Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zvalka
16. jan 2013

@ivett tiez mam bielu a teda aj som parkrat niekde suchla. ale nic sa jej nestalo, krasna biela stale 🙂

tulky
17. jan 2013

nebudete niektora v blizkej dobe predavat vanicku z kolekcie 2012? okrem ciernej a cervenej farby

skybaby
18. jan 2013

@tulky chces iba kolekciu 2012? Ja mám 2010 modrú, keby si chcela, kuk bazarik 😉

chirabell
19. jan 2013

Ahojte...tak od vcera jedno krasne brio go parkuje aj u nas 🙂 mam cierne na bielej konstrukcii model 2013...predavajuci mi dal zlavu takze ho mam za cenu modelu 2012 🙂 planujem aj velke predne kolieska dokupit ....co by ste mi odporucili este original brio kupit a co kludne "no name"? Asi plastenku lepsie origos ze? A tasku na kocik hoc aku...este nejake vychytavky mate odskusane?

zuzik311
19. jan 2013

@chirabell nemal by mať model 2013 automaticky veľké predné kolesá?

milacik0106
19. jan 2013

Ahojte ... prosím o pomoc .. chcem pripevniť nánožník ... len neviem dať dole tú striešku .. tlačím ale asi málo alebo nie to čo mám ... pls o radu .... treba stlačiť to koliesko a na tom druhom držiaku ten stred alebo to robím úplne zle? Ďakujem ... 😎

chirabell
19. jan 2013

@zuzik311 nie nema ich automaticky...je to len doplnkova vybava...cena je 90 eur za par a teda daju sa dat vraj len na model 2013....este mam pocit ze rucka je ina...na starsich sa mi zda ze je taka akoby penova (je tak? Opravte ma ak nie) a na novom je taka pevna ...nieco ako gumoplast 😀 neviem ako popisat ten material...ale neviem si predsgavit co tu som citala ze sa lupe alebo inak zoderie...

lulii
19. jan 2013

@chirabell Ahoj, já mám origoš pláštěnky a jsou fakt super 😉 Tašku originál nemám a co se týká té ručky, tak ta by měla být pořád stejná, taky taková gumová 😉
Jo a vybrala sis nej kočárek 😵

zuzik311
19. jan 2013

@chirabell ved na 2012 je uz ta gumenna nie?
tak potom je vlasnte aky rozdiel medzi 2012 a 2013 ked ani farby, ani latky, ani kolesa? ja som mysleal ze 2013 ma uz velke kolesa automaticky.

mirkap84
19. jan 2013

@chirabell ...rucka sa nemenila, nie je penova ale tvrdsia gumova, super sa drzi 😵

mirkap84
19. jan 2013

@zuzik311 ...rozdiel nie je ziadny iba ten, ze na model 2013 je mozne dokupit predne velke kolesa, inak vsetko po starom 😅

chirabell
19. jan 2013

@mirkap84 ahaaa...lebo z fotiek to dako nevidim a ked som skusala tvoje, tak sa priznam toto si vobec nepamatam 😀
noooo...opacili sme dnes vonku...krasne sa islo...len jedna vec...budem si musiet zvyknut, ze na rozdiel od high treku nema rucnu brzdu, co mi trochu chyba, je to velmi pohodlne...no ale tak zvyknem si, nemoze byt ani brio dokonale 😀 a maly krasne pospal, tak som rada, ze mu je pohodlne 🙂

chirabell
19. jan 2013

@mirkap84 @zuzik311 a este cena 😀 2013 je drahsia...ale predavajuca mi tvrdila, ze vraj to zdrazovanie bolo ohlasene uz davnejsie a nie len na kociky ale aj doplky brio, takze asi nic prekvapive...ale som dokazom, ze ked chcu vedia ponuknut zlavu a potom vyjde za cenu modelu 2012

zuzik311
19. jan 2013

@chirabell ak s amôžem spýtať koľko ťa vyšiel brio? a akú máš farbu? my máme objednaný hnedy na čiernej tak sa teším vo februári ideme preň ale mam este 2012

