Kočík Britax Verve. Aké s ním máte skúsenosti?

emmka333
21. apr 2008

Ahojte,
hladam vsetky info o kociku Britax Verve.Napiste,co si o nom myslite a hlavne maminy,ktore ho mate,podelte sa o skusenosti.Napiste "pre" a "proti" A myslite si,ze je nejaky rozdiel v starej a novej kolekcii?Teda okrem farieb.Pocula som,ze nova kolekcia je o nieco lepsia,lebo je ten kocik vacsi alebo dlhsi ci co.V starej kolekcii totiz deti ktore su uz trosku vacsie,tak po roku,maju hlavu nalepenu na strieske alebo ked je strieska stiahnuta,tak hlavu maju polozenu na tom okienku.To sa mi nepaci.Je toto v novej kolekcii vymyslene inak alebo je to to iste?DAKUJEM 😀

cathrin
21. apr 2008

ahoj emmka,
my máme britax od minulého týždňa....(kuk foto v albume), som sa veľmi z neho vytešovala 😵 ja som s ním zatiaľ veľmi spokojná, je super lahučký, skladný, fantasticky sa s nim manevruje a malá v nom sedí ako grófka 😀 je v nom veľmi spokojná.....neviem však posúdiť rozdiel medzi starou a novou kolekciou.....ani som nikde na nete nevidela rozmery lehátka a podobné parametre kočíka....jedine veľkosť rozloženého a zloženého....a v tom som rozdiel nevidela.....ja som si síce objednávala ešte starú kolekciu, ale bohužial mi už poslali kočík z novej kolekcie.....mám prevedenie anthracite a tá predošlá kolekcia bez tých farebných guličiek sa mi páčila viac.....
čo sa týka toho, či sa malá zmestí alebo nie len toľko, že ona má iba 7 mesiacov a je dosť drobná, takže zatiaľ nám vyhovuje, ale určite sa tam už nenapchá ako 3-ročná..ale to snáď už kočík potrebovať nebudeme.....inak my máme tiež cam cortinu a v tej športovej verzii sa mi doslova strácala a ani mi v ňom nechcela sedieť.....
ja som si tento britax kupovala ako doplnkový kočík ku cortine, lebo ten je hrozne ťažký a nezmestí sa mi do kufra auta, takže som potrebovala nejaký lahký kočík, ktorý "vytiahnem" pri presunoch autom do centra mesta, do obchodov a tak.....
jedna dôležitá vec: kočík sa nedá dať do ležatej polohy, má iba 2 sedacie polohy, takže pokiaľ ti dieťa v kočíku aj spáva, tak to nie je najvhodnejší kočík.Naša v kočíku skoro vôbec nespáva......ona mi spí skoro stále doma v posteli a keď sa zobudí, tak chodievame von.Takže toto pre nás nie je problém......
keď máš ešte nejaké otázky, kľudne pošli IP 😉 alebo ak by si ho chcela vidieť naživo, môžeme sa dohodnúť a stretnúť sa...tiež som z NR 😵

nitka
21. apr 2008

Baby ja som nedavno videla u nas v centre pani s tymto kocikom,presn etakym ako ma cathrin a mala v nom asi 2-2,5 rocneho chlapca ale ten chlapcek bol v tom kociku tak natrieskany a nohy mu viseli kdesi az pri koliesku 😉
pisem len tak pre info 😉

emmka333
autor
21. apr 2008

Cathrin - pozerala som fotky v albume.Vlastne som uz videla viac fotiek s dietatom v tomto kociku,len este ziadne take vacsie ako je moja dcera.Ona ma teraz min. 86cm co som ju naposledy merala.Ja by som ten kocik chcela vyuzivat min. do 2,5roka.Uz som zufala,lebo neviem najst ten spravny kocik.Chcela som Cosatto pogo,ale na ten uz cakam 2mes. a nevyzera to slubne,stale ho nemaju na sklade.Objednala som si ho v NR oproti Tescu v tej ulicke je detsky obchod Nattie.No a teraz uvazujem,ze si objednam u nich tento Britax.Akoze mala nespi vzdy v kociku ked ideme do mesta,ale stane sa a neviem si moc predstavit ako v takej polohe moze spat,lebo raz som uz taky golfac mala,ked mala rok a hned som ho predala.
A ty kde si tento kocik kupovala?Cez net alebo v obchode?A akoto ze ti poslali novu kolekciu,ked si si objednala starsiu?Vsak nova je drahsia a to si musela zaplatit viac aj ked si chcela ten lacnejsi?Teda aspon na jednej stranke co som pozerala,tak bola nova kolekcia o par stovak drahsia.Ja chcem ten cerveny zo starsej kolekcie,lebo v tejto novej je to vnutro tusim cierne aj s tymi bodkami ako si vravela a ten starsi je skoro cely cerveny.

