Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

zuzulienka51
10. apr 2012

Baby, moc ma mrzi, ze s tym tu zas otravujem, ale akosi mam problem nasadit nanoznik na sportiak - je to rok 2010. Mam origos nanoznik, nasla som uz ze to treba uchytit pod striesku. Aj som to tak spravila ale ja ho mam hore stale volny a vzdy mi tam dieta prefuka. Mozete mi prosim poradit ako to mate vy? Studujem tie obrazky ale na nich je to krasne zakryte a krasne stoji ten stojacik, mne tam planta ako nejaka zastavka. Dakujem moc za kazdu pomoc. Neviem ako su riesene tie nove, ale mozno to bude podobny postup...

errilo
10. apr 2012

@martuska75 jeeej a nemozes pridat fotky?

zuska_29
11. apr 2012

@zuzulienka51 to by aj mna zaujimalo, kedze mam 2010 a chcela by som si kupit original nanoznik, ci vobec pasuje.... a ak sa ta mozem spytat, tak ako mas pasy na sportiaku? to je to upevnene iba po bokoch??? a z chrbatika nic? ja som z toho strasny magor, nerozumiem, je to iba splet pasov a ja sa v tom neviem vyznat. alebo treba dokupit do sportaku aj podlozku??? ☹ ach jaj.... este sportak nemam vonku, ale onedlho mi maly uz vo vanicke nevydrzi a ja netusim ako ho do toho priputam ☹ diky moc.

sasena033
11. apr 2012

@home1 ahoj ja mam fialove brio na bielej kontrukcii a som ma.spokojna a ta farba je uzasna vsetci sa za nim obzeraju....ja by som nemenila hystam sa bud.rok na leto dat usit podlozku a ozii aj tuto farbu...mne ososbne cierna nic nehovori 😀

kiakocikovsvet
11. apr 2012

@martuska75 letné striežky od značky Brio sú z tkaniny, ktorá je testovaná podľa normy EN 1888
ale rozhodnutie je na Vás

zuzulienka51
11. apr 2012

@zuska_29 toho sportiaka sa neboj. Ja som do toho sice kupovala este taku vlozku (ma to tam maksie a prijemnejsie). Co sa tyka tych pasov, normalne ti idu dva spoza chrbatika, tie mas prevlecene cez rucky a z boku idu dva take upinacie pasy. Moja mala s tym nema problem a vobec ju to ani netlaci. Ja som takmer hned ako sme isli do sportiaka ju musela priputavat, lebo je velmi aktivna. Ja som s tym upinanim moc moc spokojna. Jedine na co neviem prist je ten nanoznik :(((

millada
11. apr 2012

Ja idem teraz kupit pouzivany brio, ktory je bez nanoznika. A neviem, aky kupit. Tusim sa tu pisalo aj o inom, nez brio, ale uz neviem aky. Nechce sa mi to hladat 😅 Tusim Emitex...??? 😕 Neviete niekto, nemate???

martuska75
11. apr 2012

Kedže to tu viaceré baby zaujímalo pridávam link na pani Moniku ktorá šije tie pekné vecičky na Brio. Neviem či sa to môže, tak ak by to zmazali pošlem vám to do IP 😉
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=1&user...

martuska75
11. apr 2012

@zuzulienka51
@zuska_29 Len či máte tie pasy rovnaké lebo v 2010 sa to menilo 😀

zuska_29
11. apr 2012

@martuska75 akurat som tu citala forum 🙂 a ja mam tie dvojbodove...a neviem ci si to pisala ty, ale ze sa daju dat prerobit na 5bodove...tak neviem. bojim sa ci su tie dvojbodove bezpecne... ☹

1nyx11
11. apr 2012

@martuska75 dakujem

millada
11. apr 2012

@zuzulienka51 , a tu vlozka, čo si si kupila ti pasuje na tie pasy, daju sa ti prevliect?

@martuska75, no ja prave rozmyslam, ze si chcem dat u tej pani usit podlozku, ale budem mat tie staršie pasy, ze ako to prevlečiem. Alebo mi usije aj podla toho? 😒

AKY JE ROZCHOD ZADNYCH KOLIES??? Napiste mi prosim niekto, dufam, ze sa nam zmesti do vytahu... 😲

madormi
11. apr 2012

@sasena033 mohu se zeptat, je k tomu k sehnání taška ve stejné barvě? nebo jaká se hodí k tomu? mám na tento kočík zálusk,ale trošku mi vadí že nemají tšku ve stejném designu, nebo alespon jsem jí nenašla.

