Kočík Britax Verve. Aké s ním máte skúsenosti?

emmka333
21. apr 2008

Ahojte,
hladam vsetky info o kociku Britax Verve.Napiste,co si o nom myslite a hlavne maminy,ktore ho mate,podelte sa o skusenosti.Napiste "pre" a "proti" A myslite si,ze je nejaky rozdiel v starej a novej kolekcii?Teda okrem farieb.Pocula som,ze nova kolekcia je o nieco lepsia,lebo je ten kocik vacsi alebo dlhsi ci co.V starej kolekcii totiz deti ktore su uz trosku vacsie,tak po roku,maju hlavu nalepenu na strieske alebo ked je strieska stiahnuta,tak hlavu maju polozenu na tom okienku.To sa mi nepaci.Je toto v novej kolekcii vymyslene inak alebo je to to iste?DAKUJEM 😀

rorinka11
4. máj 2012

@dosa asi to tak bude.ale najnovsia je bez guliciek teda?

rorinka11
4. máj 2012

@dosa
@zuzu8888 a neviete aky je rozdiel medzi britax verve a britax verve +?

zuzu8888
4. máj 2012

@rorinka11 tak to neviem aky je rozdiel veru ... a tusim nova je bez guliciek .... a ty chces tento kocar ?

rorinka11
4. máj 2012

no.chcela by som len neviem ktory je najnovsi.
@zuzu8888

zuzu8888
4. máj 2012

@rorinka11 bez guliciek je tusim najnovsi

rorinka11
4. máj 2012

no len pred gulickovimi su tiez bez guliciek a to su cca z roku 2008.len skoro ziadny predavajuci mi nevedia povedat aky maju.a 4rocny urcite nechcem. :(

rorinka11
4. máj 2012
zuzu8888
4. máj 2012

@rorinka11 jasne tomu chapem to uz je na tebe ako sa rozhodnes ale moj je ako novy ---a inak mam aj iny v lbume za 50 eur a ten je tiez vysoky myslim tymtu opierku co si chcela vediet ..a tvoja mala nespava uz lebo n sa neda dat tento britax na lezato iba sediet sa v nom da

zuzu8888
4. máj 2012

@rorinka11 napis mi ip tam je tolepsie

snowflake7
2. nov 2012

mam 10 mesačného syna. Od narodenia bol v kočiariku Britax /3 kombinácia vanička, športový vajíčko/... Vajíčko - malý sa narodil v zime, mal 3 kg a už bol problém dostať ho do vajíčka vo fusaku...od 6 mesiacov sedí v sedačke pre deti od 9 mesiacov a to nie je žiaden obor... Vanička je už pasé, akonáhle začal sedieť nebolo možné ho dať do ľahu, vždy si sadol... Športový kočiarik...Veľmi tesné zapínanie od začiatku a nožičky mu už teraz visia z kočiarika.. Na spanie veľmi nepohodlný.....Pred týždňom som kúpila 3-kolku Baby jogger city elite... a...malý v ňom zaspal po prvých 5 minútach vozenia....Nebo a zem aj čo sa týka manipulácie ... Iný ako 3-kolku by som už nekúpila...

iveta90
8. nov 2012

Ahoj potrebujem poradit. Chcem kupit nánožník na Britax Verve a nikde ho neviem zohnat. Neporadí niekto?

mirka07
14. feb 2013

@rorinka11 prosím ťa chcem sa opýtať kúpila si potom ten Britax verve + :Ak áno ako si spokojná a malá sa ti done ho zmestí?ďakujem za infošky,pekný večer,Mirka

rorinka11
14. feb 2013

@mirka07 Ahoj.Nie, kupila som na koniec espiro magic 4 a nemenila by som za ziaden iny.mala ma 93cm a 17kg a este stale tam ma miesto.

mirka07
14. feb 2013

@rorinka11 ďakujem 🙂

tanduliatko
19. sep 2013

Baby mená nahodou jedna z Vás napredaj tento kocar Britax verve?

citronius
4. mar 2015

ahojte, ako sa dajú vypolohovať nožičky?lacno hlavne

vierazit198
13. máj 2015

MAMICKY....
prosim vas mame kocar britax a mam problem ze tie kolieska chcem namazat aby nepistali no neviem ako... ked to nastriekam tak sa tam nachyta tolko spiny ze az a vyzera to otrasne... spinave, mastne a aj tak si myslim ze to nezabera... viete mi poradit ako ste striekali kolieska vy? ci vobec ste to mazali,, predne by som vedela aj odmontovat no zadne sa vobec nedaju 😠 😠 😠 je tam brzda a to neodmontujem
dakujem vam pekne za radu
Monika