Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

vladisvladino
29. okt 2012

@peliroja ze ak chcem okrem detailnych foto co som poslala im mam pslat kocik a ze uvidi sa ako to bude vyzerat nazivo, no neskutocne ... Na com mam asi tak ozit maleho?

peliroja
29. okt 2012

@vladisvladino no to je pekne naprd situacia, ale uz som pocula ze s tou strankou su problemy. nevies kde maju sidlo? nebolo by lepsie tam zajst osobne ako to posielat? nazivo by si sa aj lepsie ,,vyhadala,,

vladisvladino
29. okt 2012

To nie je ako v obchode ... Tam to len prevezme v central sklade pracovnik a cakas na vyjadrenia ... Ktorych sa mozno dozijes po milion naliehaniach a mailoch ako ja po 2 mesiacoch ... Len som sa uistila ze nic uz nekupujem cez net ... Potom su len problemy s reklamackami ... Len by som rada vedela ci uz ma rucku niekto vymenenu ...

slavkav
29. okt 2012

@vladisvladino @bosacka to reklamovala - v bambini - vyreklamovala - ani nespominala, ze by to bol problem ...drzim palce

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miriamka
29. okt 2012

@rivatha Odfotim Ti to na kociku, a uvidis, ok?

madormi
29. okt 2012

holky za měsíc budou na trhu zimní kola na brio( přední kola stejně velká jako zadní) to už brio bude fakt dokonalé, z těchto koleček jsem měla trochu strach kdyby bylo hodně sněhu a bum ho, budou zimní kola, stejně jako to dělá třeba bugaboo cameleon 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madormi
29. okt 2012

@rivatha všechno vím 🙂 ptala jsem se v malvíku a oni mi to zjištovali, předběžná cena 2500, předpokladaný termín konec listopadu 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pallacinka
29. okt 2012

@madormi Prave som sa docitala, ze tie kolesa budu sediet len na brio 2013 (vyrobene od 09/2012) a cena 99 Eur ☹

madormi
29. okt 2012

@pallacinka no tak to je nemilé ☹ to jsou magoři, by viděli víc, kdyby to sedělo i na bria co už jsou v oběhu ☹ tu cenu bych dala, ale měnit brio asi nebudu, dkyž ho má půl roku ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madormi
29. okt 2012

no hezké to není, ale praktické na hory. my se ted přestěhovali právě ze skalice zpět do karlových varů a tu sníh bývá, a ale jako nový kočár kvůli tomu kupovat nebudu 🙂

pallacinka
29. okt 2012

@rivatha @madormi Veru, aj ked ja by som tych 99 Eur zvazila, minulu zimu sme v pohode zvladli aj s normalnymi kolieskami. Pri dalsom babatku si budeme kupovat nove Brio tak sa ich raz mozno aj dockam 🙂

madormi
29. okt 2012

@pallacinka no já brio mám až od malé 9 měs takže jsem si ho chtěla nechat tak uvidím po letošní zimě 🙂

pallacinka
29. okt 2012

@madormi My mame nase od narodenia a hoci sme si ho planovali nechat, dostalo dost zabrat a budem trvat na novom. Mali sme vzdy este dva-tri ine kociky no aj tak sme stale nakoniec najviac chodili s nim 🙂

madormi
29. okt 2012

@pallacinka no pokud dostane zabrat taky manžu ukecám, tak uvidiíme, tím jak fakt s ním jezdím od 9 měs, do auta ho neskládám jen vyjímečně- pže máme nunu, do lesa ho netahám to mám bebe comfort, tak uvidím, možná pak koupím jen nová kola 🙂 ale jiný kočár na druhé fakt nechci než brio

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pallacinka
29. okt 2012

@rivatha Nie je to tajne, byvame v Heidelbergu 🙂 A dufam, ze veru otestujem, coskoro 🙂

mirkap84
29. okt 2012

@madormi Ahojik, na margo tych novych kolies...uz davnejsie som sa na to pytala jedneho pana z e-shopu a odpisal, ze na starsie modely bude moznost dokupit nadstavbu, aby sa mohli pripevnit vacsie kolesa a pojde to 😕
...Brio mam odskusane uz aj na snehu, bol to mokry tazky sneh, ale presli sme bez najmensich problemov 😵 , je to super kocik 😵

renata09
29. okt 2012

@vladisvladino mne sa to stalo.Reklamáciu mi uznali.

renata09
29. okt 2012

@vladisvladino vlastne mi napísali,že reklamáciu neuznávajú,no opravili mi to.

bosacka
29. okt 2012

@vladisvladino ako ti pisala slavkav - nam bez problemov reklamaciu uznali a rucku vymenili. bol tam manzel, (kedze nebyvame v trnave) a z toho co povedala pani v predajni pochopil, ze bola asi nejaka seria kocikov vyrobena s tymito ruckami, co sa trhaju a bez problemov to menia, vobec to neriesia. priamo pred nim volala (asi) distributorovi, ze ci ma ciernu rucku a kedy ju mozu dodat (reklamovali sme este kolieska a tie mu posielala na posudenie). myslim ale, ze tento obchod ma velmi dobry vztah s dodavatelom, asi predavaju veeela tychto kocikov. a kupovali sme cez net - teda objednali akciovy kocik cez ich e-shop a vyzdvihli si ho na predajni.

mirkap84
30. okt 2012

Dnes som prvýkrát dávala nánožník, snáď niekomu pomôže obrazová dokumentácia 🙂

vladisvladino
30. okt 2012

@bosacka
@renata09 dakujem, tak som sa nevzdala a stale sa to pokusam vyriesit 🙂

miriamka
30. okt 2012

@rivatha Kuk moj kocik s taskou Emitex...trosilinka iny odtien ale to neva, ale mne tento mensi rozmer tasky viac vyhovuje nakolko ju nosim aj ked niekam idem na ramene 😉