zuzulienka51
11. apr 2012

@millada ja som kupila emtixeu vlozku a ta tam sedi. Su tam moznosti - dierky, ktore treba vystrihnut.

sasena033
11. apr 2012

@madormi no tasku je k nemu cierna 😉 😉 myslela som tiez ze bude vtej farbe ale nakoniec som rada lebo cierna ide ku vsetkemu..takto ked ju mam bez kocika by som svietila

martuska75
11. apr 2012

@madormi Brio má tašku a dá sa kúpiť aj vo farbách, ale ja som si aj tak kúpila čiernu, lebo mám čierny podvozok aj rúčku aq hodí sa mi aj mimo kočíka.
Ja mám túto: http://www.brio.net/en/To_Go_Stroller/Accessori...

madormi
11. apr 2012

@sasena033
@martuska75 no já jsem magor detailista mě jak něco naledí tak šílím a nemile mě tedy překvapilo že v barvě berry není taška, nechápu co je za problém to ušít 🙂

bosacka
11. apr 2012

@millada - ja som kupila nanoznik emitex deluxe pouzity (nevidno na nom) a iba ho vyskusala. boli sme nakoniec celu zimu vo vanicke, tak som ho nevyuzila. akurat som rozmyslala, ze ho predam, tak ak by si chcela, mozme sa dohodnut. je cierny

millada
12. apr 2012

@bosacka , to je ten s tymi zipsami po stranach, ze sa nemusi davat dole? Za kolko by si predala? Mozes aj do IP napisat 😉

martuska75
12. apr 2012

@madormi jáj 😉 . Ale vieš aj tak tašku dávam najradšej dole do vozíka a farebná by mi v tam kričala. Okrem toho ked niekam idem tiež beriem tašku a čierna mi viac ladí, takže aj ked napr. moju hnedú mali, kúpila som radšej čiernu a na spestrenie ak by som chcela tak si dám niečo (podstatne lacnejšie 😉 ) ušiť

millada
12. apr 2012

NEPREDAVATE NIEKTO AJ ORIGINAL BRIO NANOZNIK čierny? Ak nahodou nepouzivate... 🙂

bosacka
13. apr 2012

pre @millada a pripadne aj ostatnych, ktorych by zaujimal emitexovy nanoznik na briu 😉 v detaile vidno uplne jednoduche upinanie a podla mna je dost vysoky aby dobre chranil...

andy.v
14. apr 2012

ahojte, poradíte mi, kde by som dostala brio go za najlepšiu cenu? Alebo kde (aj zo zahraničia) sa oplatí objednávať?
ďakujem

juliankaaa
14. apr 2012

@bosacka a aka je cena?

1nyx11
14. apr 2012

@andy.v http://www.detske-kocarky.cz/kocarky-se-4-koly/... aj s nanoznikom a je aj v ciernej este som niekde jednu akciu videla ale len modry a cerveny

teddylu
16. apr 2012

@matulienocka Můžu se vás prosím zeptat,ta taška a vložka do kočárku v metalické barvě je originál? V jakém roce se prodávala? Zkusila jsem sehnat na netu a nikde jsem nenašla ☹! Díky

matulienocka
16. apr 2012

@teddylu Ahoj, taska aj podlozka su original Brio, kedze boli kupovane spolu s kocikom Brio. Na obidvoch je aj original stitok s napisom znacky. Kocik s doplnkami bol kupovany novy v novembri 2011, takze ide o doplnky z daneho roku. V mojom bazariku mam aj fotky, takze si ich mozes pozriet. Ja som to nasla bez problemov, dala som do googla nazov Brio podlozka hneda metalicka a tu su niektore linky:
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/doplnk...
http://www.babytrend.sk/kategoria/kociky/doplnk...
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

teddylu
16. apr 2012

@matulienocka Tak to moc děkuji,špatně jsem hledala,našla jsem jen matné barvy z nové kolekce 2012! Já ještě kočárek nemám,budu kupovat za měsíc až dva tu novou kolekci hnědá s hnědým rámem a do ní se mi právě hodí ta hnědá metalicka vložka,jen tašku musím vybrat jinou,ty překlápěcí nemám ráda. Pořád čekám jestli se někde kočárek i s korbičkou neobjeví v akci,ale to bych asi u nové kolekce chtěla moc,v akci mají jen ty loňské a pro mě ještě nechtěné barvy.

teddylu
16. apr 2012

@matulienocka
Tak jsem ještě jednou hledala ty metalické podložky a já je na žádné české stránce za koruny nenašla ☹ a ze slovenska se mi to objednávat nechce! Všude už mají ty matné látky z kolekce 2012!