Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

dendy1
23. nov 2011

@dandelion18 Zdá sa ti malá šírka športiaka? Určite sa tohoto nemusíš báť, ja mám v kočíku orig. brio podložku ( čo vyzerá ako páperová bunda), na tom ešte fusak , malá je v kombinéze a je tam ešte dosť miesta aj na deku vo väčších mrazoch.

sasena033
23. nov 2011

kocky idem objednat ten moj vysnivany len by som chcela poradit ma prist vo februari moja srdcovka ten cyklamenovy ale ak nepride tak druha varianta je hnedy ..len neviem ci z ciernou alebo medenou konstrukciou dikes

dendy1
23. nov 2011

moja voľba by bola:
1. cyklamenový - ale s čiernou konštrukciou
2. hnedý s bronzovou konštrukciou
3. hnedý na čiernej konštrukcii.

salomuska
23. nov 2011

@sasena033 mam rovnake poradie ako @dendy1, akurat s tym, ze sa mi hrozne pacia biele konstrukcie, takze ja osobne by som zostala pri cyklamenovom s bielou konstrukciou. asi preto sa mi biele pacia, ze ja mam ciernu 😉 ta medena konstrukcia je novinka, takze nebudes tuctova a je aj pekna (podla mna 😎 )

bella22
23. nov 2011

@sasena033 my se chystáme objednat hnědý/hnědá konstrukce😉.

bosacka
23. nov 2011

@rony2011 - my mame 7,5mesiaca a stale sme vo vanicke. este je rezerva. moja kocka je z tych drobnejsich a v kociku spava, tak ma nic nenuti zacat so sportakom

sasena033
24. nov 2011

@salomuska no jasne ta a cyklamenova s tou bielou ja na 1 mieste lenze dodavatel kocik 2012 dovezie az vo v januari+februari a ja mam vtedy termin takze ak to nestihne alebo nebude este cyklamenovy tak vezmem ten hnedy asi s tou medenou 🙂

dandelion18
24. nov 2011

@salomuska ano, myslela som ten sklon, ako to popisujes..je mi jasne, ze babatko sa po case vo vanicke nudi, ale kedze cakame prva mimino, vobec netusim, ci uz napr. take 6 mesacne moze v pohode byt v takom polo sede /polo lahu a nie na rovnom.
@dendy1 veru, mne sa tie kociky zdaju dajake uzke..ked si napr. brio porovnam s jane slalom (ktory ma ale zase dizajnom dajako neoslovil), pride mi taky subtilnejsi..ale som rada, ze tvoje skusenosti su ine 🙂

vcielkanelka
24. nov 2011

@rony2011 @dandelion18 ... my mame tiez Brio Go a s vanickou som bola max spokojna. Aj s velkostou , je sice uzsi ale super dlhy, ziadne Jane co je ako pre babiky. Moj maly tam bol sice len 5 mes, pretoze on uz od 5 mes nechcel byt vo vanicke lebo on uz chcel vsetko vidiet a v sportiaku bol kludny aj spinkal v nom a sklon mu nevadil. Jedine ale naozaj jedine co mi na nom vadi je to, ze sa neda dat dole madlo .Teraz v zime ked davam maleho dnu a mam dnu aj fusak, nasledne zapnutie fusaku je na nervy.Moj maly ma uz takmer 10 kg a v pohode sa vo fusaku don zmesti.Je to super kocik, ale pre mna len s touto jednou chybou.

sasena033
24. nov 2011

@vcielkanelka myslim ze kocky pisali z emadlo s ada dat dole 🙂

vcielkanelka
24. nov 2011

@sasena003 fakt?????????? tak ked zistim ako asi sa zblaznim od radosti, lebo ja som fakt asi debil, lebo aj na sposob akym sa daju zablokovat predne kolecka som prisla po pol roku tak, ze som zistial ze muz ich zalozil naopak preto sa nedali zablokovat

rony2011
24. nov 2011

@vcielkanelka dakujem veľmi pekne za infošky! 🙂 tak rozhodnutá som pre brio už definitívne, už len vybrať vhodnú farbu pre chlapčeka. Vy máte v akej farbe?

rony2011
24. nov 2011

@salomuska dakujem za informáciu 🙂

dandelion18
24. nov 2011

@vcielkanelka podla mojich info madlo by sa malo dat dole..

kocky, prosim vas, brio zvladne dajaky mensi terenik, vsak? akoze, ziadna lesna turistika, to je jasne, ale napr. hrbolatejsia cesta a pod. by mu nemala robit problem, ci?

