Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zdeni.r
18. máj 2014

@pellullinka můžu se zeptat,ta malá taštička před košem je origos nebo šitá? Pořád nevím,kam s pláštěnkou a tohle by byla špička 🙂 díky.!

aqua11
18. máj 2014

@kpn
Ahoj, ja presne taky hladam. Pozerala som po novych ale ked ho mas v dobrom stave a cene, mozno sa dohodneme. Babo bude u mna este ale dlho v brusku, no zavalila ma brio mania :D

aqua11
18. máj 2014

Baby, este by som chcela poradit. Odporucate namiesto autosedacky od bria, kupit nadstavce na maxi cosi? Je lepsia, väcssia? A co s tou romer alebo ako sa vola. Da sa nasadit na brio go? A nechapem co je ta nasadka na vajicko, co sa dokupuje do auta. Aku to ma funkciu? Dakujem vam skusene briacky ;)

pellullinka
18. máj 2014

@zdeni.r ahoj,je sita od dariant z mmb a vozim tam právě plastenku ;)

simmi80
19. máj 2014

Kocky, tie rukovate, mate aj vy s nimi take problemy? ze sa vam bud "drobia", alebo sa rychlo opotrebuju, roztrhnu, poskodia..

luciahol
20. máj 2014

Ahojte baby.. Chcem sa spytat otazku.. My mame dietatko ktore musime uspavat hojdanim, ale doma mame kocik ktory sa neda vobec hojdat,, je brio na to stavany?? Nebola somv obchodoch si ho odskusat ale vyzera, ze hej.. Co vy na to? Ake mate skusenosti? Dakujem

demetria
21. máj 2014

@luciahol
Ano, hojdat sa da. Ale nie je to take hojdanie ako na klasickych kocikoch s pruzinami. Ale v principe to ide 🙂

aplless
21. máj 2014

ahojte ja by som chcela kupit vlozku do sportiaku brio aka je lepsia od pinkie ta uzka alebo ta sirsia??? dakujem

stucian
22. máj 2014

Holky chci se zeptat zda se da pouzit brio autosedacka na nejaky jiny podvozek?

stucian
22. máj 2014

A dalsi dotaz..byl by zajem o koupi kocarku brio 2013 v zaruce v barve navy na bile konstrukci? Hluboky dil a sportak..pripadne i autosedacka s izofixem..plud tuning strisky, nanozniku a vlozky do sportaku..diky

krizovam
22. máj 2014

@aplless Měla jsem od Pinkie tu bez bočnic a zdála se mi malá. Oproti originálce byla asi o 10cm kratší a byla i užší, nelíbila se mi tam. Mám dvě originálky nebo bych volila nechat si ušít na míru.

krizovam
22. máj 2014

@stucian Dobrý večer, zajímal by mě ten tuning, nemáte fotku? Děkuji

kleido
22. máj 2014

@krizovam nas na leto

jaya
25. máj 2014

Holky, mate nektera zajem o korbu Berry? Original, kupovana nova, je ve skvelem stavu.

monique07
25. máj 2014

Ahoj holky, mám takový dotaz.... Vytáhla jsem sporťák a až teď jsem zjistila, že vlastně nemá pásy na připoutání dítěte, což mě celkem dost udivilo. Známá, která má taky tento kočárek, pásy u sporťáku má, takže usuzuju, že mám asi jiný rok výroby, kde se pásy nedávaly… nebo??? jak to máte vy?? A nenapadá vás nějaká alternativa? Nebo pokud pásy nemáte, nemělo dítě tendenci vypadnout ven?? Díky moc za info…

monique07
25. máj 2014

@kleido Teď koukám na fotku tvého kočíku, mám úplně ten samý a taky na tvém nevidím pásy, takže je tam taky nemáš??? (VIZ můj příspěvek výš..)

madormi
25. máj 2014

@monique07 tak máš starou kolekci - myslím že do 2010 nebo 11 se dělal bez pásů .-( jedině koupit klasické kšíry, co mamky používaly už na nás

kleido
25. máj 2014

@monique07 ahoj,mam ich tam,patbodove,len mam ich pod podlozkou,my ich nepouzivame...🙂

monique07
25. máj 2014

@madormi Díky za radu..