emmka333
autor
21. apr 2008

Nitka - aj ty si chcela cosatto vsak?Aky si napokon zvolila?

cathrin
21. apr 2008

emmka, tak moja ninka má do 70 cm, takže zatiaľ je to o.k....a keď z neho vyrastie, tak ho predáme a podľa potreby kúpime druhý 😉
objednávala som ho cez net (dadarka), ale čakala som na dodávku skoro mesiac po zaplatení objednávky. Kočík mi prišiel bez pláštenky, ale tú mi potom hneď doručili....vo výbave boli ešte adaptéry na prikliknutie autosedačky (čo v tej starej kolekcii tuším nebolo), ale nebola už prenosná taška....čo v tej starej kolekcii bolo...a tiež to nechápem, že prečo mi poslali novú kolekciu.....nič som nedoplácala.....inak ja som ho mala objednaný aj cez inú stránku, len mi potom napísali, že v tomto prevedení ho už nemajú a že už budú mať len novú kolekciu, a bude drahší.....tak som objednávku zrušila....
a dnes mi prišiel aj nánožník - ten som si musela kupovať zvlášť....je to taký tenší fusak.....
a minulý týždeň sa jej v nom podarilo zaspať, tak sestra naklonila kočík dozadu a tak ju tlačila...takže malá bola ako by v lahu....viem, že to nie je nejaké super riešenie, ale keď sa sem tam pritrafí spánok, tak sa to dá aj takto riešiť 😉

stresmenka
11. nov 2008

Ahojte dievčetá máte nejakú skúsenosť s týmto kočíkom strašne sa mi páči, ale ako tu čítam tak tam nevijde väčšie dieťa ☹ je to fakt pravda? Ja som ho našla na nete tak je to asi novší tip. Je polohovateľný môže v ňom dieťa aj spať a nôžky sa dajú pri spaní vyrovnať či ich majú také spadnuté ako keby sedeli? Napíšte mi čo najviac je dosť drahý tak nechcem vyhodiť peniaze zbytočne 😉

marika6
12. nov 2008

ahoj, ja mám britax. Podla mňa je super, malý má presne 2 roky, máme tú staršiu verziu a v pohode sa zmestí - čo do šírky aj výšky.
Ja som s ním veľmi veľmi spokojná. Síce polohovať sa nedá, má len dve polohy, a tá druhá je tak ako autosedačka , ale šimon sa v ňom v pohode vyspí, ak niekde sme a nožky sa polohovať nedajú, ale tiež nevysia, lebo sú vlastne opreté o tú konštrukciu na kočári + poťah sa dá odopínať , takže ked zaspí odopnem pri nožičkách poťah a dám tam pláštenku, ktorú mám stále zavesenú na kočiari.
Velmi dobre sa mi ovláda aj jednou rukou, vynesiem v pohode po schodoch aj s dieťaťom, alebo jednou rukou ho tiež som schopná vyniesť samozrejme už bez dieťaťa.
Košík je malinký, ale dokúpila som si sieťku a tá je super.
Po teréne v pohode, ak zaaretuješ koliesko.
Velmi dobré pérovanie, pri nájazdoch na chodník. Môžem poslať foto s dieťaťom.

stresmenka
12. nov 2008

mirka napísala som ti IP

stresmenka
12. nov 2008

Sorry Marika 🙂

jajuska2005
25. jan 2009

ahoj baby som tu prvy krat zaujal ma rozhovor o kociku britax verve mam on zaujem dcerka ma rok aj tri mesiace mam momentalne chico multiway golfove palice no uz sa mi zdaju zbitocne ked mala chce len behat sama potrebujem poradit nevedela som o starej a novej verzi ako rozoznam ktora je ktora mozete mi prosim poradit

vachovka
26. jan 2009

Ahoj kocky.
My ho mame tiez mame starsiu verziu.Malej su dva roky a 2 mesiace a je nam maly.Trci jej hlava a nohy jej visia uz v nom nevypada dobre.Takze chodime peso.Inak kocik super bola som spokojna.Rozmyslam ze ho predam.

