Kočík Britax Verve. Aké s ním máte skúsenosti?

emmka333
21. apr 2008

Ahojte,
hladam vsetky info o kociku Britax Verve.Napiste,co si o nom myslite a hlavne maminy,ktore ho mate,podelte sa o skusenosti.Napiste "pre" a "proti" A myslite si,ze je nejaky rozdiel v starej a novej kolekcii?Teda okrem farieb.Pocula som,ze nova kolekcia je o nieco lepsia,lebo je ten kocik vacsi alebo dlhsi ci co.V starej kolekcii totiz deti ktore su uz trosku vacsie,tak po roku,maju hlavu nalepenu na strieske alebo ked je strieska stiahnuta,tak hlavu maju polozenu na tom okienku.To sa mi nepaci.Je toto v novej kolekcii vymyslene inak alebo je to to iste?DAKUJEM 😀

majkokova
20. feb 2010

neviem, nepoznám to tu, ako sa to robí? a prečo nie takto?

ema.nz
20. feb 2010

mas IP a svieti ti to hore na cerveno 😉

janina1977
1. mar 2010

baby, ak máte niektorá tento britax z novšej kolekcie s guličkami, mohli by ste mi premerať dĺžku chrbtovej opierky?

lusyla
8. jún 2010

ahojte kocky,neviete nahodou niektora o niekom kto predava britax verve,len nie cierny.pouzivany a za dobru cenu? 😅 😅 diky 😉 😉 😉 😉 😉

anezena
18. jún 2010

@lusyla ahojky ja predavam, ale cierny 😒 😒 😒 😒

megg
20. jún 2010

ahojte, tiez predavam cerveny Britax Verve. Mam k nemu aj autosedacku s adaptermi (v pripade zaujmu).

aliska19
21. jún 2010

ahojte ja, len tolko som sa chcela podeliť, že veľmi som chcela kúpiť tento kočík, lebo je naozaj strašne peknýa za dorbú cenu, ale ked som si prečítala referencie a o tom, aký je nebezpečný pre dieťa tak som to radšej vzdala a kúpila nie až taký pekný🙂)ale bezpečný.

tonko_babymarket
21. jún 2010

@aliska19
Ak by bol kočík nebezpečný nemôže byť na trhu, ten kočík je v absolutnom poriadku 😉

marika6
21. jún 2010

čo sa týka bezpečnosti - ide len o to aby sa s ním človek naučil jazdiť ako s každou trojkolkou. Ja som ho mala 1,5 roka a super úžasný, ešte teraz keď ho vidím mi srdce poskočí.

lusyla
21. jún 2010

ahojte kocky uz som zohnala a predsa zase cierny.som velmi spokojna lebo mala v nom uz aj zaspala a pohodicka,toho som sa bala najviac,tak ale my spime naobed v posteli,takze to sa pritrafi len malokedy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

vladkaz1
27. mar 2011

Baby potrebujem radu jak odmontujem kolesa z britaxu verve ,predne mam dole ,ale zadne su na pevno???? 😕 alebo to len neviem najst ??Dikes

veve10
5. apr 2011

@zajo79 ahoj. uz som citala od teba viac prispevkov na modrom koniku a mam dojem, ze mas dost prehlad medzi kocikmi. Mozem ta poprosit o radu? Ja momentalne spekulujem nad nejakym golfacom - moj krpec ma 7 mesiacov (je drobnejsi a este nesedi...ale asi coskoro bude) a potrebujem nieco lahke a skladne na cestovanie (autom, lietadlom). Najblizsie pojdem lietadlom asi v juny - do vtedy asi bude drobec sediet. Nepacia sa mi golface, kt.maju vpredu 2x 2 kolieska...skor by som brala nieco zaujimavejsie. Najprv sa nam s muzom strasne pacila Nuna Pepp (ma spojenu rucku a ta sa da navyse vysunut vyssie, co sa hlavne pacilo muzovi), ale vadi mi, ze nema madlo a navyse vsetci hovoria, ze je pre vacsie deti...a vraj mu hrkaju kolieska - to neznasam. Takze Nuna nic. ☹ Strasne sa mi paci Quinny Zapp Xtra...ale ten je zas neskladny, lebo sedatko musis odkliknut a ostane mimo. Inac je krasny..ale je aj dost drahy...moj limit je cca 200€. No a nakoniec sa mi paci Hauck Capri (uvazujem aj nad Chicco Liteway - vyzera fakt skladne a lahucko ) a najnovsie Britax Verve. Ten Britax je coolovejsi ako Hauck, ale vraj sa neda polohovat chrbat a moj krpec dost spava v kociari, tak neviem. Je zvyknuty na rovny siroky kocik - mame Teutoniu a ta je super pohodlna.
Kazdopadne - vies mi prosim poradit? Nieco lahke, najlepsie so spojenou ruckou (loola up je pridraha a tazka) a polohovatelne. Jedna baba mi poradila nejaky Caddy - ten ma dokonca preklapaciu rucku, ale znacku vobec nepoznam, Diky 🙂

