Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

laleal
29. aug 2013

@mirina5 ja mám lodger fusak,ten sedí skoro do každeho kočíka a do bria sadol uplne paradne 😉 maju velky vyber farieb,isto aj nejaky ktory sadne k navy farbe 😉 možno by tam sadla aj táto nova farba stone http://www.bambini.sk/sk/1203/32/lodger-fusak-b... alebo aj šedy,len ten mi príde taky nudny...

katkaromi
29. aug 2013

ja by som tiez chcela lodger 🙂, a k modremu by som tiez volila asi sivy alebo maju teraz limitovanu ediciu biely-ten je krasny ale asi ho treba castejsie prat 🙂

mirina5
29. aug 2013

@katkaromi áno ten biely je super, uz som nad nim rozmyslala, len to pranie ma odrádza.

katkaromi
30. aug 2013

@mirina5 ale tak zase kym je babenko malicke tak sa tak neuspini, horsie je ked uz je chodiace, ale tak zase si myslim ze ten fusak vyschne velmi rychlo po oprati takze by to nemuselo byt take zle s tym pranim, navyse vnutri je siva vlozka ktora nie je taka hakliva 🙂

galaxy
30. aug 2013

Baby??? Ja teda mám brio už doma a až teraz som si všimla - vajíčko brio je bez krytu na nožičkách???? nechýbal vám???

majka_k
30. aug 2013

Ahojte, uz som pocitala par stran a docitala som sa ze vyprat sa potah neda, len ho vydrhnut s kefkou...nezostali vam potom po vyschnuti flaky? ja mam hnede Brio a vanicka je obchytana od starsej dcerky...ako je ram vanicky a ideme na svadbu tak potrebujeme zobrat kocik so sebou a nechcem brat taky zapatlany ... poradte ci vanicku supnut celu do vane a vycistit vodou a trochou tek.prasku? a potom s cistou vodou? nezostane este viac flakaty??

a este otazocka, nepredavate nahodou niekto adaptery na Maxi cosi sedacku? nove mi pridu zbytocne drahe... dakujem 😉

krizovam
31. aug 2013

Prodávám stříbrnou boudičku - stříšku, šitou na míru, námi nevyužitou (omlouvám se, není vyžehlená).

zuzkkkaaa
31. aug 2013

@majka_k sporťák už jsem prala, ty asi myslíš korbičku že? 😝

majka_k
31. aug 2013

@zuzkkkaaa ano hlboku vanicku ... no nieco musim skusit, sak nepojdeme jak ... 😒

macacka
31. aug 2013

@majka_k aj poťah z vaničky sa dá dať dole a vyprať ale je to dosť komplikované

majka_k
1. sep 2013

@macacka da sa dat dole? a neposkodi sa? 😕

zuzik311
1. sep 2013

kočky jedna otazka.. vyuzijem fusak ze? ked dam potom aj nanoznik na sportiak.. neviem ako sa to dava kedy.. som este z toho blba 🙂

macacka
2. sep 2013

@majka_k áno poťah z vaničky sa dá dať dole ako som už písala, ale treba sa stým trošku viac pohrať a je potrebná aj väčšia dávka trpezlivosti.
Tiež so ju mala už veľmi špinavú a čistila som ju len tak jemne s kefkou. Ale potom som sa jedného krásneho dňa rozhodla, že to všetko dám dole a vyprala som to v pračke bez aviváže .

tiumen
2. sep 2013

maminky, používali ste niektorá do bria fusak EMITEX MUMIA? ak áno je dobrý do vaničky aj šporťáku?

