Kočík Britax Verve. Aké s ním máte skúsenosti?

emmka333
21. apr 2008

Ahojte,
hladam vsetky info o kociku Britax Verve.Napiste,co si o nom myslite a hlavne maminy,ktore ho mate,podelte sa o skusenosti.Napiste "pre" a "proti" A myslite si,ze je nejaky rozdiel v starej a novej kolekcii?Teda okrem farieb.Pocula som,ze nova kolekcia je o nieco lepsia,lebo je ten kocik vacsi alebo dlhsi ci co.V starej kolekcii totiz deti ktore su uz trosku vacsie,tak po roku,maju hlavu nalepenu na strieske alebo ked je strieska stiahnuta,tak hlavu maju polozenu na tom okienku.To sa mi nepaci.Je toto v novej kolekcii vymyslene inak alebo je to to iste?DAKUJEM 😀

zajo79
7. sep 2009

behnem Vam do debaty...
nikusnikus, trochu nechapem, ako niekto moze spominat korculovanie, pri kocikoch britax verve. 😕 😕 😕

trojkolky, co maju brzdu na rukovati, a vyslovene joggingove kociky - tak to ano, ale kociky bezneho typu, tak na utekanie niesu. A kto s takym kocikom bezi, tak nech sa necuduje, ze sa mu kocik prevrati. A este sa ide rozculovat na forach. 😀 😀 to som sa teda hned na rano pobavila 😀 😀 😀

inak ako kocik po obchonych domoch je super 😵

monivo
15. sep 2009

Ahoj,

nemáte někdo zkušenosti s Britax Strider? díky.

vladkaz1
17. sep 2009

Monivo neporadim sorac 😒
baby myslite si ze by na britax isla nakliknut aj nejaka vanicka?diki za odpovede 🙂

ema.nz
17. sep 2009

vladka:tak o tom fakt pochybujem 😅

dosa
17. sep 2009

vladka - tuto nakliknes: http://www.biga.sk/product_images.php?id=51972
je to vlastne autosedacka pre deti od 0 do 10 kg, takze do pol roka zabijes dve muchy jednou ranou 🙂

ema.nz
17. sep 2009

vladka:tak to budes mat paradny kocik 😉 😵

vladkaz1
17. sep 2009

jaj baby super rozhodla som sa ze pre druhe nekupujem kocik ale len vanicku kaslem na to som sice zvedava kedy sa narodi teda resp. kedy zarobime na zimu je to asi nerealne s tymi kolieckami ze?
Dosa prosimta kde to zozeniem .. zarabame druhe tak nama nezabudni s vajickom 😀

vladkaz1
17. sep 2009

je pekna nasla som viac nez 200E stoji je to dost .. 🙂

dosa
18. sep 2009

tak len pekne zarabaj, mas cas, maly oskar ma len dva mesiace, takze vajicko zatial potrebujeme 😀

ja som ten baby sleeper zhanala, ked sa mal maly narodit, v obchodoch som nenasla, len na nete a v nejakej teme o autosedackach som sa tiez pytala a nikto sa neozval a ked sa ozvali nejake mudre hlasy, tak len preto, ze preco nedam dieta do vajicka, je to pre neho prijemnejsia poloha ako ked lezi na rovnom 😒 - no toto nechapem. preco sa potom vyrabaju kociky na rovne lezanie??? - to tak zboznujem take mudrlantky 😀 😀 . inak baby sleeper vyhral v testoch autosedaciek, je to najbezpecnejsia sedacka pre najmensie deticky. na zahranicnych bazaroch som videla predavat uz aj pouzite, takze keby si vedela po nemecky mozes pozriet na ebay

vladkaz1
18. sep 2009

Dosa kym my zarobime a kym sa narodi tvoj bude uz valibuk, neboj 😀 ,

hmmm urcite viecej nez na hodinku ,2 ,ako nejaka nudzova situacia na nakup, alebo tak ,by som ani ja dieta nedavala do vajicka miesto vanicky .. ved tam ma svoj priestor ponatahuje si nozky a vsetko .. neviem co baby spekuluju ako vajicko nahrada vanicky? 😕
Ta baby sleeper je nadherna ale ta cena skusim pozriet na e bay ale zas moc nechu posielat na SK

