Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

memek
11. nov 2012

@bella22 presne takyto odtien chcem aj ja

bella22
11. nov 2012

@memek je to pěkný a unisex, což byl i můj požadavek, protože pro případnýho chlapečka nechci kupovat všechno nový🙂

memek
11. nov 2012

no jednak to ,ze je to unisex farba a ja este neviem naisto co to bude 🙂 no a kedze manzel je polovne orientovany tiez sa mu pozdava polovny hnedy odtien :D nemusime mat vsetko zelene

tichackova
12. nov 2012

Tak jsem si u Moniky nechala taky něco ušít a jsem naprosto nadšená, můžu jen doporučit! Hlavně tedy nánožník je pecka, oproti tomu šílenýmu originálu...😅 😅

srollovi
13. nov 2012

Tak nám před minulý týden přišlo Brio Go červené na bílém rámu. Máme celou trojkombinaci s autosedačkou i korbou. I když máme porod až v lednu, tak zvědavost nedala a vyzkoušeli jsme alespoň sporťák na našem dvouletém synovi. Ale protože jsme zaměřeni na vlastní zodpovědnost za zdraví (i syna jsme rodili doma), tak zatím nechodíme ani do poradny, jen teď ve čtvrtek jsme si nechali udělat ultrazvuk. Z něho vyšlo překvapení že čekáme kluka i holčičku najednou... A ti se do Bria určitě oba nevejdou. Ale byli jsme z něj tak nadšeni, že jsme se rozhodli nechat si ho alespoň pro toho dvouletého. Ale pro něj stačí jen ten sporťák. Ale včera jsme vybírali kočárky pro dvojčata, a nakonec padlo rozhodnutí že by jsme Brio zkusili prodat, ať nám zbyde na lepší dvoukočárek. Chtěl by někdo úplně nové Brio koupené přes oficielního dovozce s ještě nevybalenou sedačkou a korbou se sporťákem který má najeto 3km? Za dobrou cenu.

ivicek1
13. nov 2012

Ahojky holky,prosím jak jste spokojené s kočárkem s tou sportovní verzí? Dá se položit do úplného lehu? Syn je veliký a už se mi do korbičky nevejde,ale protože má jen 6m. měl by zatím ležet. A jinak nějaké vychytávky a tak 😀
Díky za info 🙂 Iva

s.i.m.c.a
13. nov 2012

@srollovi za jakou cenu prodáváš?

tichackova
13. nov 2012

@ivicek1 Sporťák do lehu nejde😉

srollovi
13. nov 2012

@s.i.m.c.a Za 15000,- i s dopravou. Dle toho kam by to bylo buď dovezeme nebo pošleme. Jo a je to i s originální šusťákovou pláštěnkou Brio.

millada
13. nov 2012

@tichackova , daj foto 😉 Aky nanoznik si si dala usit? Obobjstanny? Aj ja chcem, len sa rozhodujem ešte aky, ake farby... 🙂

ivicek1
13. nov 2012

@tichackova Díky a jak hodně se tedy dá sklopit? 🙂

martuska75
13. nov 2012

@ivicek1 podľa mňa 6M dieťaťu už dosť 🙂 Nie je to úplný leh ale určite to môžeme nazvať skoro-leh 😀 KOľko je to ale v stupňoch netuším

ivicek1
13. nov 2012

@martuska75 ahojky,díky a jinak jak jsi s ním spokojená? Co vnitřní prostor? Máme velkého kluka 😉 . 😉 Jak se s ním jezdí ve sněhu?

martuska75
13. nov 2012

@ivicek1 Za nás spokojnosť. v snehu sme jazdili minulú zimu a v pohode. Teda už som tu písala - cez polmetrový závej by som nechcela tlačiť žiadny kočík ale cez klasický ujazdený sneh úplná pohodá. Veľkosť nám vyhovuje - podľa mňa na to že je otočný tak určite z tých väčších. My máme babu takže bez problémov. Malá bude mať 2 roky aešte furt má rezervu, ale možno lepšie si to niekde v obchode vyskúšať. mne sa to osvedčilo pri golfáčoch. Vždy je pešie si to mrknť ako byť potom zklamaný. Pre nás je to najsuper kočík, ale ako sa hovorí ideálny kočík pre všetkých ešte nevyrobili 😉 Musím povedať, že mne sa s ním tak dobre jazdí, že už ho pomaly ani nepožívame - malá je už velkáčka , ale zatial sa ho neviem vzdať 😀

