Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

petramarie
13. okt 2013

@krizovam ten mame 🙂 Ale zase cerna se da dobre kombinovat. 😉

zlatat
13. okt 2013

@petramarie moja sestra mám brio vaničku - malá sa jej tam zmestila do 7 mesiacov - patrí medzi väčšie detičky, v 6.mesiacoch mala 74 cm a 8,5 kg

madormi
13. okt 2013

@petramarie ono se to v briu fakt zdá, z boku vypadá že je vysoko, ale když tam dáte dítko. přijde mi že krásně leží...... ale jinak já brio kupovala až když malé bylo 9 měs- předtím jsem měla kajtex matrix lux a tam malá byla v korbě do 7,5 měs. jinak na druhé mám v plánu mít brio hned od miminka, já korbu doma měla, zkusila jsem do ní tenkrát dát 10 měsíční malou a vešla se ještě- teda pravda bez fusaku atd jen na lehko. mám to v albu....

enah
14. okt 2013

@laleal tasku do kosika si stale chvalim.) neviemc o napisat, proste ju vyuzivame... ako bezne tak aj ked idem s malou v satku von, manzel vezme tasku z Bria... pride mu ok i na rameno. /ja by som to tak nenosila, ale jemu to sekne./ Dobra yvchytavka je , ze vo vnutry tasky je velka kapsa na snurku , ked urobim vacsi nakup ako dokazeme zazipsovat, nafukne sa taska s kapsou na dvojnasonok.) tazko sa to opisuje, ale ja som nadsena.

pellullinka
14. okt 2013

@enah máte originál tašku do košíku?

laleal
14. okt 2013

@enah super,tak ju tiež kupime 🙂 vdaka za info

zizina
15. okt 2013

Maminky, chtěla bych se vás zeptat, s jakým fusakem teď na podzim jezdíte?? Mám dceru cca 80 cm 14 měsíců. Děkuji za vaše tipy.

laleal
15. okt 2013

@zizina ja som mavala v brio Lodger,super tam sedel...na jar a jesen stačilo bez tej vnutornej vložky

lenka1993
15. okt 2013

Baby nebudete niektora predavat brio 2 alebo 3 kombinaciu? V nejakej neutral farbe kedze nevieme pohlavie a ani nechceme vediet 🙂

enah
15. okt 2013
lovesista
15. okt 2013

@vvverunka 7-8 mesacny obrik ze sa vojde do Bria? To snad nemyslis vazne. Alebo mame kazda inu predstavu o obrikovi 🙂
Na foto moj Gregorko, 4 mesiace a 1tyzden.

vvverunka
16. okt 2013

@lovesista kolik malý měří to má tak 70cm ne????? mě by se malá věšla i do roku měla 10kg ale jen 74cm

ichbinich
16. okt 2013

@zizina:
Ja som mala aj syna aj teraz dceru v zavinovacke zimnej do autosedacky z Emitexu 😉
Dala som tu zavinovacku do kociara, okolo hlavy som ju nestiahla, ale nechala rovno, to vyplni pekne celu opierku chrbta. A dokonca ma oddelene nozicky, ze moze ostat aj tu "spojka" z latky na madle. Hlavne super je, ze ju otvorim a zatvorim podla potreby, ci je teplejsie alebo chladno. Deka mi padala, poutierala som s nou potom kolieska alebo chodnik... Mne to s tou zavinovackou vyhovuje na 100% 😀
Lebo do autosedacky sa mi uz aj tak nezmesti, a uz nie je novorodenec, ze by to bolo potrebne. Tak tu zavinovacku vyuzivam takto 😉
Potom prestupim na fusak, mam original shiny brio, no a keby mrzlo moc, mam este nanoznik de luxe od Emitexu 😉 😀

zlatat
16. okt 2013

@lovesista koľko meria tvoj drobček? Lebo ako som písala, moja neterka mala v 6.mesiacoch 74 cm a 8,5 kg a ešte sa do vaničky zmestila - je pravda, že bolo leto, takže fusak nepotrebovala, ale mi písala, že až v 7.mesiacoch prešli na športiak

enah
16. okt 2013

ma niekto autosedacku brio a lodger fusak? ist do tej kombinacie?

petramarie
17. okt 2013

@lovesista tak Gregorko je dlouhy chlap uz... Takze uz jezdite ve sportaku? I v tom pololehu co ma Brio nebo mate jiny sportak?

