Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

madormi
6. nov 2013

@ameliejulliette já k briu pořídila nunu a max spokojenost- ideální kombinace 🙂 ale šlo by to i bez nich 🙂

kocicinka
6. nov 2013

@ameliejulliette já tedy golfky pořizovat určitě nebudu, neměla jsem je ani u prvního syna, tedy měla, ale nevyužila, tudíž jsem je min. týden prodala 🙂
Oproti Briu se s golfkama jezdí hrozně špatně, nemluvě o tom, že ani pro dítě nejsou dvakrát pohodlný...Vadí mi rozdělená rukojeť, hrkací kolečka, neodpružení, malý nákupní koš... takže za mě zbytečnost.

kocicinka
6. nov 2013

O nuně jsem teda taky uvažovala, ale spíš proto, že se mi líbí, než že by byly třeba. Ale syn se do nich v roce nevešel, takže bylo rozhodnuto 🙂

madormi
6. nov 2013

@kocicinka to tak uplně nesouhlasím, dá se to bez ale já když malá byla větší měla goflky permanentně v autě a na lítačku jsem používala ty- bylo mi líto tahat brio k mudrovi, do lékarny, do krámu pro boty atd atd 🙂 např nuna má spojenou rukojet a do dvou let se mi tam malá i krásně vyspala-a le je pravda co se komfortu týče sproták je sporták o tom žádná

madormi
6. nov 2013

@kocicinka kolik syn měl v roce :-ú my používali do dvou let v poho a mohly bychom i na jaře ještě, možná je na jaro ješt ě pořidím jednou 🙂

kocicinka
6. nov 2013

@madormi tak my auto nemáme 🙂 jezdíme všude jen s kočárkem. Brio taháme všude i do lesa na houby a líto mi to není, páč si říkám, jednou ho mám, dala jsem za něj dost peněz,tak ho taky budu maximálně používat, bylo by mi líto, kdyby měl někde stát a zahálet...
Kolik měl myslíš čeho? Kilo, nebo cm? Cm nevím a vážil 13 kilo. Máme velké děti.... starší syn, když si sedl do nuny ve 3 letech, tak měl vršek od boudy v půlce zad 😀
Jinak k té nuně- vadil mi hlavně malý koš. Když někam jedeme, potřebuji jídlo a pití pro dvě děti, náhradní oblečení pro dvě děti, svačinu pro sebe, plíny, hračky, odrážedlo... do koše od Bria to všechno pěkně naskládám,včetně toho odrážedla, a ještě pobereme cestou zpátky nákup. S nunou bych si musela ještě pořídit krosnu na záda a to by se mi vážně nechtělo 🙂 hlavně, když dítě leží, čili zádová opěrka je to lehu, tak je ten koš téměř nepřístupný. A dvě kamarádky u nuny reklamovaly brzdu, neboť kočár jim po půl roce používání nešel odbrzdit.
U prvního syna jsem používala jané slalom a taky jsme golfky nepoužívaly. Vyjela jsem s nima jednou jedinkrát a po deseti minutách jsem se vracela...

madormi
6. nov 2013

@kocicinka tak to pak chápu 🙂 já teda s nunou problém neměla ale jak říkám fakt na lítakčy autem jsem používala, nebo když jsem šla na rychlo doměsta. nemusela jsem brát moc věcí a věděla jsem že malá nejspíš nebude spát no a pak na dovču letadlem a tak...

ameliejulliette
6. nov 2013

@madormi Děkuju... Nuna je hrozně maličká a není kde vozit tašku ☹ Jinak se mi líbí, designově a hlavně teda jízdními vlastnostmi...
@kocicinka Já mám Cybex Callisto a teda jsem spokojená dost (nic nehrká, spojená ručka, polohování do úplného lehu a super vychytaná stříška), ale jak jsem měla v ruce právě tu Nunu, tak vím, že můžou i golfky jezdit ještě o něco lépe 😀 Ale jestli to jde jen s Briem, tak to je dobrá zpráva 😉

madormi
6. nov 2013

@ameliejulliette no já prostě s tím, že je maličká nesouhlasím noo 🙂 a tašku jsem vozila nar ukojeti normálně 🙂 🙂

madormi
6. nov 2013

@ameliejulliette ale umím si to představit jen s briem bez golfek( teda já ne pro sebe, ale že to jde 🙂 já kočárků potřebuji víc-a le já jsem magor 🙂

zuzik311
6. nov 2013

kočky aký rukávnik ku športiaku? či radšej rukavice?

