Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

nessa5
11. jan 2015

Ahojte,
mala by som zaujem o sportovu cast brio go 2013 na bielej konstrukcii. Nepredavate niektora?

aktakk
11. jan 2015

Ahojte, neviete mi povedat, ci na vsetkych BRIO kocikoch sa kazi rucka, alebo len niektore rocniky? Dakujem

jaroslava5
11. jan 2015

@nessa5 Ahoj. A chceš iba športovú časť?

nessa5
11. jan 2015

@jaroslava5 moze byt aj s vanickou, ponukas?

jaroslava5
11. jan 2015

Mám červený na bielej konštrukcii. Zatiaľ som nenúkala...

jaroslava5
11. jan 2015

@aktakk Ja mám skoro rok, ale nebol problém s ničím.

jaroslava5
11. jan 2015

@nessa5 Mám červený na bielej konštrukcii. Zatiaľ som nenúkala...

suzinka121
11. jan 2015

Mám záujem o Brio go, ak niekto predáva 🙂 termín mám máj. Ďakujem

aktakk
11. jan 2015

@jaroslava5 dakujem za info, mne dnes v predajni predavacka povedala ze nezmar kocik jediny problem rokovat ale to boli asi ine, neviem ci neboli starsie modely penove...kamaratke sa tiez trhala ale ta stihla v reklamacii vymenit no aj tie inzeraty ked citam tak dievcata pisu ze obalili rucku paskou....

aktakk
11. jan 2015

Ja hladam cierny, hnedy 2013 ak by niekto predaval 🙂 ale termin sa blizi, tak najneskor zaciatok marca.

aktakk
11. jan 2015

A teda aj sedy a mozno tmavo modry... 😅

suzinka121
15. jan 2015

takze nikto sa nechysta predavat Brio? 🙂 zhaname na bielej konstrukcii sedy, modry, hnedy,... cerveny a ruzovy nie 🙂

marcela_g
16. jan 2015

Ahojte kocky, mam na predaj fusak brio zlata verzia, je krasny v skvelom stave len par mesiacov pouzivany, mala som ho k hnedemu kociku bolo to super. ak by ste mali niektora zaujem napiste, cenu dohodneme.

tiumen
16. jan 2015

Baby,tie čo ešťe nieste v našej skupinke Môj tátoš je Brio go tak sa pridajte 🙂

https://www.modrykonik.sk/group/5971/

ivetbal
16. jan 2015

Maminy nechystá sa niekto predávať vaničku vo farbe Berry? (ružová, fialová) Rada kúpim 🙂

aly
19. jan 2015

Ahojte kočky, máte niektorá na predaj 2-kombináciu (sportový a vanička) kočík Brio Go? Farba všetky okrem ružovej kedže čakáme chlapčeka. Kočík musí byť vo výbornom stave.Dakujem

ttnatalii
21. jan 2015

Ahojte baby. Možem sa spýtať kto šije sety na brio go? Dakujem moc za radu

janmka
21. jan 2015

@ttnatalii ja som nasla toto http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=3&albu... a pockaj este pridam jednu 🙂

janmka
21. jan 2015

@ttnatalii a este tato http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=4&albu... ta je aj na mimibazar.sk len tam nema taky velky vyber latok 🙂

lennulik1
22. jan 2015

ahojte, zhanam sedy nanoznik na sportovu cast Bria, rocnik 2013 - kupim prip. vymenim za original organizer Brio. ponuky cez IP. vdaka.

markapelka
25. jan 2015

Ahojte, chcem sa opýtať koľko váži hlboká vanička? Tiež či je ľahko odjímateľná. Mám sestru ktorá čaká bábo a ona je veľmi drobná. Potrebujem niečo extrémne ľahké. Konštrukciu nechá v kočíkarni. Vďaka.

lenulice
26. jan 2015

@markapelka ahoj, kolik presne vazi, to nevim, ale urcite se to da nekde vycist, kazdopadne je lehunka a jednoduse se odklikne. A pritom prostranna 🙂 Ja ji taky vynasela do 2. patra, abych nemusela malyho budit, vzdy jsem ho prenesla a supla na balkon dospat 🙂 Da se chytnout za tu kostru vanicky nebo ma taky specialne na prenaseni popruhy po bocich.

krizovam
26. jan 2015

Koupím náhradní potah na stříšku sporťáku, předem moc děkuji za nabídky 😉

ivetbal
27. jan 2015

@markapelka Váha 4,6kg a rozmer 76x31.

bekuska1986
28. jan 2015

Kocky,neviete poradit,kde v obchode v BA by mohli mat este brio go,nie next,ale klasicke brio?chcem vyskusat a potom objednat z aladdina cez net,len neviem,kde mozem vyskusat :(

lutsine
2. feb 2015

Budem mat casom na predaj brio go 2013 s novou aretaciou na predaj. cierny na bielej konstrukcii,bez skrabancov,vyblednuti, 🙂

terezkakoe
4. feb 2015

Ahojka, nevite nahodou, jestli jde na brio pripevnit pridavne sedatko Buggypod. V nejakem seznamu na netu je napsano, ze neni kompatibilni s Buggypod Smorph2, ale v druhém sloupci bylo zaskrtnuto, ze jde na nejaky buggypod Io. Jsem z toho nejak popletena a tak se chci zeptat, jestli nekdo nezkousel v praxi. Diky 😉

ziza55
4. feb 2015

ahojte kocky...nemate nahodou kontakt na niekoho kto sije budy popr nejake mantinely okolo hlbokej vanicky?mam ciernu vanicku a chcem nejako ozivit..., popr nepredavate niekto?

ivetbal
5. feb 2015

@ziza55 aristokratka Je aj v skupine Náš tátoš Brio Go.

ziza55
5. feb 2015

@ivetbal dikes
😉