Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

alca123
25. jún 2011

ahojte, my máme tiez brio go a zatial maximálna spokojnosť (jazdíme zatial len 3 týždne 🙂 tak snád to vydrzí) Jediný "problém" co ma trápi je ze poriadne nedrzí strieška..niekedy sa sama tak trochu sklopí..robí to aj vám?? 😕 Inak sme ale s kocikom zatial velmi spokojní a je pravda ze jazdí akoby sám 😉

bosacka
25. jún 2011

@martuska75 - moja prva volba zase bol hnedy 😀 ... len ho vtedy nemali v akciovej cene, tak som povedala ze aj bezovy moze byt 🙂

martuska75
26. jún 2011

@bosacka mozeme si v Nr v parku vymienat 😀 aj detmi ak mas lepsie ako to moje dnesne vrestadlo. 😀 😀 😀

bosacka
26. jún 2011

@martuska75 😀 ani som si nevsimla, ze si z NR 🙂 ...no niekedy sa stretnut mozme...a potlacit druhy kociar... (ale verim, ze ked sa ta moja rozkrici, rada hned vratis 😝 )

mamazuzu
27. jún 2011

@martuska75 Jeeej, pozeram ze aj vy mate polrocnu Ninku 🙂)). Pozerala som tie vlozky do kocika a nakoniec som usudila, ze peniazky usetrim. Pretoze ta podlozka aj tak nie je po stranach kocika, takze si necham nadalej ako podlozku iba tu plienocku. Mam taku peknu flanelovu farebnu, tak si s nou vystacim. A lahsie ju operiem ako podlozku.

martuska75
27. jún 2011

@mamazuzu no mam 🙂 este povedz ze si tiez z NR ako aj tu bosacka a padnem 😀 Nad tou podlozkou zatial len spekulujem, mozno ze ju skusime s maminou usit.

mamazuzu
29. jún 2011

nie, nie som z Nitry 🙂 . mne vlastne islo o to, aby sa mi nezaspinil kocik zvnutra. a ked to je iba ako podlozka, tak to tam mozem mat kludne iba tu plienocku..

mamazuzu
29. jún 2011

@martuska75 a este pozeram, ze nase Ninky su rovnako stare. kedy sa ti narodila? nasa 22.12.2010

martuska75
29. jún 2011

@mamazuzu Tak to sú fakt skoro rovnako staré. Narodila sa 21.12 , ale skoro to bolo 22. lebo je narodená o 23.55 hod. 😉 Už doma na druhá dcéra hrešila prečo som nepočkala tých 5 min. lebo chcela aby malá bola kozorožer tak ako ona. Ale fakt sa nedalo počkať. 😉

katerinaaaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janavi
3. júl 2011

@maticap. ahoj...ja az takto neskoro, ale odpoviem....ja mam tiez Brio v zltej farbe, aj hlboky aj sporotovy. Tejto farby sa vobec nemusis bat, je krasna a vobec nei je az taka neprakticka ako vyzera. Ja som vanicku pouzivala od juna do decembra, musky v lete sice lietali, ale nebola to ziadna tragedia, tak isto ako na iny, len na tmavych to nie je vidiet, len tie musky nesmies odhanat, lebo ich rozotries na kocik. ja som mala aj sietku proti hmyzu ale taku univerzalnu a na obcasne pouzitie stacila. Co sa tyka sportovej casti, tak nehovorim, ze sa nebude spinit, lebo maly tam papal a neviem co vsetko, ale normlane to s hubkou alebo handrickou krasne vycistit, bez nejakych skvrn, nie je to ziadny problem. Od decembra som dala sportovy a mala som len fusak ten original brio cierny, leskly. Je fakt perfektny, neprefuka, teply aj ked vyzera tenky. Vobec som nepouzivala nanoznik, nebolo treba. Ak bola velka zima, dala som este deku, ak fukalo alebo prsalo ci snezilo, dala som plastenku, to som mala taku original na brio co sedi aj na hlboku aj na sportovu cast, takze staci kupit jedna. Ak by si mala otazky, kludne sa spytaj. Inak je to velmi dobry kocik, som max. spokojna.

maticap.
4. júl 2011

@janavi dakujem za odpoved - vobec to nie je neskoro. Medzitym sa mi podarilo najst na inzerat po jednom dietati brio go v hnedej farbe / akurat sa tento tyzden ideme na neho pozriet/. Vraj bol cca 1,5 roka pouzivany, tak som zvedava ci bude vsetko OK - hlavne kolieska, ci nebudu znicene. Ak by bol problem, tak ideme do zltej farby 😀 Aj vdaka Tvojej odpovedi! Dik! M. 🙂

tanaja
4. júl 2011

Caute zeny, mam na vas otazku. reklamovali ste uz brio? my ho mame rok, od zaciatku sa nam tiez sklapala strieska sama a teraz ju uz vobec nevystriem uplne. najvacsi problem je,ze teraz sme urvali zips na strieske a pokazil sa. roztvara sa,ked ho zatiahnem. nastasie nechodime von ked prsi ale potrebujem to tam. my sme kupili brio v Bambini v Trnave,tak sa vas chcem spytat,ci ste niektora neriesila reklamaciu? a ako to prebieha a tak? hlavne ako dlho im to trva?
diky

janavi
4. júl 2011

@maticap. Hnedy je pekny,povodne som chcela ten ale nakoniec som kupila zlty,bol to na pohlad zaujimavy kocik a vtedy taku farbu nik nemal. Niekolkokrat ma zastavili cudzi ludia a pochvalili kocik,to bolo mile.tak ho chod pozriet.ja som kocik pouzivala 18 mesiacov a je ako novy, zalezi ako davaju nan pozor, ale koliecka su sice opotrebovane ale uplne vpohode,su kvalitne,myslim, ze toho sa nemusis bat.skor vyskusaj zlozenie strechy,dat do lahu ,preklopit a tak. S kocikom budes isto spokojna ci s hnedym alebo so zltym.