anewa
4. feb 2009

Ahojte. Aj ja sa hlasim do klubu faniniek britaxov 😵 . Moja mala ma 11 mesiacov, mame kocik Jane Nomad, a uz sa tesime na zmenu. Viete mie niektora poradit kolko stoji plastenka na kocik, alebo ci je vzdy s kocikom? Jeden znamy mi ho ma doniest z Anglicka a neviem ci potom sa da dokupit, alebo je vzdy s kocikom. Dakujem za odpoved. Pa 🙂 🙂

tessie
26. mar 2009

Ahojte, tak mňa tiež ten kočík zaujal, ale naša malá má 7,5 mesiaca, máme Concord Fusion a nechce sa nám ho stále nosiť zo sebou na nákupy... myslíte, že by som mohla dať malú už do tohto kočíka? Ona tam občas aj zaspí, ked sme náhodou dlhšie v obchodnom centre... Zatiaľ ho nepotrebujem na prechádzky, ale ak bude väčšia a bude cupitať, tak možno aj áno... A určite na dovolenku... Ďakujem za rady

anezena
26. mar 2009

ahojte maminy,
aj mne sa britax veeelmi paci, ale prestali ho uz vyrabat ☹ ☹

marika6
26. mar 2009

inak dievčatá ak by ste chceli ja predávam britax, bola som s ním strášne spokojná.

marika6
26. mar 2009

tessie , ak občas zaspí, tak úúplne v pohode, vyspí sa a určite neutrpí, ale bude v nom štastná, aspon deťom sa v nom veľmi veľmi páči

andrealv
24. jún 2009

marika6 este mas britax ja zhanam.dik.

vladkaz1
24. jún 2009

baby ja som kupila som max spokojna keby sa dal lepsie polohovat kocik uplne na paradu ale mala sa tam super vyspi v sede..

anezena
24. jún 2009

vladka - ahooooj a nemas nahodou cerveny?
lebo som videla tento tyzden jeden cerveny pri Tescu. ale iba z auta. iinac som ho este nazivo nevidela 🙂 🙂

anezena
24. jún 2009

aaa uz som videla v druhom albume, som najprv pozerala iba prvy.
kraaaasny je 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
25. jún 2009

ano som to bola ja 😀 😀 😀 som este nezaregistrovala v TT britax 😉

ema.nz
26. jún 2009

baby mne sa ten kocik nenormalne paci a hlavne ruzovy 😵 😵 len na toto leto mi je este zbytocny,kedze nema polohovanie noziciek a neda sa dat do uplneho lahu a mala ma len 6mesiacov 🙄 inak by som ho uz mala doma...ale ked sa mi na jar nezapaci iny kocik,tak tento urcite budeme mat 😉

dejna3
26. jún 2009

ema, zasa úplný súhlas s tebou 😀 😀 😀
no my sme golfky nutne potrebovali, tak sme kúpili iné, polohovateľné 😉

ema.nz
26. jún 2009

dejna:aj tu sme sa nasli 😀 😀 asi sa nam pacia rovnake typy kocikov 😉

vladkaz1
28. jún 2009

baby to dole na nozicky je na cvok a da sa tam dat madlo kocky to vylepsuju alebo tam napchaju ten igelit a ma nozky vystrete ale je pravda ze neni vhodny pre ,mensie babko to musi mat opirku na polohovanie 😉 na spanie skoda ze ten sklon nespravili lepsi aspon o uhol bol by to premna dokonaly kocik .. ale moja bude mat 2 roky takze spavat do kocika nechodime 😉 🙂

nika2
27. júl 2009

ahojte,
chcem sa spytat, kde by sa dal pozriet ten Britax Verve? som z Piestan.

zajo79
27. júl 2009

jeden maju v hc v babetkove pri lidli.

nika2
27. júl 2009

zajo79 a nemaju internetovu stranku? alebo vies ako maju otvorene?dakujem

zajo79
27. júl 2009
vladkaz1
27. júl 2009

baby neviete ci aj na slovesnsku niekto zvacsuje kosiky nakupne na britax nasla som len cesky inzerat a postovne bude drahsie nez usitie , diki 🙂