Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

almita
29. mar 2012

@juliankaaa ved to mozeme hocikedy dat stretko 🙂

l.lara
29. mar 2012

@hanickaa.d nie, na dlzku, ale kazdy vytah je iny. zmeraj vytah 😉 rozmer kocika so sklopenou ruckou 110*51cm. 🙂

bosacka
29. mar 2012

@hanickaa.d - my sme sa vosli do mnohych aj malych vytahov (tiez so sklopenou ruckou), ale boli sme na navsteve kde mali hrozne stary vytah a tam sme nevosli - chybali tak 2cm
@vaio1 - fusak ide v pohode do sportovej casti, ma aj otvory na pasy

martuska75
30. mar 2012

@almita Balíček mne zatial nedorazil, ale my máme strášne "super" poštu. Takže žiaden stres 😉 Predpokladám že tak za 2-3 dni si nájdem lístok že furt nie som doma 😀 Švagriná má skôr poštu v Sydney ako mne to dorazí do Krškan ( = mestská časť NR) 😖

martuska75
30. mar 2012

@errilo Mne sa podarilo dolu do košíka naložiť plnú školskú tašku našej druháčky aj s nákupom a to už je výkon 😉 Inak kolobežku vozíme bežne 😀

duplicka
30. mar 2012

ahojte,tak aka je ta brio clona?

martuska75
30. mar 2012

@almita takže beriem späť 😀 Naša pošta sa tentoraz pochlapila 🙂 Clona práve dorazila. Ďakujem veľmi pekne za clonu, len ma mrzí že si s tým mala toľko starostí. Už sa teším do terénu 😉

errilo
30. mar 2012

@martuska75 super!

errilo
30. mar 2012

@martuska75 aj mne sa paci, ze sa da obmienat. ty mas aku farbu bria?

martuska75
30. mar 2012

@errilo hnedé na čiernej konštrukcií. A ty?

errilo
30. mar 2012

presne take iste 🙂
mas aj nejake inofarebne doplnky? ja chcem kupit zlate a pozeram aj tie farebne co sem baby davali linky, velmi su pekne.
nieco musim vymysliet na rucku, lebo sa mi zacala trhat ta guma ☹

kiakocikovsvet
30. mar 2012

@vaio1 áno, ale musíte si vybrať model, ktorý ma otvoty na bezpečnostné pásy

peliroja
30. mar 2012

@duplicka ahojko, neviem ako baby ale ja som spokojna. je to sice len kus sustakoviny ale je tak akurat velky ze aj ked zrovna nesvieti tak mi to nijako nezavadzia a nemusim to davat dole 🙂 a aby som nezabudla, @almita dakujemeeee <3 😵

martuska75
31. mar 2012

@errilo zatial len tie ružové čo som sem pridávala a mala by som mať z tej kvetinkovej látky, ale ešte nie sú hotové.

duplicka
31. mar 2012

@peliroja 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 dakujem za info 😉

bettypo
31. mar 2012

baby to má brio fakt na dĺžku 110 cm so sklopenou rúčkou? S vaničkou?

home1
31. mar 2012

Baby neviem sa rozhodnuť,každy nazor privítam 😉 rozmyšlam nad briom ale velka dilema je farba 😅 😅
mam dievčatko a chcem bud: čierne brio na čiernej alebo bielej konštrukcii a dať si ušiť krasne farebne striešky a obmienať ich ALEBO kupiť fialove brio na bielej konštrukcii ale tym padom už žiadna zmena v obmienani asi nebude... 😒 čo by ste mi poradili?

home1
31. mar 2012

Dáte mi prosím link na tu pani čo šije striešky na brio go?prosííím 🙂

simmi80
31. mar 2012

@home1 ahoj, no keby som mala na vyber, tak isto kupim bielu konstrukciu. ale by som kupila cierne a obmienala striesky 🙂 i ked aj ta fialova je nadherna. ale myslim ze budes chciet potom zmenu, tak iba vymenis striesku. Teda aspon ja som taka. mam treti kocik a teraz mam cierny brio a tiez idem kupit aspon dve striesky 😵 len skoda ze som nezohnala v bielej konstrukcii 😅 a jedna tu na MK mi 2x na bazari nereagovala na inzerat, tak som kupila inde cierno cierny.

vevercaci
31. mar 2012

Prosím, nebudete někdo prodávat adaptéry na autosedačku Maxi Cosi? Stačí tak za 2 měsíce 🙂

vevercaci
31. mar 2012

@home1 Já mít holčičku, jdu hned do té fialové bez jediného zaváhání, strašně se mi líbí 🙂

errilo
31. mar 2012

@martuska75 no tie su kraaaaasne!!!! ja mam chlapceka, paci sa mi ta slonikova a videla som tam aj taku latku s hnedymi jezkovcami 😉
aaale dievcenske latky su tam krajsie, vedela by som si vybrat 😉 😉 😉

errilo
31. mar 2012

@home1 ja tak isto ako pise @home1, kupit cierne a obmienat striesky 😉 a mas univerzalu farbu pre dalsieho potomka a zase len vymenis striesky 😵

errilo
31. mar 2012

Mam otazocku, nedavali ste si nahodou niektora sit zlatu striesku a zlatu podlozku? Ak ano, ako vyzera ta strieska? Nie je to moc zlate? Leo ta original Brio nie mi pride v skutocnosti z dialky taka do kremova. Dakujeeeeem

errilo
31. mar 2012

Mne prave odpisala pani, ktora sije striesky, ze tu zvieratkovu uz nema ☹

home1
31. mar 2012

@errilo
@simmi80 dakujem za link a rozhodla som sa pre čierne 😉 ale nad farbou konštrukcie ešte vaham 😅 😕 a jasne že hned treba nakupiť aj podložky a farebne striešky 😀 😀 toto bude môj tretí kočík,tak zrejme pre mna bude lepšie kupiť čierny a len obmienať striešku ked sa mi zažiada zmena,než kupiť druhy kočík,predsa len to bude lacnejšia varianta 😀

home1
31. mar 2012

@simmi80 tá pani mi ušije striešku aku chcem alebo len to čo ma v ponuke?chcela by som potom cyklamenovu striešku na brio a podložku...

martuska75
31. mar 2012

@home1 látku si môžeš vybrať akú chceš. Ti ju pani objedná - obchody som dala vyššie.

errilo
31. mar 2012

@home1 mne poslala linky, kde najdem podobne latky ake som chcela. podla mna, ked jej napises co asi by si chcela, tak aj tebe posle a mozes si vybrat z tej ponuky latok.