@kleido Aha, tak to jo.... 🙂

zdeni.r
26. máj 2014

Holky chtěla sem se zeptat,nemáte některá zkušenost s reklamací rukojeti? Ona se mi asi začíná loupat a navíc začala barvit...mam ruce,jak kdybych skládala uhlí ☹

luciahol
27. máj 2014

Ahojte viete mi poradit ako dam na vanicke striešku dole? Dakujem

kocicinka
27. máj 2014

@monique07 taky nemám pásy( r.v. 2011) a dítě nejen, že mělo tendenci vypadnout ven, ale taky ven vypadlo. Viz můj fotoblog.

kocicinka
27. máj 2014

Holky, stalo se vám některé, kdož vozíte už starší dítě, že se kočár překotil dozadu? Nám se to stalo včera v buse. Sezení po směru jízdy, kočárek zabržděný, na rukojeti cca 5 kg tašku. Najednou si Miky zprudka lehnul a kočár letěl dozadu. Kdybych ho nechytila pár cm nad zemí, spadl by úplně. Lidi v buse vytřeštěný, jak je ten kočár nebezpečný, atd. Mě to taky vyděsilo. Je fakt, že miky je poříz a těch 15 kg asi už mít bude. Ale i tak... Stalo se to někomu z vás?

pellullinka
27. máj 2014

@kocicinka to bude tou 5kg taškou. Stávalo se mi to u minulého kocaru

zabka1987
27. máj 2014

@kpn odkaz svojmu chlapovi, ze nie si sialena 🙂 ja som pri prvom alom vystriedala 22 kocikov 🙂 teraz mam termin o 3tt a mame brio ale spekulujem a spekulujem 😀 ale vzdy som sa vratila k briu, cize ja asi nebduem vymyslat teraz...jedine potom sporatak ak sa mi zaziada zmena 🙂

kocicinka
27. máj 2014

@pellullinka mě se to stávalo u golfek cybex ruby. U bria za 14.000 bych to neočekávala. Nevím, těch 5 kg jenom odhaduji, možná, že to bylo méně. Neměla jsem tam nic extra těžkého, jen to, co obvykle vozím s sebou. Láhev s pitím pro dítě, plenky, ubrousky, peněženku, klíče, mobil, svačinu, mikinu. U janéčka se mi to nedělo. Nevím... každopádně je to pěkně blbý!
@zdeni.r
Mě ta rukojeť nebarví a ani se neloupe, ale byla mi od začátku hrozně nepříjemná na omak. Taková divně lepkavá. Tak jsem si koupila něco takového

http://www.kocarkynec.com/8741-potah-na-rukojet...

akorát to bylo levnější. Pak jsem si na tu rukojeť tak nějak zvykla, tak jsem to zatím nepoužila. Tak možná, kdyby ti nevyšla ta reklamace, by ti to mohlo pomoci.

madormi
27. máj 2014

@kocicinka no tak to se mi nestalo teda nikdy a to tam malá spala ještě ve dvou letech :-O

pellullinka
27. máj 2014

@zdeni.r osobní zkušenost nemám,ale holky psaly,že reklamuji v pohodě a taky někdo psal,že si ji nechal potahnout v servisu cyklo 🙂

chirabell
27. máj 2014

@kocicinka moj maly ma 15,5kg a tasku ak mam, tak plnu, neviem ci ma 5kg, to asi nie, ale je plna, plus mam na ruckach sietku a teda este sa mi to nestalo, ze by sa mi kociar prekotil...ale v bude je vsetko mozne...mozno sa spojila sila tvojho dietata, fakt ze kocik bol zabrzdeny tak nemohol cuvnut a pohyb autobusu...ked sa to vsetko dalo dokopy, no mohlo sa stat....ale nemalo by sa...myslim si vsak, ze toto by sa mohlo stat s akymkolvek kocikom ...hlavne ze sa nic nestalo a nabuduce budes vediet, ze bud inak odstavit kocik alebo ho istit 🙂

chirabell
27. máj 2014

Ahojte...nepredava aktualne niekto hlboku vanicku a vajicko na Brio? mam model 2013 tak dufam ze aj starsie budu pasovat 🙂 chcela by som to kupit najneskor do konca leta, len sa rozhodujem, ci z druhej ruky alebo stavit na nove, kedze vela ich v ponuke nie je. Dakujem za pripadne ponuky 🙂