Kočík Britax Verve. Aké s ním máte skúsenosti?

emmka333
21. apr 2008

Ahojte,
hladam vsetky info o kociku Britax Verve.Napiste,co si o nom myslite a hlavne maminy,ktore ho mate,podelte sa o skusenosti.Napiste "pre" a "proti" A myslite si,ze je nejaky rozdiel v starej a novej kolekcii?Teda okrem farieb.Pocula som,ze nova kolekcia je o nieco lepsia,lebo je ten kocik vacsi alebo dlhsi ci co.V starej kolekcii totiz deti ktore su uz trosku vacsie,tak po roku,maju hlavu nalepenu na strieske alebo ked je strieska stiahnuta,tak hlavu maju polozenu na tom okienku.To sa mi nepaci.Je toto v novej kolekcii vymyslene inak alebo je to to iste?DAKUJEM 😀

marika6
28. júl 2009

ja som si radšej kúpila tú sieťku na kočík, a super

ema.nz
29. júl 2009

tak sa pridavam uz ho mame kupeny len ho budem mat doma az v piatok alebo v sobotu 😅 potom napisem 😉

vladkaz1
29. júl 2009

no ja chcem kos dole velkyyyyyyy jaj len simyslim ze to postovne ma bude stat vela .. musim pozistovat tam naspat a tak .. 😀 😝

ema.nz
29. júl 2009

vladka ked myslis babu z MMB z ciech co ma id 1168,tak tu mozem len dopoorucit 😉 sila mi podlozky do casualplay a kamoske kosik pod quinny zapp...postovne 149KC a peniaze zamenis a posles je v obalke 1.triedov...my sme posielali sekom lebo sme toho mali naobjednavane za vyse 100€

vladkaz1
29. júl 2009

ano? tak usite by ma stalo 170 KC postovne tam a spat kosika teda 149KC pul 149 kc to by nebolo az tak moc cca500KC .. no ved rozmyslim sakra co to tu niekto nesije .. 😀

ema.nz
31. júl 2009

tak uz ho mame doma a je suuuuuuuuuuuper 😵 😵 aj malej sa v nom paci 😉 jedine co mi na nom vadi,je to ze sa neda polohovat ale mame aj casualply S4 takze na rychle presuny staci 🙂 a na jar jej uz bude super 😉

vladkaz1
1. aug 2009

Ema mas taky isty ako ja 😀 ...ja ma tak isto naneho vyhrady ale oki inak staci na tu chvilu uz 😀

nikusnikus
3. aug 2009

ahoj baby, mna tiez britax strasne ocaril a tak som si ho kupila... este tu starsiu kolekciu, takze je udajne mensi ako ta nova kolekcia s gulickami... je to dizajnovo nadherny kocik ale ja s nim nemam moc dobre skusenosti. Zhodujem sa s vami, ze je vhodny tak max. do dvoch rokov, lebo ja som ho kupila pre maleho co mal 2 a pol roka a bola som sklamana... napchaty, skrceny a nohy trcali az po koleso a nemal si ich kde vylozit. ked sme isli na prechadzku: kocik nabehne na malu prekazku alebo dieru v ceste a uz ma tendenciu sa preklapat dopredu. teda neviem, moj maly je valibuk, mozne ked v nom kocikujete male dieta, lahke tak 7mesacne tak to je v pohode, ale ked v nom sedi vacsie dieta, je to NEBEZPECNY kocik. staci aby sa dieta nahlo dopredu alebo dostrany a kocik sa lahko preklopi (3kolesa nie su tak stablne ako 4) Do terenu je vsak uplne nevhodny a to myslim ak nejaky vyssi travnik... kolecka su male a ked do predne natrafi na prekazku ma tendenciu sa preklapat... Ked som citala hodnotenia na slovenskych a ceskych strankach, zeny boli s nim v celku spokojne, no na anglickych strankach (tie som citala az neskor) mal OTRASNY rating... vykreslili ho ako nebezpeny, neprakticky kocik a keden rodic, skoncil s dietatom na pohotovosti po tom, co bezal na autobus a nabehol na prekazku v ceste a kocik aj s dietatom sa preklopil dopredu. Takze ak uz britax verve mate, NIKDY S NIM NEBEZTE!
my ho mame v krasnej fialovej farbe, je nadherny, ale pre vacsie deti nevhodny... ale drzim ho doma, mozno sa mi este zide a tiez sa mi to paci ako travel system s autosedackou pre malicke deti... to musi byt pohodlne nakupovanie....

