuju!! Mně se taky podle všech videí a oficiálních fotek děsně líbí...ale přece jen naživo je naživo 😉...takže budu ještě přemýšlet. Navíc my už chceme jen sporťák a ten tady vyjde cenově nastejno v černé i metalické konstrukci, takže o to větší mám dilema 😀

megg
15. aug 2011

kočky, letela ste niektorá s Briom na dovcu? kočík prežil? 😅

mirabellka8
15. aug 2011

Ahojte, my sme si objednali BRIO GO 2011 farba COOL s bielou konštrukciou. Ten kočík ma úplne uchvátil, je ľahučký a veľmi dobre ovládateľný.

shartas
15. aug 2011

Dobrý večer, už jsem se ptala,ale žádná odpověď,proto píši ještě jednou. Stalo se někomu,že by Vám vyšisovala barva? Mě hlavně madlo a boudička.Mnohokrát děkuji za odpověď 🙂

beruskanula
15. aug 2011

@shartas : ahojky, jak dlouho mate kocarek? my rok a zatim nejevi znamky vysisnuti, ale toto leto mame letni verzi-stribrnou strisku i madlo 🙂

jinak si myslim, ze asi na vsech kocarcich se barva vysisne, teda aspon okolo u svych kamaradek, jinych maminek to pozoruju 🙂

martuska75
15. aug 2011

@lg7 aha. Mna poplietla ta zelena 😉

shartas
15. aug 2011

@beruskanula já ho používám od března. Nevím,zda to mám řešit nebo ne ☹ Jinak moc děkuji za odpověď 🙂

beruskanula
15. aug 2011

@shartas : no zkus to, uvidis....

🙂

kaacka007
15. aug 2011

@lg7 Aha, tak to já nevěděla, že na tu bronzovou nemůžu kombinovat barvy. Tak asi půjdu nakonec radši taky do té hnědé, ale jako ty, váhám mezi bronzovou a černou konstrukcí. Nikde jsem nenašla ale žádnou reálnou fotku, přijde mi divný, že by ho nikdo neměl.

Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli máte na briu některá jinou tašku než originál. Co třeba taška casualplay? Neumím si představit, jak by tam vypadala, ale hodně maminek si jí chválí. Nebo jaká jiná je dobrá?

monulienkamt
16. aug 2011

@kaacka007 ja som kupila prebalovaciu tasku v dm drogerie. chcela som ciernu, tu ale nemali, tak som zobrala bezovu. mam tmavohnedu vanicku a bezovy sportak. prakticky zatial skusenosti nemam, ale viem, ze o tej taske pisali mamicky na tejto stranke, tak na zaklade toho som ju bola pozriet. stoji okolo 600korun. ale viem, ze teraz je na vyber iba tmavohneda, fialova a bezova ☹

megg
16. aug 2011

@kaacka007 ty rozmyslas nad tymto? tam mas aj realne foto, neda sa mi to stiahnut.
http://www.bambini.sk/sk/5021/27/brio-go-2011-l...

megg
16. aug 2011
megg
16. aug 2011

@shartas no my mame kolekciu 2010 a nie je vyblednuty, mozno trochu spinavy 😅 ako kazdy iny kocik. Hlavne madlo 🙂 Ale zbytocne kocik nenechavam na slnku stat. Ta latka sa mi nezda zeby sa rychlo vysisovala. Skor su ine kociky v porovnatelnej cene, kde vyblednutie okamzite vidno a je to hroza a des. Ale ideme s nim na dlhu dobu do slnecnych krajin, tak tam sa asi vyblednutiu nevyhnem ☹

ichbinich
16. aug 2011

@megg:
My sme leteli v januari s Austrian do Barcelony aj so sportiakom Brio. Bez problemov.
Oficialne sa mozu zobrat iba golfky do 10kg, tak som volala, ze ci si mam teraz bezat kupit golfky alebo ci mi zoberu aj kociar, co ma 10,5 kg 😉 A pani mi povedala, ze mozem zobrat aj ten, len teda aby sa dal poskladat.
Normalne pri check-in povies, ze kociar beries k lietadlu, daju ti nan visacku. Prejdes az ku lietadlu a zlozis a odozdas. Ja som ho zabezpecila este takym pasom na kufre, pre zicher.
Pozor, od nas chceli na kazdej kontrole trepat aj kociar cez roetgnen (co sa dalo iba s napoly rozlozenym kociarom, a svagrinej dvojickovksy kociar tam nedostali, tak ani nechceli, no na hlavu).
Pri vystupovani kociar uz bol vylozeny a hotovo. Bala som sa aj ja, ale nic sa mu nestalo.