chirabell
19. jan 2013

@zuzik311 mam cierny na bielej konstrukcii...ja uz som ani nemala na vyber...brala som to od dovozcu a vraj model v tejto farbe uz nebolo skladom, len ...no a ponukli mi ho s 5perc zlavou...nie je to vela ale potesi...vysiel ma na 547e

zvalka
19. jan 2013

@chirabell no neviem, kolko stoja plastenky origo na brio, ale tusim okolo 30 e? 😕 no ja mam univerzalnu aj na hlboky aj na sportak - perfektnaaa je, sedi uzasne, je to emitex, a stala tusim 10 eur. a mam aj tasku emitex, aj fusak emitex, aj rukavnik s kozusinou emitex. a vsetko v bezovej farbe. a kocik biela konstrukcia, vyzera to super 😵

zvalka
19. jan 2013

@chirabell za dvojkombi? to je super cena 🙂

chirabell
19. jan 2013

@zvalka nie..za sportak...mne vanicku uz netreba...drobec ma o tyzden pol roka..a pre dalsie dokupim hadam daku z druhej ruky potom ked to bude aktualne....

zvalka
19. jan 2013

@chirabell a dobre mu bolo v sportaku? ja rozmyslam na jar prejst do sportoveho. teraz mam este vanicku. ja som moj kupila asi bezkonkurencne. za 490e celu dvojkombi 😵 😵

zuzik311
19. jan 2013

@chirabell a to mas 3 kombinacu? super cena

zvalka
19. jan 2013

@zuzik311 nie, pise, ze len sportak 🙂

chirabell
19. jan 2013

@zvalka on je trosku dlhsi na svoj vek...v 5m ked sa posledne meral mal 70cm...takze sportak je u nas nutnost,nasa stara vanicka ma 71,5cm na dlzku)....no a v briu rozhodne lepsie ako v hightreku...ako tvarovo je dobry aj ten ale ma priesvitnu cast striesky (to co ma brio prekryte tak high trek nema) a drobcovi dost vadi pri spani svetlo...takze v briu super..aj priestranne je dost..mala som ho smerom k sebe a na lezato este kedze je nema este ani pol rok...no a do 10min zaspal 🙂 a spal cely cas co sme holi vonku...to asi hovori za vsetko

chirabell
19. jan 2013

@zvalka a to sa ti ako podarilo za taku super cenu? Mas 2012 ci starsi?

zvalka
19. jan 2013

@chirabell no tak paradicka, ze sa tam citil takto dobre 😵

zvalka
19. jan 2013

@chirabell mam 2012 model myslim sportak a vanicka je starsi model asi 2011ka. a bola to proste taka akcia, ze vanicka bola zadarmo. uzasnaaa akcia, vtedy som sa uz rozhodla, ze teda kupime. lebo 700 bolo stale dost, ale toto za 490e, to uz nebolo o com a je uplne uzasny 😵

zvalka
19. jan 2013

@chirabell na str. 112 som davala foto plastenky ktora je uni aj na sportak aj na hlboku vanicku, emitex.

rozaarka
20. jan 2013

Ahoj holčiny, zkouším ještě jednou, neprala jste některá potah z korbičky? Nebo ho raději dát do čistírny? Nevím, jak ho vyčistit, než ho uklidím., Díky

mucka2505
21. jan 2013

Ahojte, maminky mala by som na vas jednu otazocku..my máme tiež brio go 2012 a všade píšu že má odnima.telne madlo.ale nám sa neda len regulovať smerom dolu k košiciam.. to je veľké mínus a najmä teraz cez zimu..inak je to súper kočík..

mucka2505
21. jan 2013

Preklep to malo byť k nozickam dotykovy fon..

sasena033
21. jan 2013

@mucka2505 ahoj musi sa ti dat ja mam tiez 2012 a mame ho dole 🙂