tichackova
13. nov 2012

@ivicek1 My máme malou ve sporťáku už od jejího 4. měsíce a týdne. V korbičce řvala, už to nešlo jinak. A ptala jsem se na to i na rehab a říkala mi, že pokud nebude vyloženě sedět, ale bude mí ty záda jen trochu přizvedlý, tak je to ok😉

tichackova
13. nov 2012

@millada Já si dala jen klasickej černej, v tom lesklým provedení a dala jsem si ho olemovat červenou. Vypadá fakt skvěle. Je to ten úplně poslední, ale je celkem špatně nafocenej. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50144022&tab=3 Že dělá i oboustraný jsem nevěděla, škoda, ale i tak jsem mooooc spokojená😵 Zítra zkusím nafotit přímo na kočáru.

millada
13. nov 2012

@tichackova , som zvedava, ako sedi na kočiku? Tak nafot 🙂

ivicek1
13. nov 2012

@martuska75
@tichackova Holky moc vám děkuji za rady 😉 ,no každopádně by bylo lepší jej zkusit,to ano,ale v Op jej bohužel neprodávají,no ☹
Mám o čem přemýšlet 😀

sasena033
14. nov 2012

baby potrebujem akutne radu ☹ ako sa odopina madlo ,viem ho len dat hore a dole tymi sivymi cuplikmi, ale nemozem cez to malu narvat v overali a do fusaka tam dakujem 😉

vbc22
14. nov 2012

@sasena033 musis zatlacit zvnutra na oboch stranach a potiahnut, ako ked davas madlo hore a dolu len zvnutornej strany musis stlacit

sasena033
14. nov 2012

@vbc22 dakuejm krasne mam 😉 nato by som teda neprisla

leishmania
14. nov 2012

baby mate niektora brio pre 2 rocne dieta? nie je ta nizickova ast kratka pre dieta co ma cca 90 cm? dakujem 🙂

caarmen
14. nov 2012

Ahoj holky, také se přidávám do klubu. Mám domluvené Brio go z bazaru, je to sice model 2009, ale jen málo ježděný a ještě v záruce. Víte někdo o nějakých rozdílech mezi kolekcí 2009 a 2012, kromě barev? Díky

sevzuz
14. nov 2012

@leishmania ja som v Briu vozila starsieho syna do 2rokov a 3 mesiacov, mal vtedy cca 90 cm a v pohode sa zmestil aj vyspal dokonca ja dnes sa tamnasackuje a to uz ma 3roky a 4 mesiace a meria cca 105 cm a zmesti sa tam jasne ze nozky ma viac skrcene ale hlavicku tam v pohode zmesti 🙂

ichbinich
14. nov 2012

@caarmen:
Pokial viem, tak iny material, aj ked ja som s mojim z roku 2009 velmi spokojna.
Novinka bol nanoznik, na 2009 este nebol. A 5-bodove pasy, to su najvacsie zmeny.
A najma, vylepsili vsetky tie "muchy", co mali prve modely. Kolieska sa natolko nezasekavaju. A existuju aj adaptery na vajicko Maxi Cosi. V roku 2009 sa dalo nakliknut iba vajicko Brio.

Ja mam 2009 a nechala som si ho, budeme jazdit aj v roku 2013 s druhym. Len ho musim vytunovat u pani Moniky, lebo asi budeme mat dievca 😉 😀

mirkap84
17. nov 2012

@sevzuz ...pozerala som do babytrend.sk, kde som tri mesiace dozadu nasla cenu 499EUR a maju v predaji kolekciu 2013 (575EUR), napr.
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/sporto...
...a pozri co tiez maju
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/doplnk...
...Brio 2013 je uplne to iste co 2012 tak si myslim, ze predne velke kolesa budu na starsie modely sediet 🙂

kiakocikovsvet
18. nov 2012

@mirkap84 oni už dlhodobo dodávajú tú istú konštrukciu menia iba farebné prevedenie poťahov

mirkap84
19. nov 2012

@kiakocikovsvet ...jj a teraz to vyzera tak, ze nemenili ani farebne prevedenie 🙂 , cize potom aj ta nadstavba by mala sediet kedze uz roky vyrabaju tu istu konstrukciu? 😕

kiakocikovsvet
19. nov 2012

@mirkap84 podľa mňa bude sedieť, keď ju budeme mať na sklade, tak vyskúšam a upresním