Co sa tyka blednutia farieb, ja mam modry uz nejaky ten cas 😉 A nebledne. Videla som cerveny, ten bol dost vysareny, skaredy. Oba kolekcia 2009. Ale mozno boli majitelia toho cerveneho niekde na intenzivnom slnku, neviem.

vendulka33
16. aug 2011

@monulienkamt Ahoj, tak jsem tu zase. Dnes mi došel originál Brio go fusak kolekce 2010/2011 a vůbec tam nejsou ty knoflíčky na připevnění k sedačce. Myslím tím, ty co jsem kvůli nim řešila gumičky. Máte to také někdo bez knoflíčků. Tak budu muset přidělávat asi i knoflíčky ☹ Se z toho picnu! Bez přichycení mi to přijde nestabilní, i přesto, že jsou vzadu velké gumové pásky. Ještě jsem se chtěla zeptat, jestli má někdo modrý cool fusak 2010 - odpovídá barva barvě kočárku cool modrá?

vendulka33
16. aug 2011

@stanka04 ahoj, mohla bych se zeptat jaký rok máš brio go fusak? Mě dnes došel fusak kolekce 2010 a nemá vůbec nahoře ty knoflíčky na uchycení ☹ Kočárek mám též kolekce 2010 a nemám tam ty očka. Divné. Přitom někdo píše, že je tam má i u této kolekce. Jsem z toho jelen! Bez uchycení na knoflíčky mi přijde fusak celkem nestabilní. Díky za info.

vendulka33
16. aug 2011

@aliceipv Ahoj, tak lesklý fusak mi dnes došel a bez knoflíčků ☹ Je to kolekce 2010, stejně jako máme i kočárek, kde mimochodem nejsou ani ty poutka. Tak že jsem zklamaná a budu to tam muset našít oboje ☹

kaacka007
16. aug 2011

@megg jojo, přesně ten. Nebo s černou konstrukcí, pořád se nemůžu rozhodnout.

kaacka007
16. aug 2011

@monulienkamt A nemáš prosím reálné foto té tašky na kočárku? Já si jí v DM nikdy nevšimla.

martuska75
16. aug 2011

@kaacka007 apreco chces tu tasku z dm? Mam tuk briua je celkomfajn.

stanka04
16. aug 2011

@vendulka33 Kocik mam 2010 s tymi uchytkami a fusak ma tiez uchyty,ale rok neviem,tu nieje ani uvedeny,mam tento http://www.maderna.sk/katalog/product/11035/
Je to divne,ved predsa jeden rocnik by to mal mat rovnake... Nemohli ti predat 2009 kocik? Inak neviem 😖

kaacka007
16. aug 2011

@martuska75 tašku brio jsem viděla a moc se mi nelíbila. Není uvnitř skoro vůbec členitá, představovala bych si tam víc kapsiček.

martuska75
16. aug 2011

@kaacka007 inakja som sa tiez rozhodovala ci hnedy s ciernou alebo hnedou konstrukciou a vyhral s ciernou. 😉

megg
16. aug 2011

@kaacka007 no tento je prekrasny, neviem co vahas 😉

bosacka
16. aug 2011

@kaacka007 - oni maju tych tasiek viac... ja mam tuto a je podla mna dost clenena

beruskanula
16. aug 2011

chceme koupit ten origo fusak, tak jsem sla heldat ta poutka- a mame je tam 🙂

@vendulka33 : to je divny, ze je fusak bez knoflicku 😲 teda..

l.lara
16. aug 2011

@megg hej plastovy. tie kovove sa uz nevyrabaju. ale poslali mi kazovy. tebe uz prisiel?

shartas
16. aug 2011

No já jsem s ním moc na sluníčku nejezdila a chodíme ven až po 15 hodině, pokud jsou nějaké horka. My právě máme červený,tak je možný, že ta červená barva je náchylná na vyšisování ☹ Asi s tím zajedu do obchodu,aby mi poradili 😨