Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kleki
28. jan 2012

@lilianka1199 vypadá moc dobře, ta hnědá konstrukce je krásná. Kde jste koupila ledvinku? já budu mít ve středu, černou korbu, černou konstrukci a zelený sporťák, tak jsme na tu zelenou zvědavá, v reálu jsem ji ještě neviděla.

pallacinka
28. jan 2012

@lilianka1199 Super, dakujem, vyzera naozaj uzasne, ja mam aj tu zlatu ladvinku, no tento organizer sa mi zda este praktickejsi. Uz ho mame aj so @sevzuz objednany 🙂 Vela stastnych kilometrov s vasim krasnym Brio 🙂

lilianka1199
28. jan 2012

@kleki ......ja mam vsetko z babetkova-kamenna predajna-Kosice a zeleny kociarik som videla u nas v Ke a je to pekna farba,este som na nu pozerala,ze taka aj pre chlapca a aj pre dievca 🙂

lilianka1199
28. jan 2012

@pallacinka ...mne sa zlate doplnky pacia,ale tak som zatial kupila tie strieborno-hnede doplnky na zimu,mam tam podlozku aj fusak a mozno na leto bude do zlata strieska a madlo 🙂 .....a napodobne, pekne briovanie 🙂

pallacinka
28. jan 2012

@lilianka1199 Dakujem 🙂 Mne sa zlate doplnky tiez pacia, my mame zo zlatych skoro vsetko, no chcem to predat a "vytunit" si Brio do bielo-cierna. Hneva ma, ze sa ta strieska meni tak tazko, mam 3 rozne a uplne zbytocne.

lilianka1199
28. jan 2012

no,ked som to dnes pozerala,tak to naozaj neslo lahko,tak ja v lete na vanicku este doplny nekupujem,to budem aj tak stale na dvore, na zimu mam tie hnede-leskle a dalsie leto je este daleko 🙂,to mozno vymyslia zase nieco ine ... 🙂

lilianka1199
28. jan 2012
duplicka
29. jan 2012

aha ako krasne sadne bgb cocoon do vanicky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

milacik0106
30. jan 2012

@duplicka ahoj aj ja mám brio go ... pošleš mi prosím ťa link na to bgb cocoon do vaničky? Vďaka 🙂

millada
30. jan 2012

@lilianka1199 , ahoj krásne vyzera ta farba na fotkach 🙂 Ja som ho nazivo nevidela. To je ta limit. edicia hneda + medena konstrukcia? Lebo asi budem mat moznost kupit v takej farbe pouzivany. Kolko ta vysiel cely? Kupovala si aj z doplnkami?
Mas aj ten fusak a podlozku v tej metalickej hnedej? Nedala by si ešte par fotiek? Dakujeeem 😉

jakani
30. jan 2012

dievcata, dnes som objednala od Bria vysoku tasku na kocik, s prebalovacou podlozkou...maju ich v akcii - za 32€ - no nekup to!!! 😎 ...taaak sa tesim, uz aby prisla!! 😀

lilianka1199
30. jan 2012

@millada Ahoj,no je to ta nova hneda limitka,na medenej konstrukcii.Kupovala som ho v Babetkove Sportak je novy,ten stal 499e,ale vanicku som kúpila za 70e tu od jednej pani,inak stoji 199e,ale tak na tom sa nema co pokazit a vajicko tiez nemam,stoji 149e.....cize komplet by to stalo 849,na ten akcie nemaju....,no a doplnky som tiez kupovala v babetkove a presne tie v takej hnedo-striebornej farbe-fusak a podlozku,plus som si kupila organizer,plastenku a ochranu na kolesa 🙂.Fotila som to,hned ako prisiel,uz som vsetko poskladala a odlozila,do maja je este daleko,mozno neskor pofotim,ale teraz sa mi uz nechce 🙂

duplicka
30. jan 2012

@jakani a kde si nasla tu tasku, ktora to je presne. ja mam na briu papabag od concord a je super 😉 😉 😉, ale mozno zmena🙂)

