Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

tichackova
13. okt 2012

@venny26 Taky mám Emitex a vypadá to, že bude ok😉

tichackova
13. okt 2012

Holky, prosím, když chci dítě vozit po směru nebo proti směru jízdy, přehazuje se jen rukojeť (popřípadě jak), nebo musím přehodit celej sporťák...?

bosacka
13. okt 2012

@venny26 ja som mala tiez emitex... podla mna nesedi uplne dobre tam, ako je zahnuta rucka... ale neviem, ci nejaky iny sedi lepsie... a posluzil vyborne

bosacka
13. okt 2012

@tichackova prehadzuje sa cela sedanka - ja som to robila aj ked tam dcera sedela. co som pocula je to lepsie ako prehadzovacia rucka, lebo tie potom horsie jazdia (zadnymi kolesami dopredu)

venny26
14. okt 2012

@sevzuz Ďakujem za radu

lenka_21
14. okt 2012

Babyyyy, viem, ze sa tu uz fusaky rozoberali, ale ma niekto z Vas v Briu tento Emitex Combi Exclusive? Celkom sa mi pozdava a tak chcem vediet Vase skusenosti. Mesti sa v pohode aj do vanicky a sportaku? Ja este pouzivam vanicku a tak za 1-2 mesiace ideme do sportaku ... 🙂

http://www.svetkocikov.sk/emitex-fusaky-exklusi...

Dakujem 😅

tichackova
14. okt 2012

@bosacka Moc děkuju. Já si jí včera dala čelem k sobě a pak jsem jí chtěla otočit a nevěděla jsem jak na to, myslela jsem, že jde přehodit rukojeť. Tak nic, no😒

lenka_21
14. okt 2012

@tichackova @bosacka Ahojte baby, vidim, ze ste rozoberali Emitex, len neviem ci fusak ... neviete poradit? 🙂

tichackova
14. okt 2012

@lenka_21 Tak to nevím. Já mám sice Emitex, ale mumie. Ale myslím, že i ten exklusive by tam šel. Nevidím důvod proč by ne. Ale jak říkám, nemám ho, tak nemůžu říct na 100%

lenka_21
14. okt 2012

@tichackova Ja som rozmyslala na Brio fusakom, ale nezda sa mi, ze ma nieco plus okrem toho, ze je to Brio 😀 😀 😀 Noo tazko posudit podla fotky 😉 Vacsina bab doporucuje Emitex a tento sa mi pozdaval ... Mumie ide pohladat, preco si vybrala tento?

tichackova
14. okt 2012

@lenka_21 Protože byl v akci za 499,- 😀

lenka_21
14. okt 2012

@tichackova 😀 😀 😀 dobry dovod 😉

tichackova
14. okt 2012

@lenka_21 😀 No nekup to😀

lenka_21
14. okt 2012

@tichackova Aspon si nemala starosti ... ja uz mam z tich fusakov velku hlavu 😀 😀 😀

bosacka
14. okt 2012

@lenka_21 fusak mam brio... s nejakymi emitexovymi boli baby spokojne, ale nepoviem Ti aky model. a brio sme kupili, lebo bol v dobrej akcii (i ked nie az takej dobrej, ako kupila tichackova 😀 )

lenka_21
14. okt 2012

@bosacka A si s nim spokojna? Nesmyka sa v tej sportovej casti?

bosacka
14. okt 2012

@lenka_21 nesmyka sa, ma take pasy na spodku a okrem toho sa cez neho prevliekaju pasy, takze drzi... a mnohe bria maju pod strieskou take uska a fusak zase gombicky na uplne upevnenie (my na fusaku nemame tie gombicky, takze toto nemam odskusane)... dost sa to tu rozoberalo minulu sezonu 😉

zdenocka
14. okt 2012

Ahojte,
chcela by som Vas poprosit o radu. Predavam kociarik Brio go. Len by som chcela vediet, ci mame rocnik 2010, ci 2011 😕 ? Kupovala som ho v aprili 2011. Pozerala papiere a nenasla som tam nic. Budem velmi rada, ked mi poradite. Dakujem velmi pekne.

ella_joy
15. okt 2012

@madormi wow, ten kozusok urobila Monika? Ja mam tiez od nej strieborneeee ale na korbicku, je to prekrasne, ta strieborna je ozaj strieborna ziariva, omnoho viac sa mi paci ako origos Brio farba..uz rozmyslam ze co este by som si dala urobit 😅 ten fusak vyzera uzasne tiez! 🙂

martuska75
15. okt 2012

@zdenocka ak bol k nemu originál nánožník tak je to 2011 🙂 Ten začali robiť až minulý rok. Aj materiál sa menil v roku 2011 ale takto to zistíš najrýchlejšie. Ak sa mýlim tak dufam že ma ďalšie "briáčky" opravia. Ale ja to najlehšie rozoznám podľa toho.

