Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

kiakocikovsvet
7. máj 2012

@millada akcia platí na štyri farebné prevedenia, ale iba na limitované množstvo

barborkamar
7. máj 2012

Je pekný ale ja modrý nechcem pre našu malú sa nehodí 🙂 Videla som už akcie je to parádna cena ale nám je už na nič trojkombinacia nám už stačí len športový a nový už tiež nechceme kupovať tak hladáme nejaký už použivaný zachovalý bielo čierny by som brala 😀

barborkamar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zvalka
7. máj 2012

@zuska_29 ja mam plastenku emitex univerzalnu a je super, aj na hlboku aj na sportovu cast 😉 mam niekde aj foto 🙂

michaela.g
7. máj 2012

@martuska75 ahoj, to na tej stieske mas co? Nejaka cierna clona? Ci ako to tam je? Dakujem

martuska75
8. máj 2012

@michaela.g je to slnečná clona na Brio. Mrkni napr. sem http://www.bambini.sk/sk/7450/116/brio-slnecna-... Je inak super. Veľmi ju využívame.

sonnie
8. máj 2012

Ahojte, jedine, co mi vadilo cez zimu na kociku brio go bolo, ze som ledva presla snehom, bolo potrebne si zablokovat kolieska predne, aby isli len rovno, aby sa netocili, ale aj tak to bolo dost utrpenie. Ale zase tato zima bola extremna, co sa mnozstva snehu tyka, tak dufam, ze buducu zimu prezijeme v pohode. Inac som s kocikom brio go maximalne spokojna, moj maly je dlhe babo a nikdy som nemala pocit, ze mu je vanicka alebo sportova verzia mala. Teraz mame 8 mesiacov a od vanicky na sportovu verziu sme presli pred mesiacom. Za kocikom sa mi neustale ludia obzeraju a vypytuju sa, kde som ho kupila, asi aj preto, lebo je nadhernej tmavomodrej vyraznej farby, myslim, ze ju uz nevyrabaju. Ja som zohnala dvojkombinaciu za 490 eur, ale bolo potrebne dokupit tasku na kocik a plastenku.

bubinovci
8. máj 2012

@martuska75 ahoj, chcela by som sa opýtať, či tá clona tieni na celé telo alebo len na tváričku, ďakujem 😉 🙂

pettrus
8. máj 2012

Ahoj všem.Hodně dlouho se mi Brio Go nelíbilo ale pořád jsem četla hodně chváli až jsem se o něho začala zajímat více.Už jsem odzkoušela více kočárů a musím říci že Brio je prostě nej.Koupila jsem použitý a nechala si na něho ušít podložku a stříšku.Jsem opravdu nadšená,dle mého lepší kočárek není.

miia16
8. máj 2012

baby som z Tatier a velmi sa mi kocik Brio paci....no neviem neviem ako to bude s tym snehom???? vidim tu len jeden koment,ze to nie je nic moc prejst s tymto kocikom....mate viacere skusenosti????? zvladneme aj teren, myslim napr. Tatry?????? diky za rady

martuska75
9. máj 2012

@bubinovci clona malú tieni podľa toho, ako veľmi zatiahnem striešku a odkial svieti 😀 😀 😀 Ved mrkni na tú prvú fotku čo som dala na str.98 tam je strieška skoro zatiahnutá a clona siaha skoro až po to madlo. Úplne ju zaťahujem napr. ked spinká. Vtedy je kočík ešte aj v lehu a skoro malú nevidno 😀 Inak striešku zaťahujem len tak aby jej nesvietilo do očí ale aj pekne videla.

martuska75
9. máj 2012

@miia16 My sme brázdili s Briom cez sneh úplne vpohode, ale zase Nitra nie sú Tatry 😀 😀 😀 Ja som chodievala voľakady pri prvej dcére kvôli blbému terénu s takým obrovským "tankom" a mal so snehom rozhodne väčší problém. S Briom ked bolo veľmi zle tak sme zaaretovali predné kolieska resp. sme išli kúsok len na zadných, ale vždy sme prešli. Ale nad nejakú hrúbku snehu už budeš musieť nasadiť asi len nejaký "pásák" 😉 alebo skús začať šatkovať 😀

bubinovci
9. máj 2012

@martuska75 Ďakujem 🙂

pallacinka
9. máj 2012

@miia16 Ked som bola este tehu tak tu baby pisali, ze sneh nie je pre Brio problem. Mala som moznost vyskusat iba raz, v Alpach na zjazdovke, a nebolo to veru nic moc. No podla mna taky teren nezvladnes so ziadnym kocikom, na taketo akcie odporucam (turisticky) nosic 🙂

miia16
9. máj 2012

diky baby za info..ja len ci nema niekto skusenost, kto by ho mal z Oravy alebo Tatier...ale zda sa mi super🙂

martuska75
9. máj 2012

@millada prepáč, až teraz som si uvedomila, že si sa pýtala na tú látku a neodpísala som - je to látka od Michael Miller Fabrics. Bud si to daj vyhľadať podľa mena alebo takto: Patchwork & Quilting > MICHAEL MILLER > Kolekce Flowers. Mrzí ma to, pozerala som to až teraz a už ju nemajú. Ale z tejto kolekcie nájdeš aj iné veľmi pekné látky, resp. celkove sa mi hrozne páčia látky od MM. A mrkni aj Veselú jehličku. Teraz tam majú veľa nových vecí od neho.