@enah Pani Monika na MMB sije ty tasky do kose cca za 500 kc.
@laleal

krizovam
17. okt 2013

@enah Mám autosedačku Brio, ale budu tam používat zimní zavinovačku Emitex. Lodger si nechám do kočárku, je dost dlouhý a nemá rozdělení na nožičky (ale asi by tam šel, díry na popruhy má).

enah
17. okt 2013

Prosim Maxi Cosi autosedacka potrebuje dokupit adaptery na Brio alebo sedia jej originalne? Co mate Maxi Cosi alebo oroginal autosedacku Brio? Ktora je priestrannejsia?

enah
17. okt 2013

teda! tak som zistila , ze na Brio go 2013 je uplne novy adapter na autosedacku. Teraz je otazka ci starie autosedacky Brio sedia na novy podvozok, chcela som kupit sice z obchodu ale starsi v akcii.... Kto mi poradi?

demetria
17. okt 2013

@enah
S 2013 neporadim, ale s istotou pasuje 2008/09 adapter pre autosedacku aj vanicku na podvozok 2012 ( sportiak mal ovela viac napnutu striesku, preto som o 2013 ani nepremyslala, velke kolesa s istotou nepotrebujem). Odskusane minuly tyzden v predajni, predavacka bola nesmierne ochotna. A nevravela, ze by sa konstrukcia menila. Ale zase neviem, ci sa adaptery kupuju s autosedackou a vanickou, mne to pozicala kamaratka. Predavacka mala ku sportovemu kociku pre mna pripraveny aj adapter 2012 pre vanicku, ale ten som so starou vanickou neskusala, nechcelo sa mi pre nu bezat do auta.
Snad som trochu pomohla. 🙂

lulii
17. okt 2013

@lenka1993 Ahoj, já budu prodávat brio go na černé konstrukci, korba černá, sporťák hnědý s origo nánožníkem (nánožník ještě s visačkou), adaptéry na autosedačku maxi cosi, originál pláštěnku jak na korbu, tak origoš i na sporťák a originální zimní fusak v hnědé lesklé barvě. Všechno je v top stavu, konstrukce nepoškrábaná (nepotřebovali jsme skládat do auta) 😉

lenka1993
17. okt 2013

@lulii no skoda ja som rano objednala novy

lulii
17. okt 2013

@lenka1993 To se nenechá nic dělat 😉
Ještě mě napadlo - jedině zrušit objednávku.... 😀 Néé, je to samozřejmě na tobě 🙂

lenka1993
17. okt 2013

@lulii ale keby si chcela predat len plastenku na hlboku cast tak by som mala zaujem

lulii
17. okt 2013

@lenka1993 Já bych nejdřív zkusila prodat celý set a pak kdyžtak po kouskách. Koukám, že máš ještě chvilku čas, tak se mi pak připomeň, jestli budeš mít pořád zájem 😉

demetria
17. okt 2013

@enah
Precitala som si po sebe, co som napisala a je to ako od hotentota 😖
Chcela som tym povedat, ze ak sa nemenila konstrukcia (okrem prednej napravy) medzi rokom 2012 a 13, tak stare adaptery so starou autosedackou by mali v pohode pasovat. Skus najst predajnu, pripadne sa opytaj predajcu co ma obe kolekcie skladom, ci je na podvozku rozdiel. Mne predavacka tvrdila, ze nie je, ale nakoniec som to neskumala. 🙂

lenka1993
17. okt 2013

@lulii mame este cas jasne. Ok tak sa ozvem koncom roka 🙂

zlatat
17. okt 2013

@enah počkaj, o akom adaptéri hovoríš? O adaptéri na autosedačku Brio alebo adaptéri na Maxi cosi?
Ja som si kúpila adaptér na Maxi cosi z bazáru a teraz si ma nastrašila - dúfam, že mi na konštrukciu 2013 budú pasovať 😖 Mne v dvoch obcodoch povedali, že konštrukčne sa nič nemenilo, len tá predná náprava, preto som sa dala aj na kúpu staršej vaničky.
Zajtra ideme pre kočík, tak dúfam, že mi všetko bude pasovať

ivett
17. okt 2013

@zlatat bude ti to pasovat, neboj...

madormi
17. okt 2013

@lovesista já mám v albu 10 kilové dítě v korbě tak teda nevím 🙂