zlatat
4. sep 2013

ahojte

chcela by som sa vás opýtať na jednu vec - už som rozhodnutá pre Brio go pre nášho najmladšieho drobčeka, len som našla adaptéry na Maxicosi v 2 cenách - jedny za cca 36 € a druhé za 60 €
Prosím vás neviete mi povedať aký je medzi nimi rozdiel? Je jedno aké kúpim? Chcela by som vajko Izi Go od Besafe a na pripojenie na kočík potrebujem adaptéry na maxicosi autosedačku

wewerka0
4. sep 2013

@zlatat ja mam adaptery za tych 36eur a funguju vyborne

zlatat
5. sep 2013

@wewerka0 ďakujem 🙂 Inak to je riadny rozdiel v cene 😕

praverita
5. sep 2013

@galaxy ahoj,mala som vo vajicku lodger shelter,nepotrebovala som nanoznik na vajo,posluzil fantasticky.mam ho vo vajku vyfoteny aj v bazare,ak chces vidiet real.

praverita
5. sep 2013

@zuzik311 fusak vyuzijes iste-brio nema zatepleny nanoznik.bejby das do sportaku vo fusaku a na fusak odspodu navlecies nanoznik. Uchytava sa na dva popruhy s cvokmi,ktore navlecies pod haciky striesky.nie moc vychytany patent,ale da sa.

zuzik311
5. sep 2013

@praverita dakujem som sa bala ci to vyuzijem ale myslela som tiez ze hej.. ty si mala aky fusak?

praverita
5. sep 2013

@zuzik311 brio zlaty.v zime som na fusak vzdy davala nanoznik. A neskor,ked bol maly vacsi al na jesen a jar-vietor/dazd...,tak mal nanoznik bez fusaku.

kosodrevina
6. sep 2013

Ahoj, jazdíme na Brio už 2 roky 🙂 fakt aktívne 🙂 ale teraz asi aj vplyvom tepla sa mi potrhali gumy na rúčkach ☹ nevyzerá to dobre, aj mi to vadí pri kočíkovaní.... nemáte s tým, prosím, niekto skúsenosti? dík za každú odpoveď...

praverita
6. sep 2013

@kosodrevina ahoj. Mne sa rukovat akoby zacala trochu osuchavat tiez az po dlhsom pouzivani. Skratka akoby ta guma zostarla a stratila zakladne vlastnosti. Nie je to take hrozne,ale kedze kocik predavam,buduci tyzden mi ju vymenia tam,kde som kocik kupila. Z ich reakcie mi bolo jasne,ze s tymto problemom tam uz bol cely zastup brio majitelov. Takze ak si v zaruke-reklamuj,ak nie,pouvazuj nad platenou vymenou alebo obalom-napr.ako je na brio madle-sikovne baby usiju.

kosodrevina
6. sep 2013

@praverita ďakujem veľmi pekne, skúsim

madormi
6. sep 2013

maminky prodám sadu na brio go, šitá od moniky, top stav

slavkav
7. sep 2013

ahojte, chcem sa opytat, presli sme na sportovu cast a ked dieta "lezi" v kociku - tak do vyssej polohy opierku chrbta neviem dat 1 rukou, vsak? a polohu - to si vlastne viem dat hocijako, nema to nejake predvolene, vsak?

emsa
8. sep 2013

Maminky chcem sa spýtať, tie ktoré ste prali už športovú časť brio go, tak ako ste odmontovali tú plastovú úchytku, čo je na chrbátiku, na tie pásy s čím sa polohuje dieťa do lahu ? Vedeli ste to celé zvliecť, a vytiahnuť tie pásy? ĎAKUJEM

emsa
8. sep 2013

@zuzkkkaaa Dobrý deň, ako ste vyzliekla chrbtovú časť na šporťáku brio keď ste ju chcela vyprať. Myslím tým ako ste z toho vybrala tú plastovú dosku, čo je na tom tá úchytka na pásy. neviem tie pásy z toho vybrať. Musím odmontovať celú tú úchytku? ĎAKUJEM.

sap
8. sep 2013

Mozte mi prosim poradit na kt.strane sa rozoberalo premazanie kolies...myslim ze som to tu uz raz čítala ale predsa len je tu 204 stran :-/ al.kto s tym uz ma skusenost, prosim poradte...dakujeem

pajushka
9. sep 2013

Holky, měli jste u hluboké korby pláštěnku nebo se musí taky dokupovat zvlášť? Díky!