Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

bokroska
7. aug 2014

predavam samostatne športovu sedacku bez konstrukcie,ciernej farby,nevyblednuta,na jednaj strane nedrzi madlo,plne funkcna len nema popruhy na priputanie dietata.65eur

blackstrap
13. aug 2014

Ahojte, budem predavat brio go 2012, cierne na bielej konstrukcii, 3kombinaciu. Ak mate niekto zaujem, napiste do IP. Najlepsie z BA.

zuzulik1616
13. aug 2014

Ahojte, zhanam brio go 2012/2013 idealne tmavo alebo svetlomodry na bielej konstrukcii, dakujem za pripadne ponuky 🙂

aristokratka
19. aug 2014

Mam na predaj pouzivanu striesku brio go za 30eur je bez chýb.

kim_rossi_stuard
22. aug 2014

ahojtee premyslam nad tymto kocikom, kamaratka mi ho odporucala, ale ako je to s tou strieskou? ona sa da vymenit? lebo nepaci sa mi ze 80% tychto kocikov je takych tmavych farieb- cierna hneda 😒 podla mna to nie su farby pre babatko 😔

zvalka
22. aug 2014

@kim_rossi_stuard zlati, jasne, jedna pani v CR sije podlozky, aj vselico ine. ja idem nas brio predavat teraz 🙂

aristokratka
22. aug 2014

@kim_rossi_stuard pridaj sa do skupiny môj tatos je brio go tam je kopec maniaciek a infosiek

kim_rossi_stuard
22. aug 2014

@zvalka aj ty mas Brio? 😕 to som nevedela...len Saska mi ho odporucala.... 😉

zvalka
22. aug 2014

@kim_rossi_stuard no jasneeeeee ze mam brio 😵 😵 😵 najlepsi kocik 🙂

kim_rossi_stuard
22. aug 2014

@zvalka teraz sm nasla medzi inzeratmi ze aj Milada ho ma a predava 😉 len skoda ze same cierne su 😔 nepaci sa mi cierny kocik pre babatko 😔

jana121212
22. aug 2014

momentalne cakam svoje prve babo a vyberam si kocik. po precitani recenzii a odporucani znamych som sa asi rozhodla pre bre brio. kedze sa v kocikoch nevyznam, tak sa chcem spytat vas skusenejsich, ci je mozne kupit si starsi sportovy kocik brio a pripojit na neho autosedacku a hlboku vanicku z bria go kupovaneho minuly rok, pripadne ci treba nejake adaptery dokupit alebo sa moze stat, ze kupim sportovu cast a vobec sa na nu vanicka nebude dat upevnit

zvalka
22. aug 2014

@kim_rossi_stuard ani mne, tato vanicka je krasne ziariva a sportak mam navy modry 🙂

tiumen
22. aug 2014

@jana121212 áno, dá sa 🙂 ak chceš, pridaj sa do skupiny Môj tátoš je Brio go. Tam sa dozvieš všetko 🙂

jana121212
22. aug 2014

@tiumen idem sa pridat, dakujem 🙂

millada
26. aug 2014

Predávam 3-kombiaciu čierny Brio s vela doplnkami (skejtik Brio, plastenky Brio, Emitex rukavnik, taška Brio, slnečnik Brio, fusak Brio...). Vsetky info mam v bazari 🙂

beka12
28. aug 2014

Ahojte neviete mi niekto prosim povedat vnutorne rozmery sportovej casti na dlzku a sirku? Prosííííííííím 😉

xfenix
1. sep 2014

Dobry den, mozno tu uz takato otazka bola, ale mate niekto skusenost s tym ako sa dava dole potah z vanicky brio go? dostali sme sa do urciteho stadia a dalej nevieme, ak to niekto menil alebo pral, ozvite sa, budem vdacna!

xfenix
1. sep 2014

@memek Dobry den, ako ste dali dole ten potah na vanicke?

zuzulik1616
1. sep 2014

@xfenix ja som to este neskusala, no skuste prelistovat forum, je to tu aj nafotene, sice sa jednalo o potah zo sportaku, ale na vanicke je to podobne

memek
2. sep 2014

@xfenix zdravim do akeho stadia ste sa dostali? potaz vanicky siel dole lahko ak si dobre spominam.musim ist na nu pozriet ze ako to funguje my sme uz rok v sportaku 🙂

xfenix
2. sep 2014

@memek pozdravujem 🙂 no my sme uz boil v sports ale mame druhy diel a maly bol vo vanicke a druhy za kocikom na skejte, tak ten potah vanicky vyzeral a vyzera hrozne, tak musi do pracky. Manzel rozsruboval vselico a teraz sme v stadiu ze by sme uz len mali nejak stiahnut potah dole z tej kovovej konstrukcie co je dookola, ale neviem prist na to ako to urobit bez toho aby som nieco neposkodila 🙂

nenabaja
4. sep 2014

@beka12 Sirka kocika je 35cm (bez konstrukcie), dlzka operadla 53 cm a dlzka sedacej casti 50 cm.

beka12
4. sep 2014

@nenabaja dakujem krasne 😉

lucka8626
6. sep 2014

Ahojte baby, akú tašku na kočík (myslím značku) máte?...Neviem sa rozhodnúť či kúpiť originál brio alebo inú...tie z bria mi prídu také jednoduché...

praverita
8. sep 2014

@lucka8626 ahoj, ja som hladala nieco neokukane a mam tuto. sice nie na briu, ale su univerzalne a rozne vzory, vratane prebalovacky. u mna spokojnost 🙂

lucka8626
9. sep 2014

Dik za info,mas krasny kociarik to je.ozajstny dizajnovy kusok....

ivapn
11. sep 2014

Ahojte, prosim nepredavate niektora kocik sportovu cast- karicku brio go biela konstrukcia s ciernym potahom? Okolie TT, PN, BA, TN ....mam vazny zaujem , dakujem 🙂

pellullinka
12. sep 2014

Zdravím, a jdu si pro radu, potřebuji pomoct...
Poradí mi někdo jak na briu sundám komplet konstrukci stříšky? ne jak přehodím látku, ale jak vyndat stříšku z rámu kočárku? prosím...

danielle77
14. sep 2014

Predávam 3 dielnu sadu na kočík BRIO GO - umelá kožušina - vzor žirafa. Strieška, poťah na madlo a taška - organizér. Cena spolu 35 EUR.

danielle77
14. sep 2014

@pellullinka to treba odšrobovať, aspoň ja keď som to tak menila, tak to bolo treba odšrobovať a tak potom povytiahnuť a navliecť ....