Kočík Brio go. Máte zkušenosti? Na co si dát pozor?

dorotkaa
28. feb 2009

Ahojte mamicky a buduce mamicky, mate niektora skusenost s kočíkom brio go? Resp. co si o nom myslite? Ja zacinam pomaly vyberat kočík, ale kedže čakám svoje prvé baby, nemám zatiaľ žiadne skúsenosti, na čo pri vybere kočíka myslieť, čo je dôležité alebo naopak nie je podstatne.

janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lutsine
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alencica
9. feb 2015

@lutsine krasny!!

lutsine
10. feb 2015

Je na predaj

abatovska
10. feb 2015

@lulii dobrý deň, chcem sa Vás spýtať , kde ste kúpili slnečnú clonu na Brio, ďakujem

matulka27
11. feb 2015

dobry da sa prat sporova cast na kociku BRiO go 2010

lucindaa7
12. feb 2015

baby nechcete niektorá kupit plástenku na sporták originál brio? použítá iba raz... potom sme už mali od elodie. piste ak by náhodou

veronika.deskova
13. feb 2015

@lutsine Ahoj, řeším koupi kočárku s jednou maminkou v Čechách, kdyby nevyšel, měla bych zájem.
Ale jak to udělat, když jsme od sebe přes celou ČR+SR? 😀

kiwi82
16. feb 2015

@lutsine ahoj, aka je cena ? v bazariku ho nemas tusim? prosim ta, ako je to s leziacou polohou? dik

lutsine
16. feb 2015

@kiwi82 400

tiumen
16. feb 2015

Baby čo ešťe nieste v našej skupinke Môj tátoš je brio go tak sa pridajte 😉 žije to v nej viac ako tu 🙂

https://www.modrykonik.sk/group/5971/

veronika.deskova
16. feb 2015

Maminky, sháním hlubokou korbičku ke kočárku. Nabídla mi tady na koníkovi jedna maminka ze Slovenska, ale není tu nějaká maminka z ČR, která bude prodávat? Děkuji 🙂

lucyto
25. feb 2015

Čaute baby, nepredávate niektorá adaptéry na autosedačku Maxi cosi, čo sedia na brio go? Ak áno, píšte do IP 😉

krizovam
3. mar 2015

Koupím náhradní potah na boudičku sporťáku, neutrál nebo pro kluka, děkuji 🙂

briasr
11. mar 2015

Ahojte, do koľkých mesiacov sa dá využiť vanička? budem mať letné bábätko, bude vystačovať aj na zimu? Dakujem

salomuska
12. mar 2015

@briasr mala som 2x májové dieťa a aj na Silvestra sa tam zmestili v pohode, aj rezerva bola. Problém skôr je, dokedy ti dieťa v ľahu vydrží...ono to také väčšie bábätká za bdelého stavu jednoducho nebaví, pozerať na oblohu je nuda 😉

1nyx11
13. mar 2015

BAby idem predávat nasu srdcovku, bohužial nam doma len zavadzia už. Teda máme Hnede brio v limitovanej edícii s medenou konstrukciou, 3 kombinácia, metalický fusak, uplne teplucký velký aj teraz sa tam drobec zmesti a to 2,5r., organizer v rovnakej farbe, podlozka do športovej casti v rovnej farbe,obal na flasu,plastenka,nánozník všetko originál brio, dufam ze som na nic nezabudla, uz sa chystám dat aj inzerat len musím všetko vybalit 🙂 ak by bol záujem píste mi ss.

zuzulik1616
21. mar 2015

Ahojte, neposuva niekto naaahodou adaptery na vajicko maxicosi? Resp. kde ich zozeniem?

lucyto
27. mar 2015

@zuzulik1616 Tak toto by som aj ja rada vedela. Tiež by som potrebovala ale už sa nedajú nikde objednať. Iba ak by ich mal niekto na sklade alebo niekto predával. Keď budeš mať info, daj mi prosím vedieť, tiež súrne zháňam 😒

zuzulik1616
27. mar 2015

@lucyto no ja som to asi uz vzdala, mala ma 4 mesiace, tak uz vydrzime v tom briackom vajku asi, aj ked s nim nie som spokojna a jej sa v nom tiez nepaci ☹

lucyto
27. mar 2015

@zuzulik1616 No veru, keď som sa rozhodovala pri kúpe pred 3 rokmi, tak sme uprednostnili Maxi cosi, to Brio vajko sa mi nepozdávalo. Adaptéry sme hneď nekupovali, vozili sme aj vaničku so sebou. A teraz... ani vo sne by mi nenapadlo, že budem mať problém zohnať adaptéry. Stále som mala "čas" a teraz keď potrebujem tak nie sú ☹

andrea235
28. mar 2015

@lucindaa7
Ahoj,
Je tá pláštenka ešte aktuálna? A ak áno, aká by bola cena?
Ďakujem
Andrea

ziza55
2. apr 2015

kocky neviete mi poradit ako sa dava dole strieska na hlbokej casti?..., po bokoch je taky kruzok..da sa stlacit z jednej strany mi to islo dole ale z druhej vobec...neviem ci nieco nerobim zle...dakujem

janie22
13. apr 2015

Ahojte žienky. Ak by ste niektorá mala záujem, v blízkej budúcnosti budeme predávať celú trojkombináciu 2012, farba je krásna tmavomodrá na bielej konštrukcii. Stav veľmi dobrý, len klasické skrabančeky na konštrukcii.

andrea235
23. apr 2015

Ahojte,chcem sa spytat. Mam brio 2012 a chcela by som si poprat vanicku. Da sa rozobrat uplne cela? Alebo len strieska a vnutorny potah. - to sa mi uz podarilo, len neviem co s tym vonkajskom. Dik

daado79
30. apr 2015

mile maminky, zhanam original skejtik na brio go, ten plastovy. nebojte sa, prosim, ozvat aj tie maminky, ktorých skejtik je az prilis opotrebovany, skaredy. ja mam doma novy, ale pri osadzani koliesok praskol nejaky dielik vo vnutri, a tym je pre nas nepouzitelny. nahradny dielik sa zial zohnat neda. vopred dakujem za vase ponuky 🙂

kika87
7. máj 2015

@batovauniverzita Dobry vecer,kocik.ste uz asi predalA,alebo este nie?

kika87
7. máj 2015

@lutsine dobry vecer,Kocik ste uz predali prosim?

kika87
7. máj 2015

@1nyx11 dobry vecer,este mate prOsim Vas kocik?

kika87
7. máj 2015

Ahojte nebude niekto predavat za prijatelnu cenu brio - najlepsie 3-kombinaciu,no mohla by byt aj 2-kombinacia...