vcielkanelka
24. nov 2011

@rony2011 .. no a farba je druha vec ale to mi az tak nevadi, uz som si zvykla 🙂 Neviem sice ake su teraz materialy na novej kolekcii Brio, ale my mame ciernu, fakt je ten kocik v tej farbe super elegantny-hlavne vanicka, na nu nedam dopustit, vzdy sa mi pacila viac ako sportiak, ale nasa 2010 cierna je strasne nachylna na vsetok prach, stale okolo neho beham s tou lepiacou rolkou , ... a SEPEEEER prisla som nato ako sa dava dole madlo, teda moj muz

ziza55
24. nov 2011

madlo sa da dat dole...a brio zvladne super aj horsie tereny....je taky odpruzeny....je pproste bomba....teraz sme kupili golfac pegperego si a to je uplna hrkotalka oprosti briu...ja som snim bola veeeeelmi spokojna...ma super nakupny kosik robila som tam nakupy...karton mineraliek a velka taska...ma super nosnost....a je do kazdeho terenu

ziza55
24. nov 2011

@sasena033 mne sa paci s tou ciernou konstrukciou...viem ze ta medena je novinka....ale mne sa to zlieva spolu tie farby...nesedi mi to

ziza55
24. nov 2011

@rony2011 my mame zlty..som veeeeeeelmi spokojna

ichbinich
24. nov 2011

@vcielkanelka:
Nalistuj si dve strany do zadu, tam sa pise o madle 😉 Z vnutornej strany su cierne tlacitka, tie naraz stlacit a vybrat.

@rony2011:
Ja mam modry (cool blue) na bielej konstrukcii. Trochu klise, ze modry pre chlapca, ale z kolekcie 2009 sa nam ta farba pacila najviac. Hlavne je nezvycajny odtien 🙂

@dandelion18:
Teren, sneh, piesok, luka - vsetko bez problemov. Niekedy je lepsie zablokovat kolieska, ale ja som presla aj bez zablokovania aj sneh, aj piesok.

rony2011
24. nov 2011

@vcielkanelka ja rozmýšlam buď nad tou zelenou alebo nejakou modrou vaničkou a šporťák by som chcela v čiernej farbe. Dá sa to podľa Vás aj tak nakombinovať?

dandelion18
24. nov 2011

tak to vyzera tak, ze kocik mame porieseny 🙂 muz je z neho nadseny a ja len spekulujem nad "chybami", ale kaslem uz asi na to..

ziza55
24. nov 2011

@dandelion18 kasli na to radsej 🙂 ..kazdy jeden kocik ma nejake plusy a minusy...ale brio je v porovnani s inymi kocikmi podstatne vpredu...aspon z mojho pohladu...pri druhom babatku chcem urcite brio tiez..ale z novsej kolekcie....na tom mojom mi vadi ze pasy nejdu priamo z chrbtovej opierky ..ale su uplne extra a pripinaju sa naboku takymi karabinkami...ale co uz ☹

martuska75
24. nov 2011

@dandelion18 chodim s briomdenne 100 metrov do kopca po hrubom strku a pohoda. Ked zvlada toto tak fakt si neviem predstavit kadial by si asi nepresla 😉

vcielkanelka
24. nov 2011

@rony2011 ... zelena je tiez krasna, ked som bola minule v predajni som na nu pozerala a lutovala, ze nebola v ponuke ked sme my vyberali kocik a myslim, ze ja som aj niekde ale az potom ked uz sme mali kocik objednany nasla ponuku, kde sa dali nakonbinovat viac farieb.
@ichbinich ... uz kocik nema chybu, prave som nato prisla
@dandelion18 ... muzi su asi vsetci z neho nadseni, to aj ten moj ho vybral a inyy uz nechcel, jedine co vybral on , o nic ine sa nestaral .. a som happy ze to tak bolo a odteraz duplovane :P

rony2011
24. nov 2011

@sasena033 mne sa zdá že s medenou konštrukciou je to krajšie

dandelion18
24. nov 2011

dakujem 🙂 este sme boli nahlodavani nan gesslein, ale to brio, hm, moj muz sa asi zalubil, aj ked tvrdi, ze jemu je to jedno, v com bude kocikovat..
my mame este s kociarikom nejaky ten cas, takze zrejme objedname po novom roku - aj ked netusim, v com je ina kolekcia 2011 a 2012, takto premakane to nemam..a farbu by som vybrala tiez taku tu, pre niekoho mozno klasicku az vsednu - hnedu s ciernou konstrukciou..

jaj a kocky, rucna brzda vam nechyba? napr pri "jazde" dolu kopcom..kedze byvame na kopci..

martuska75
24. nov 2011

Inak konstrukcia sa aj mne paci viac cierna 😉 ale to je prave super ze si moze kazda vybrat tu svoju.

rony2011
24. nov 2011

@vcielkanelka no na živo som zatiaľ videla len v červenej farbe. Môžem sa spýtať, kde si videla v zelenej?

martuska75
24. nov 2011

@dandelion18 rucna brzda mi teda v zivote nechybala, lebo na miernom kopci junepotrebujes a nprudkom mam malu vzdy nad sebou aby nebola predsa dolehlavou a brzda som vlastne ja 😉 este mi nikdy neusla.