zdenocka
15. okt 2012

@martuska75, velmi pekne za reakciu. Nanoznik nemam, tak to bude rocnik 2010. A ktory material je lepsi, ze roku 2010, ci 2011? Je v tom velky rozdiel?

martuska75
15. okt 2012

@zdenocka ťažko povedať, vraj 2011, 2012 by sa mala dať ľahšie čistiť, ale neviem porovnať. Ale nemám pocit, že by sa na staršie Bria majiteľky sťažovali. Ja mám už tú novú 2011-ku a tiež super 😉 Konštrukcia je rovnaká. Myslím že trochu menili búdičku, ale ani to nevidno. Pozerala som 2010 v obchode, ked som kupovala ten môj a mne sa tam extra rozdiel nezdal. Len v 2010 menili bezpečnostné pásy. Časť ich mala tak že sa pripísali z bokov a časť už neskôr normálne klasika 5 bodové pásy - v tom by ešte mohol byť rozdiel.

madormi
15. okt 2012

@ella_joy ne ne kožíšek je od natydom ale nandám ho na boudu od moniky 🙂 já taky přemýším jako ještě sadu na zimu, přemýším o nějaké veselé třeba sytě růžová bouda s nánožníkem nebo bílá, nebi fialová pže mám fialový lodger 🙂 no magor

dyje
15. okt 2012

Ahoj, potřebovala bych vědět, jakou máte zkušenost s udržováním čistoty béžového bria? Líbí se mi ze všech nejvíc, ale bojím se, že sporťák bude věčně špinavý - ochytané madelko, kočárek zapatlaný od jídla, od špinavých botiček atd. atd. U hluboké korbičky předpokládám problém nebude, protože mimčo z ní vyroste dřív, než ji stihne ušpinit. I když... u nás ve vinařském kraji, když zakrouží hejno špačků, tak např. čerstvě umyté auto vypadá, jako by nikdy myté nebylo a parkovalo nejmíň v kurníku..., takže takový ptačí "zásah" na béžový textil taky asi nic moc estetického. 😒 Prosím poraďte jaké máte praktické zkušenosti právě s béžovou. Díky 🙂

briga
15. okt 2012

@bosacka ahoj, moc Ti děkuji za odpověď. Snažila jsem se vše pročíst, ale přiznám se, že 125 stránek je nad mé síly. Chtěla jsem jen ušetřit trochu času. 🙂 Stále zvažuji jestli Brio nebo Gesslein f6. Cena u Brio je příznivější a také skládání. No, uvidíme. Hezký den !

zdenocka
15. okt 2012

@martuska75, velmi pekne dakujem za odpoved 🙂 .

ichbinich
15. okt 2012

@dyje:
Ja sice bezovu nemam, ale napr. potah z madla sa da dat dole a oprat. Inak sa cely potah dobre udrzuje navlhcenou tzv. "zazracnou" alebo svedskou handrickou z mikrovlakien. Jednoducho vydrhnut a hotovo.
Inak pomoze kupit pratelnu podlozku, alebo hned dve a mozes na striedacku prat 😉 Ja som nemala podlozku pri prvom synovi, dal si zalezat pri jedeni, tak pre druhe kupim urcite podlozku a asi hned vytunujem cely kociar 😉 Pani Monika bude mat co robit 😅
No a proti naletu vtakov nema sancu ziadna farba. Odporucala by som teda plastenku a potom hadicu s vodou 😉 😀
Inak ta bezova je krasna a daju sa k nej kombinovat vsetky ostatne farby 🙂

mirkap84
15. okt 2012

@martuska75 Aj ja idem opat tunit 😀 , videla si tuto tyrkys na striesku? http://www.fler.cz/zbozi/nepromokava-sustakovin... ...k mojmu tmavomodremu pojde uzasne, idem dat robit opat podlozku aj madlo, rozmyslam, ze som si mala kupit uplne obycajny kocik ktory sa neda vytunit, takto pridem o majetok 🙄 😅 😅 😅

sevzuz
15. okt 2012

@mirkap84 taku striesku aj s fusakom v rovnakej farbemi pani monika uz sije🙂

mirkap84
15. okt 2012

@sevzuz 😵 je nadherna 😵 , mam tento vzor latky na strieske len v ruzovej a ta latka je fakt krasna, preto opat beriem, osvedcila sa 😵 , Monika pisala, ze jej pride koncom tyzdna, dufam ze jej objednala viac 😀