zajo79
5. apr 2011

@veve10 pp sí

veve10
5. apr 2011

@zajo79 dik. Ten som pozerala na nete (aj Ariu..ale ta je nizka pre mojho muza). No pojdem mrknut osobne (aj ked sama pises, se ta sklamal). V tvojom albume som aj videla, ze si mala o.i. aj G.Swifta - mne sa nan dost podoba Patron Vega...len neviem aky bude co to do kvality. Aj Quinny senzz vyzera dobre...ale aj ten ma cenu skoro ako normalny kociar. Vyuzivas golfac aj castejsie ako iba na cestovanie? Totiz ja si stale hovorim, ze ved tu doma mam Teutonku a golfac potrebujem iba ked pojdem na dovolenku, preto sa mi zda chore, dat zan viac ako 200€. Iba ak by som vedela, ze ho vyuzijem castejsie...a to neviem posudit, kedze mam prve dieta a vsetky kamosky bezdetne 🙂

rorinka11
24. apr 2012

ahojte.strasne sa mi tento kocik paci ale vsade citam ze je pre mensie deti. Mohol by mi niekto odmerat aspon dlzku chrbtovej opierky na kociku s novsej gulickovej kolekcie? Nasa mala ma 1 a pol roka a 81 cm.nebude prenu mali?Dakujem velmi pekne za odpovede...

rorinka11
24. apr 2012

ach jaj, zasa som sa nic nedozvedela ☹

tamichloe
26. apr 2012

@rorinka11 aj si ho kupila?

rorinka11
26. apr 2012

zatial nie.neviem sa rozhodnut ci britax verve alebo nuna buggy .. 😒

rorinka11
26. apr 2012
zuzu8888
3. máj 2012

@rorinka11 ahoj urcite jej bude dobry lebo moja mala ma 95 cm a ma tam miesta este habadej :D

rorinka11
4. máj 2012

@zuzu8888 nakoniec asi fakt donho pojdem,lebo ma najdlhsiu opierku s kocikov ktore som chcela!a ktoru kolekciu mas?rok?dakujem za odpoved 🙂

zuzu8888
4. máj 2012

@rorinka11 vies ze ani neviem ... mam ho v inzeratoch pozri si _D

rorinka11
4. máj 2012

@zuzu8888 ta s gulickami je starsia,to by mala byt 2009 ci?

zuzu8888
4. máj 2012

tusim ze hej ja vobec neviem nemam od toho papiere som to kupovala od jednej ale nebol pouzity a jasom ho iba chvilku pouzivala asi dva mesiace

zuzu8888
4. máj 2012
dosa
4. máj 2012

@rorinka11 s gulickami je najnovsia, predtym bola bez guliciek...

rorinka11
4. máj 2012

@dosa tak teraz neviem.lebo hned prvy prispevok v tejto teme je ze pani chcela starsiu kolekciu a poslali jej novu uz gulickovu a to bolo pisane v r.2008! a teraz je najnovsia zasa bez guliciek...to ti aj google najde...len co ked ziadny predavajuci nevie aku kolekciu ma :( a zasa nejaky 4rocny kocik nechcem :(

dosa
4. máj 2012

@rorinka11 no my sme ho mali este pri prvej dcere, to mohlo byt v roku 2008-2009 a bol bez guuliciek. a co som potom neskor videla v obchodoch, tak az potom ho mali s gulickami... a bola som v tom, ze sa uz nevyraba, ci ano???? ak sa niekde predava, tak len asi nejake skladove zasoby... najlepsie by bolo, pytat si doklad o kupe... ja teda nikdy nepochopim, ked niekto kupi kocik, ved je to polozka nie 5 eurova, ze vyhodi doklad...

rorinka11
4. máj 2012

@dosa predavaju sa!npr. na detskekocarky.cz a na kociky.sk stoji novy 125eur! samozrejme ten bez guliciek..

dosa
4. máj 2012

@rorinka11 predavat sa predavaju, ako pisem, asi len skladove zasoby, lebo ked som potrebovala na moj kupit nahradny diel, tak mi napisali, ze sa uz nevyraba a ani diel uz nezozeniem... takze ak ho chces, tak jedine cez obchod so zarukou, lebo ked sa ti nieco pokazi, tak mas smolu...