zdenocka
9. máj 2012

Ahojte, chcela by som sa Vas opytat, ze kde ste si davali sit striesku, podlozku a madlo na kocik?

nadenkaaa
9. máj 2012

@miia16 ahoj ja som zo ziliny a teda bola kruta zima a ked boli tie kopyyy znehu velmi tazko sa islo-samozrejme hlvne pre tie predne kolieska ale kamoskama polsky kocik -co teda su ine "tanky" a tej sa islo rovnako zle takze na kopy snehu asi nie je usposobeny ziadny kocik 😉 hadam len s nejakou "ratrakovou "vybavou 😀 ale ja som to v tych casoch riesila sankami-avsak maly -uz mohol byt v polosede -teda nebol novorodenec 😎

miia16
9. máj 2012

@nadenkaaa no diky...jasne,ze ked bude kalamita asi si neporadim s nijakym kocikom ale tak na 90% som si vybrala Brio...kazdopadne diky za radu🙂))

nadenkaaa
9. máj 2012

@miia16 ja som si brio vybrala hlavne preto ze bol iny ako ostatne kociare vobec to na zaciatku nebol moj favorit a teda vozim v nom maleho uz viac ako rok a som spokojna nadmieru 🙂 najma pre jeho sportovu cast ,velku striesku,bezkonkurencny nakupny kosik a celkovy dizajn -nechavam si ho aj pre druhe mimi 😉 treba si ho ist okuknut a vyskusat najlepsie sa kupuje ked ho vidis live 😉

miia16
9. máj 2012

@nadenkaaa prave preto ze som si ho odskusala...a bol super, predtym som o tejto znacke ani nepocula..takze som rozhodnuta🙂)))) tesim sa nan velmi

nadenkaaa
9. máj 2012

@miia16 no svedi vedia co robia 😀 ono mozno nie je tak rozsireny u nas ako tie "polske tanky" ale kto ho ma tak podla mna nepovie zleho slova nan 😉

miia16
9. máj 2012

@nadenkaaa prave preto sa mi aj paci, ze ho nema kazdy, aspon tu pod Tatrami som ho este nevidela..aspon budem ina originalna a nebudem mat kocik ako kazda druha🙂) fakt je iny..a super...🙂 tie polske nemusim vobec 😀

nadenkaaa
9. máj 2012

@miia16 no v ZA som kym som si ho ja nezaobstarala nevidela ani jeden potom ako som si ho ja kupila som stretla asi 3,dokonca suseda nad nami co cakala dievcatko pol roka po mne tak si ho kupila tiez len v inej farbe 😉 😉 inak v Za su same polske kociky a potm casualy a concordy 😝 😝

bubinovci
9. máj 2012

@zdenocka myslím že väačšina z nás si dala doplnky šiť pani z Čiech, je ozaj šikovná 🙂 rovno prikladám aj foto 🙂 do IP posielam link 😉

nadenkaaa
9. máj 2012

@bubinovci ako sa ti podarilo vymenit striesku? ja nad tym maturujem 😝 😝 😝 😝

miia16
9. máj 2012

@nadenkaaa tak od vas ako aj od nas je blizko do PL, takze vacsina ma kociky odtial, u nas tiez Casual a aj Jané....mne sa sice Jané velmi pacil..ale nie je taky super ako Brio..a hlavne nie je taky okukany..a hlavne mi proste sadol do ruky ako sa hovori rit na serbel..no uvidime co nas prekvapi este v BA..tam pojdeme popozerat v najblizsej dobe...ale aj tak este mam casu az az

bubinovci
9. máj 2012

@nadenkaaa no treba k tomu šrobovák, inak to nejde 🙂 😉

nadenkaaa
9. máj 2012

@bubinovci to az tak? 😀

nadenkaaa
9. máj 2012

@miia16 no nejaky ten cas ti este ostava 😉 kocik je dolezity -pokial clovek nie je kocikovy maniak 😀 😀 😀 tak chce urobit dobre rozhodnutie tak zelam stastnu ruku pri vybere 😵 😵 ale brio dobra volba aj po case mozem skonstatovat ze nelutujem-aj ked nebol najlacnejsi ale zasa radsej si priplatim a viem ze ten kocik stoji za to 😉