ameliejulliette
6. nov 2013

@madormi Když to máš sklopené do lehu, tak s tou taškou je to boj, ne? 😅 (Já obecně mám radši tašku v košíku než na madle, a vozím teda megakravskou 😀 v tomhle vypadá Brio velice slibně 😀 )

madormi
6. nov 2013

@ameliejulliette brio je fakt úžasné. oupila jsem i tašku do košíku a pak mi stačil na rukojeti organizér nebo ledvinka.... na nuně jsem vozila tašku od pinkie a v pohodě a do košíku jsem toho taky narvala dost 🙂 i nákup- sunar, balík plenek_ ten malý ty kalhotkové,ubrousky pár jídel- prostě nákup z dmka 🙂

ameliejulliette
6. nov 2013

@madormi Já jsem právě zvyklá jezdit (pokud neberu dvojkočár, jakože ten využijeme hodně) celoročně s Cybexama, i mi v tom děti spí, jak píšeš, kdyby to bylo jen na nějaké popojetí atd., tak by to ani nevadilo 😉

ameliejulliette
6. nov 2013

Děkuji moc, ať tady nejsem jako off-topic s těma golfkama 😀 Jde o to, že uvažuju o Briu jako náhradě za sporťák (Britax B-Smart, se kterým jsem docela dost spokojená) a golfky (Cybex Callisto).

kocicinka
6. nov 2013

tak právě jízdní vlastnosti nuny se mi taky líbily, designově se mi líbí, ale na nás je prostě malá. Jako Miky by se do ní asi vmáčknul, kdybych se snažila, ale moc pohodlí by tam neutrpěl. Ruce by musel mít u těla, v janéčku si je pěkně rozhodil... na nás je úzké i Brio
Jediné golfky, které by pro mě momentálně stály za hřích jsou I coo pluto, ale to je jen z říše snů, páč další kočárek už prostě kupovat nebudem.

pellullinka
6. nov 2013

ahoj Briačky, zrovna sem odklepla objednávku na Brio 😀 teda to bylo vzrůšo!!!!

madormi
6. nov 2013

@pellullinka výborná volba 🙂 🙂 🙂

pellullinka
6. nov 2013

@madormi já doufám...

mona22
10. nov 2013

@bella22 mne sa potrhala ta guma na rucke myslis ze mi to ZREKLAMUJU?

georgia333
10. nov 2013

@mona22 určite, mojej kamarátke vymenili

mona22
10. nov 2013

Baby daju sa kupit nove kolesa n a brio mne sa pacia z tej novej kolekekcie 2014

georgia333
10. nov 2013

@mona22 skús sa informovať vo firme groupfashion.cz oni ich dovážajú

madormi
10. nov 2013

@mona22 ano me ji vymenili za novou....bez kecu 😀

hanulka22
10. nov 2013

@madormi a kontaktovala jsi prodejce nebo groupfashion? a jak probihala reklamace, ta guma se da z rucky sundat??? jsem ze zlina a kocarek jsem kupovala v olomouci, moc se mi tam jet nechce, zatim to nemam tak hrozne.

madormi
10. nov 2013

@hanulka22 ja to odvezla do malvika.ti to poslali.vymenili gumu navic mo dotahli a promazali kocarek...

pellullinka
10. nov 2013

@mona22 zatím se ještě koupit asi nedají,ale prý by měly být kompatibilní s ostatními podvozky

vvverunka
11. nov 2013

@hanulka22 jsme ten připad jako vy, do zlina se vubec nesnazte si to sama dovezt, pak technik vas vyhodi,zkuste napsat do malvika at vam vystavi reklamacni protokol a zaridi,ze si to tam muzete dovezt sama, tak jsme to delala i ja, pan mel sice blnu hubu kecu, ale vymenil gumu.cim driv tim lip, me to mesic pred koncem nechtel vymenit,ale ja se nedala. je zbytecne posila tolomouc zlin, olomouc zlin....

mona22
11. nov 2013

Toto som nasla v navode na upinanie nanoznika

mona22
11. nov 2013