maticap.
4. júl 2011

@janavi ahoj, prave som Ti napisala odpoved, ale asi som ju neodoslala...kedze ju tu nevidim... tak este raz 🙂 . Dakujem za odpoved a cenne rady - vyskusame co sa bude dat. A urcite sa potom ozvem, ze pri akej farbe sme to vlastne skoncili 😵 . Pekny vecer!

martuska75
5. júl 2011

@tanaja ahoj, neporadím s praktickou skúsenosťou ohľadom reklamácie, ale zo zákona je tuším 30 dní. Na stranke bANBINI maju poskytnutie náhraneho kočíka počas reklamácie - možno ti to pomôže. Daj vedieť ako si dopadla, aj ja som tam kupovala tak aby som vedela, že keby náhodou čo ma čaká 😝

janavi
5. júl 2011

@maticap. drzim palce na dobru kupu.

lovesista
5. júl 2011

baby ja stale chodim tentko kocik obzerat do predajne Kocikovo. mne sa zda ta vanicka strasne uzka.. neviem si pomoct ale vazne sa bojim ze sa mi tam babatko aj so zimnym fusakom nezmesti 😒

ella_joy
5. júl 2011

@alca123 presne toto iste sa robi aj nam na vanicke, neda sa to mat rovno..ma to stvalo, ale som si zvykla.kamoska si dala na to svoje Brio striebornu striesku a fici v pohode s tou..

beruskanula
5. júl 2011

@lovesista : ahoj.... nas malej se narodil v srpnu a v korbičče byl tuším do sedmi měsíců, když jsme přecházeli do sportáku, tak i s fusakem.... tže bych se nebála....malej byl v těch sedmi mesících ve fusaku a v korbičce měl ještě místo🙂....vám se mimi narodí v prosinci 🙂

maticap.
6. júl 2011

@janavi ahoj, mam na Teba este jednu otazocku k zltemu brio go. Kamoska mi dnes hovorila, ze vraj zlte brio go - sportova cast ma 3-bodovy bezpecnostny system na zapinanie? Novsie vraj maju 5-bodovy, tak sa chcem spytat, ci dieta pri tom 3-bodovom (ak je to teda pravda) nema tendeciu robit parasutistu a vyskakovat a zdrhat? 🙂 Dakujem za odpoved!

zuzie
6. júl 2011
pallacinka
6. júl 2011

@lovesista Presne to iste sa zdalo aj mne, no myslim, ze je to iba opticky klam lebo ta vanicka je dlhsia ako u inych kocikov. Presvedcili ma az v jednom obchode ked skusali povymienat vlozky medzi kocikmi a do Bria sa zmestili aj tie z kocikov, ktore mi pripadali sirsie a zasa naopak, ta z Bria bola akurat do inych kocikov 🙂 Ked sa ti narodi babatko v decembri tak sa nemusis bat, ze by sa tam s fusakom nezmestilo, v zime bude este malinke a ked bude vacsie, fusak vam uz nebude treba.

monulienkamt
6. júl 2011

Baby, ako ste riesili plastenku? Kupovali ste original plastenku osobitne na vanicku a osobitne na sportak? Alebo ste kupili iba jednu univerzalnu (myslim, ze niekto spominal Emitex tornado alebo tak nejak)? Lebo mne sa to zda byt zbytocne kupovat dve plastenky, predsa len tie original su dost drahe. Dik

ichbinich
6. júl 2011

@maticap:
Stare modely Brio maju iba 3-bodove zapinanie. Ja mam sice male motovidlo, ale este nikdy sa mi z neho nevyvliekol ani nepadal. Akurat co mne lezie na nervy, je ze sa to kruti a musim to pri zapinani hladat pod zadkom a tak. Ale parasutista nebol 🙂

janavi
6. júl 2011

@maticap. ano, pri tych starsich modeloch su 3 bodove pasy, ale ja napr. som ich vobec nepouzivala, nikdy som ich nemala, dala som ich dole a bolo, ale moj maly nevymyslal v kociku,lebo ono to babo tam tak hlboko sedi, ale to je asi individualne, ze kto ako vymysla. ale myslim, ze 3 bodove budu stacit.

janavi
6. júl 2011

@monulienkamt original plastenka na brio je aj na hlboku aj na sportovu cast, takze ti staci jedna. neviem kolko stoja take univerzalne, ale tato stala cca 30€, teraz mozno aj menej, neviem.

monulienkamt
6. júl 2011

@janavi dik. lebo ked som ich pozerala, tak vsade bolo uvedene, ze na vanicku je ina plastenka a na sportak je ina. Neviem ci to nezacali az teraz tak vyrabat ☹ .

maticap.
6. júl 2011

@janavi @ichbinich diky za odpovede babulky 😉

martuska75
6. júl 2011

čaute briačky z NR a okolia, dnes som videla jedno hnedé brio na obed na pešej pred "Úspechom" - bolo nááááherné - však aj ja mám také 😀 😀 😀