Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
7. júl 2013

@blackstrap a nemáte jen to kolečko do kterého se madlo zacvákává obráceně? že ho máte strčené jakoby z druhé strany té díry, než má být, aby zacvaklo, uz to tu někdo tak měl

pellullinka
8. júl 2013

@lulii tyo je úžasná!!!

ivetka09
8. júl 2013

@lulii Ta clona je uzasna ... krasne ukaze ... a nevies sadla by aj na mensi kocik alebo len na Brio? 🙂

barborach1
8. júl 2013

@teddylu ano, uchycení 🙂

blackstrap
8. júl 2013

@madormi tak to koliecko bolo otocene 🙂 hned som to isla skontrolovat a veru bolo naopak. Ani ma nenapadlo, ze sa da pretocit o 180 stupnov. Dakujem. Dnes sa uz kocikujeme s madlom, krpec si bude mat kam nohy vykladat 🙂

lulii
8. júl 2013

@ivetka09 Já myslím, že by sedla na jakýkoliv kočárek, protože tím, jak jí upevňuješ na dvou místech, tak ti okopíruje tu stříšku, navíc si jí můžeš povolit nebo víc utáhnout 😉

madormi
8. júl 2013

@blackstrap to jsem ráda, že to bylo jen to 🙂 mě se to taky stalo a jedna paní už to tu taky řešila, takže tu v tom už máme praxi 🙂

maminky, jaký slunečník dobře pasuje na brio? máte některá, nějaký?

ivetka09
8. júl 2013

@lulii dakujem 🙂

teddylu
8. júl 2013

@barborach1 Ptala jsem se JAKÉHO UCHYCENÍ (co vám mám vyfotit)???? A vy my napíšete ano uchycení 😀 ! To je tedy konverzace ☹ . Takhle se k ničemu nedobereme 😅 .

lulii
8. júl 2013

@madormi Já jsem koupila univerzální v Tescu, myslím, že stál kolem 200,- (černý) a pasuje dobře na konstrukci. Jen já si na slunečník nějak nezvykla, stačí malinký vítr a musíš ho přidržovat a pořád přenastavovat. Byla jsem z toho fakt na větvi 😀 No a pak jsem si koupila tu clonu a ta to vyřešila (a to jsem se jí tak bránila) 😀 😀 😀

lulii
8. júl 2013

@teddylu Jestli @barborach1 nemyslí uchycení nánožníku....? 😕 Víc mě nenapadá 😉

barborach1
9. júl 2013

@teddylu Moc se omlouvám. Myslela jsem uchycení předních koleček (těch velkých, které máte přidělávané). Ještě jednou se omlouvám. Jsem tu chvilku, tak jsem myslela, že když to napíšu pod foto, tak to tam bude. 🙂 Moje chyba.

petoska
9. júl 2013

holky , prosím dá se vyprat potah bria( sporťáku) ? nemůžu se pořád rozhodnout, jestli do něj jít, tak se na všechno vyptávám 🙂 díky moc

kocicinka
9. júl 2013

@petoska dá, ale chce to mít hodně šikovného manžela, který ví, jak to sundat 😀 protože je to celkem maturita

petoska
9. júl 2013

@kocicinka 🙂 díky moc 🙂

solnicka_nr
11. júl 2013

@zuzkkkaaa dobrý a preco ho predavate? Ktorý máte sú tuším dva typy

solnicka_nr
11. júl 2013

@lulii ahoj aka je značka ťa clona? Pasuje aj na vanicku?

hanulka22
12. júl 2013

ahoj holky chci se zeptat mate nektera na briu drzak na napoje? chci si ho koupit ale nevim jestli vsechny pasuji na jakykoliv kocarek nebo je v tom rozdil 🙂 diky moc za odpoved

spiklenka
12. júl 2013

@lulii jé ta je dobrá a kde jsui ji prosím koupila?

lulii
12. júl 2013

@solnicka_nr @spiklenka Je to clona ABC design. Kupovala jsem jí až na sporťák, takže nevím, jestli půjde i na korbičku, ale můžu to zkusit vyfotit 😉 Jinak jsem jí koupila u nás v kamenném obchodě, ale mají jí i v eshopech 😉 Např. tady http://www.slune-cz.cz/abc-design-slunecni-stri... Vyrábí jí jak v hnědé, tak i v černé 😉 Cena je stejná.

veronica30
12. júl 2013

@madormi jeeeeeeej ake krasne!kto ti to usil???aj ja chceeeem!!!! 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀

madormi
12. júl 2013

@veronica30 na www.mimibazar.cz najít moniku neubert( nojba ) ta mi vše šije 🙂

veronica30
12. júl 2013

@madormi dakujem!!!

zuzik311
15. júl 2013

@lulii ahoj prosim Ta mysis, ze pojde aj na hlboku vanicku ta clona? dakujem

lulii
15. júl 2013

@zuzik311 Zítra to vyzkouším a nafotím 😉

kuko7
15. júl 2013

Ahojte dievcence :D ja poskulujem po brio go :D ale tiez sa mi pozdava brio smile,,,podla vas ktory je lepsi? Aj ked uprimne? Viac ma zaujal brio go po estetickej stranke :D :D :D

kuko7
15. júl 2013

a tiez aku velku vanicku ma brio go? je rozdiel medzi 2012 a 2013 vanickou?

startule
16. júl 2013

@kuko7 Myslím, že jsou stejné.
A velké jsou dost. Vozila jsem malou v hluboké korbičce ještě v osmi měsících.

ichbinich
16. júl 2013

@kuko7:
Ak som dobre pochopila ten reklamny film o Brio Smile, ma tu vyhodu, ze nepotrebujes extra adaptery na vajicko a na vanicku, vsetko sa da priamo nakliknut na podvozok. Brio Go ma adapter na vajicko, a adapter na vanicku. Iba sportova sedacka sa naklikava priamo na podvozok.
A Brio Go je urcite vhodny pre vysokych ludi. Manzel ma 1,86m a Brio Go je jeden z mala kociarov, do ktorych nekope... A vanicka je pekne vysoko, v porovnani s 99% ostatnych kociarov, kde je vanicka na urovni kolien... Vyssie je uz len Stokke Explory, odhadom.
Vanicka Brio Go je jedna z najvacsich na trhu. Syn sa vozil do cca. 6 mesiacov, ale len preto, ze bol zvedavy a vo vanicke sa rozculoval, lebo nic nevidel. Dcera je este horsia, co sa tyka zvedavosti, tak asi prejdeme na sportak este skor ako v 6 mesiacoch... Miesta ma dost.

kuko7
16. júl 2013

@ichbinich moc moc dakujem 🙂 my obaja s manzelom sme velmi vysoky a potrebujeme vysoky kocik 🙂 no a tiez velku vanicku :D tak si mi moc pomohla 🙂