millada
30. jan 2012

@lilianka1199 , dakujem 😉

jakani
30. jan 2012

@duplicka pozri na babetkovo.sk, je to ta vysoka taska, da sa nosit cez plece, pripnut na kocik, aj s podlozkou - maju iba striebornu, zlatu a kvietkovanu cervenu...cakam na tu striebornu-mam cierno-cierne Brio 😎 ...sice ma taky netypicky tvar, ale je zaujimava...uvidime nazivo 🙂

jakani
31. jan 2012

@duplicka ja som kocik kupila v ich kamennom obchode, za tu super cenu 🙂

duplicka
31. jan 2012

@jakani 😉 😉 😉 😉 😉 a mas kociairk s nanoznikom cize model 2011? @sevzuz 🙂))

jakani
31. jan 2012

@duplicka ano, je k nemu aj nanoznik 😉

duplicka
31. jan 2012

@jakani 😉 😉

@sevzuz tak je to jasne je to novy model 😉 😉 😉 😉

sevzuz
31. jan 2012

@duplicka dakujem za info
tu jefoto lodgeru vo vanicke

nat28
31. jan 2012

Baby ktora taska na Brio, taka co sa vesia na rucku, je prakticka z toho hladiska aby som pri chodzi do nej nebuchala kolenami?

pallacinka
31. jan 2012

@sevzuz Mala si lodger aj v sportovej casti? My tam mame teraz Stokke a ten je ason v porovnani s Brio riadne vysoky a tym, ze je to madlo dost nizko, mala tam je taka napratana, ze na dalsiu zimu sa tam nezmesti a chcela by som kupit prave bunker. Tak som zvedava, aky je vysoky a ci sa pod to madlo v pohode zmesti.

duplicka
31. jan 2012

@pallacinka mne sedel perfektne fusak micralite, len nemam foto brio a ten fusak, lebo sa mi pototo ntb pred pol rokom. idem ho najst http://www.google.sk/imgres?q=micralite+footmuf... on ma l sed, cize dobre sadne , hore som ho mala zastrceny pod suchym zipsom a zapinal sa aj cez madlo

sevzuz
31. jan 2012

@pallacinka ano mala som, ked pozries do inzeratu mam tam foto co predavam brio hnede a je tam ten fusak odfoteny🙂

sevzuz
31. jan 2012

@duplicka nehodis mi foto realnet oho tvojho cierneho bria prosim 😉

pallacinka
31. jan 2012

@duplicka Vyzera tiez super, len ked ja po tom lodgeri tuzim, odkedy je mala na svete a ako sa poznam, nedam si pokoja 🙂 Ten L sed znamena, ze v sportiaku lepsie sedi? A co BGB fusak, keby som si kupila ten, sedel by mi do bee aj do bria?

pallacinka
31. jan 2012

@sevzuz Super, uz som pozrela, zda sa, ze je medzi fusakom a madlom este kopec miesta tak by nemal byt problem, dakujem 🙂

zdenocka
31. jan 2012

Ahojte,
taktiez som vlastnicka uzasneho vozidla pre moje baby Bria go 😵 . Doteraz sme pouzivali hlboku korbicku, bola uzasna, ale syncekovi bolo v nej dlho, a ked sa zobudil, tak ma nevidel, tak sme zmenili na sportiak 🙂 . Je super, len ma jedinu chybycku, nema nanoznik 😒 . Viem, ze sa da kupit original, ale ten sa mi zdal velmi vysoky, tak som si dala usit iny, len by som sa Vas chcela opytat, ci mi neviete poradit, kde by sa mi dal uchytit na tej konstrukcii. Ja tie svocky hore nemam, mam Brio rok 2010 ciernej farby. A ked som tak pozerala na konstrukciu dnes, tak tam bolo vsetko obsite latkou. Kazda rada potesi. Dakujem 🙂 .

sevzuz
31. jan 2012

@zdenocka ja mam emitex a pripinam to v tej casti ako sa strieska pripaja ku konstrukcii kocika poodhrniem tu latku a tadial prevediem zapinanie to je klasicky klip ako na detskych stolickach (neviem ako sa vola) a kazda strana toho zapinania je na gumicke prisita a tu cast gumickovu necham pod tou castou striesky a zapinam mimo, no neviem ci pochopis zle sa to vysvetluje 😝