dosa
18. sep 2009

tu je video - neviem, kolko moze mat to dieta mesiacov, ale uz je tam dost natrepane... ale videla som minule kamoskinho maleho v klasickej vanicke a vo svojich styroch mesiacoch tam bol narvaty ako to dieta vo videu. tak neviem. no a konstrukciu verve na zimu - neviem, ci je to dobry napad. jedine ze by bola suchsia zima a popripade by sneh hned odpratavali 😉

http://www.britax-roemer.de/videos/Baby-Safe-Sl...

ema.nz
18. sep 2009

paradicka 😵 len neviem nie je to a verve velka vanicka 😕 😅 a v zime ked bude sneh tak fakt nic moc 😝

vladkaz1
18. sep 2009

babxy fakt je mala no moj ma zrusil jak taku hnilu hrusku ze chce x lander ... jaj este ani zarobene nemame a hned sa hadame za kocik 😀

dosa
18. sep 2009

vladka, kym zarobite, este si to dvadsat razy veduci rozmysli 😀 a mozno dovtedy budu zase nejake novinky, zaujimavejsie a praktickejsie. inak, v trnave je x lander hooodne v mode, vzdy ked idem cez TT, tak kazdy druhy kocik je x lander 😀 len ked budu robit novu kolekciu, mohli by s tym sportakom nieco spravit aby sa dal dat aj do protismeru - hned by som ho brala a nechala by som sa nahovorit aj na tretie 😀

vladkaz1
18. sep 2009

dos aja som bola velmi spokojna to je pravda ,ale prestne ako pises chcem ,otocnu sedanku alebo rucku a otocne kolesa

nikusnikus
1. okt 2009

tak britax verve na zimu--- absolutne nevhodny. Aspon u nas, nam tu vzdy napadne kopa snehu.

bublinkajasminka
11. okt 2009

mate skusenosti s britax vigour 3??

vladkaz1
11. okt 2009

nemam skusenosti ...neporadim 🙂

ema.nz
12. okt 2009

je vladkaz1 😵 drzim palceky 😉 🙂

vladkaz1
12. okt 2009

Dikes moja 😀 sa zadarilo hned 😀 budeme musiet kupovat novy kocik ale este neviem aky ..

lusyla
3. nov 2009

maminky ak nejaka zhanate ,ponukam polohovaci britax verve-da sa dat do lahu.pa 😉

majkokova
20. feb 2010

Ahojte dievčatá, potrebujem radu od mamičiek ktoré už tento kočík majú, alebo ho mali 😝
Mám 16mes dcérku a nenormálne sa mi páči tento kočík, chcela by som jej ho kúpiť, len som počula že sa už prestali vyrábať, lebo boli nekvalitné, vraj tam bol niaky problém z opierkou (lámala sa) a tiež že bol nestabilný tak ho stiahli z predaja... Viete o tom niečo????

ema.nz
20. feb 2010

blbost 😝 😀 😀 tie kociky su perfektneee!!!!

majkokova
20. feb 2010

a aké máš staré dieťa?
budeme sa v nom voziť do toho roka a pól?

majkokova
20. feb 2010

myslela som dva a pól 😝

ema.nz
20. feb 2010

o 2mesiace mladsiu ako ty 🙂 opierka chrbta je dost vysoka aj strieska takze podla mna v pohode aj 3rocne dieta 😉 teda ak nie je nejake velmi vysoke 😝

majkokova
20. feb 2010

😕 tak to sa úplne vymiká od info čo mám ja! a ty máš aké prevedenie? myslím farbe a ktorý typ, lebo sú vraj dva aj novší aj starší

ema.nz
20. feb 2010

novsi a farba je red mars,teda cervena 🙂

majkokova
20. feb 2010

jaj tak asi preto a kedy si ho kúpila? ponúkol sa mi jeden fialkový a kupovala ho red rokom a pól, je to už tá novšia verzia???

ema.nz
20. feb 2010

to je este urcite starisa verzia a moj bol kupovany v auguste...pis mi radsej cez IP 😉