ema.nz
4. aug 2009

no tak to som ani nevedela,ze mam najnovsiu kolekciu 😉 ja ho mam len par dni ale je v pohode 😉 a co sa tyka toho vola (sorry za vyraz) ale ako loze niekto s takym kocikom utekat 😕 😕 😕 ja ma aj cp S4 no ale ani s tym som nikdy nebezala...a ten ma teda ine kolesa,ale to by ma ani nenapadlo s deckom v kociku bezat 😕 😲

nikusnikus
7. aug 2009

Neviem co je pre teba take nepochopitelne, ze niekto s kocikom bezi. Ja nehovorim, ze bezal maraton alebo olympiadu, ale proste niekedy je situacia, ze musis podbehnut ja neviem na autobus alebo aby ti nezatvorili obchod... Proste niekedy si situacia vyzaduje a okrem toho sa bezne chodi aj na korculiach s kocikom a to je este vacsia rychlost....... 😨 ale na tomto britaxe je upozornenie, ze nie je vhodny ku korculovaniu

vladkaz1
7. aug 2009

baby ale stym naklananim kocika plne suhlasim aj mne sa to veelmi casto stava ... na sebamensej dire alebo jame .. je to fakt tak.. ale nam do obchodu staci ...za chvilu ho ajstak predam ..na zimuuz v nom nebudeme mala je dost velka ze by jej bol maly nemozem povedat praveze je pohodlny mam vyhradu iba na to predne koliesko ... je to nestabilne je to tak ..

vladkaz1
7. aug 2009

Ema kto ti sik to polohovanie? sice mala je uz velka ale keby som si ho nechala tak by som to tam chcela nasit pre druhe velmi pekne porad 😀 a cenu ak mozem do IP ked chces

vladkaz1
29. aug 2009

baby neviete nejaky link na nahradne diely britaxu? chcela by som tam supnut nafukavacie kolesa 😀 alebo aspon dopredu nejake dvojite co by prispelo na lepsej stabilite kocika .. inak kocik menit nechcem som spokojna len s kolesami,lepsie povedane so stab. nie 😀

lusyla
2. sep 2009

ahojte maminky britax je krasny kocik,tiez ho zhanam,ale na moje maily mi nejak nikto neodpoveda,uz ma to stve.uz som pozerala aj na ceskom mimi a skoro ziadna odpoved.a neviete mi poradit ake je to s britaxom v zime,ked je sneh?da sa s nim?lebo my mame casualplay S4 a moon a tieš chcem predat a nechat si len britax(mala ma 16mes)myslite ze mi bude stacit? 😅

megg
2. sep 2009

Ake autosedacky idu na Britax Verve?

dosa
2. sep 2009

megg - ja pouzivam verve s vajickom romer baby safe. treba k tomu aj adaptery 😉
a pasuje tam este Britax Cosy Tot Premium - je to tusim o nieco lacnejsia verzia romeru

vladkaz1
2. sep 2009

Lusyla ,britax mam pocit ze prestal vyrabat tento verve a ma novu kolekciu golfiek a velmi sa mi pacia veru ,,ja menit nechcem .. lebo som spokojna teraz uz asi vymyslat nebudem ,ale dala by som tam urcite nasit polohovie .. je to jednoduche za par korun lebo sa ti tam maly ako tak nevyspi ,my sme nespavali v kociku a ako na potvoru v britaxe zacala spavat 😀 musela som kupit ten vankusik pod hlavku lebo jej do boku pada hlava ,jednine co ja vytknem kociku je predne koleso skor ta stabilita .. ma tendenciu preklanat sa pri vacsich detoch 2 rocnych ,tak ale kocik menit nechcem, len koleso 🙄 , inak ovladanie kvalita super 😉 a dokupit vacsi kosik nakupny alebo si dat usit .. lebo ten pidi je na 2 veci 😀

dosa
2. sep 2009

lusyla - neviem odkial si, ale v babymarkete v bratislave maju verve v akcii za 134 € a videla som ho aj na stranke aladdin kociky, to je v hlohovci.

vladkaz1
2. sep 2009

Lusyla ete ma napadlo daj si do googlu britax verve a tam ti vyhodi stranky kde ho este predavaju ,ale vyrabat ho uz nevyrabaju tusim .. len dopredavaju skladove zasoby , 🙂

megg
3. sep 2009

Inak ja budem zrejme predavat Britax Verve - cerveny, tak keby ste mali zaujem, piste IP.

kristinabianka
3. sep 2009

aj ja budem predavat Britax Verve cierny,ak by bol zaujem piste

lusyla
4. sep 2009

ahojte baby KONECNE som si nasla britax cierny s POLOHOVANIM,ORIGOS NANOZNIKOM,TASKOU na ceskom mimi za 3400kc.co hovorite na tu cenu ? 😅

vladkaz1
4. sep 2009

lusyla hod link nech sa mrkneme 😉 , uz ma polohovanie nasite? ak je v super stave tak je to dobra cena ,ak je pouzivany tak by ti mohla dat zlavu lebo sa pohybuju tak okolo 100E 😉

dosa
4. sep 2009

lusyla - 3400 ceskych penazi je skoro 4000 slovenskych korun, tak sa mi ta cena zda trocha vysoka za pouzity kocik. tu sa pohybuju okolo 100 €, ako pise vladkaz1. a neviem ci ten nanoznik bude origos, lebo k verve nanoznik nie je, jedine fusak - v tom pripade by to mohla byt dobra cena 😉

a co vlastne stoji to polohovanie, keby som chcela dat spravit, viete niekto? a potom ked sa ta opierka sklopi na lezanie, ako sa to soferuje? nezavadzia to tam? neprevrati sa kocik dozadu ked si tam dieta lahne? oplati sa to dat vobec robit?

ema.nz
4. sep 2009

ahojte 😉 tak mne to polohovanie sila jedna krajcirka tu u nas a vyslo ma to:nepremokava ciera latka 30cm a pas na polohovanie nejake 3€ a sitie bolo 15€...potom som na to dala usit taky kryt a ten ma vysiel este asi 5€ ale ten vobec nepouzivam,nepaci sa mi to na tom 😒 ja som povodne chcela nech mi presije stiesku ale toho sa asi bala a nevedela som kupit taky isty odtien cervenej latky 😝

to polohovanie je dobre,hlavne ked mi mala zaspi...manevruje sa s tym dobre len mi tam potom zavadzia taska 😝 tak ju so sebou ani nenosim 😉

dufam,ze som vam pomohla 😉

lusyla
4. sep 2009

mne pani pisala ze ju polohovanie vyslo 750kc a naniznik a taska su site,vsetko od jednej pani.podla vas je to vela zn?vyde ma 140e so vsetkým 😅

vladkaz1
4. sep 2009

ja neviem ved si zvaz ty 🙂

lusyla
6. sep 2009

zvazila som- 😉 uz k nam cestuje 😀

vladkaz1
6. sep 2009

😀 dufam ze budes spokojna! uzi si ho 😉

lusyla
7. sep 2009

aj ja dufam 😎