Kočík Bugaboo Bee. Aké máte skúsenosti?

kamiletka
4. mar 2009

Ahojte, chcem kupit bugaboo bee,, tak poradte ,,,,

miracle
4. mar 2009

Ahoj, mne sa zda strasne malicky.... neskusala som, ale zda sa mi, ze do toho starsie dieta v komplet zimnej vybave nevopchas

vera21
4. mar 2009

Ja ti ho doporcucujem 😀 😀 😀

kamiletka
autor
4. mar 2009

diky vera

denisab32
4. mar 2009

- mne sa dizajnovo páči 😵 😵 , len technicky 😀 som ho nemala možnosť odskúšať 😀

marika6
5. mar 2009

ja ho chcem tiež - strašne - v madarsku by ma mal vyjsť 11690 for - okolo 11 000-12000.

kikuska551
5. mar 2009

kamiletka moja najlepsie by bolo vziat nejake starsie dieta aspon take dvojrocne ist do predajne a vyskusat to nie?

marika6
5. mar 2009

ja som tam dala dvojročného a 3 mesiace a v pohode

vera21
5. mar 2009

Kami, ak chces, odfotim ti v nom moju malu, v tomto pocasi a vo fusaku s dekou a poslem ti foto , ok ? Hod mi tvoj mail do IP

bejby29
5. mar 2009

Ja mam v Bee fusak od Kaiser, ktory je hrubokansky a vobec tam mala nevyzera napchata, dokonca ju tam davam este v kombineze. Tiez mozem poslat foto ako ten fusak vyzera v tom kociku aj s malou 😉

kamiletka
autor
5. mar 2009

baby ste super, diky za skvele odpovede,,, napisala som vam do IP moj mail,
diky

vera21
5. mar 2009

Kami, uz som ti poslala mail - kuk 🙂

kamiletka
autor
5. mar 2009

Veri, diky si zlata, videla som vsetko,,, je to super kociar, dobre si mi poradila,,, tak ja na nho uz cakam, kazdu chcvilu -bud tyzden, mi ma prist

habibi78
6. mar 2009

mne sa tiež páči,chceli sme si ho kúpiť na dovolenku, ale malá mi v nom nechcela sedieť.... no a je užší...
ale faaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt peknýýýýýýýýýýý 😵
ako hovorí moj drahý.....taký Auparkový..... 😀

dorotkaa
13. jún 2009

baby, pouzivali ste niektora kocik bugaboo bee od narodenia dietata? ja uvazujem nad tym, tak by ma zaujimalo, ci ste niektora zasadne proti, resp. ci by ste mi to odporucali... dakujem za vsetky vase nazory

zajo79
13. jún 2009

ked tam je ta novorodenecka vlozka, tak by to malo byt ooukej. I ked na nejake nerovne povrchy to moc asi nebude....

Aj ja ho idem objednavat, sa tesiiiiiiim. Dorotkaa, akej farby bude ten Vas?

albireo
13. jún 2009

dorotkaa:zalezi, v ktorom rocnom obdobi sa ti babo narodi,ake velke bude a pod. Nasa mala sla po prvy raz do Bee, ked mala 3 mesiace, zmestila sa do tej novorodeneckej vlozky este s rezervou, ale neda sa povedat,ze by v kociku ako takom mala vela miesta. Ak ho porovnas s inymi kocikmi, je uzky. My sme ho kupili ako dvojku do domacnosti, lebo sme potrebovali spolahlivy kocik na cestovanie a navyse taky, co ma pevnu opierku chrbta, co sa da sklopit az do roviny.

dorotkaa
14. jún 2009

albireo: tak ja rozmyslam o kociku zatial len tak teoreticky, babo sa ma narodit az v januari, ale do bugaboo bee som zamilovana, preto zistujem... kedze budeme mat januarove dieta, tak by sa malo do tej novorodeneckej vlozky zmestit v pohode, nie? rozmyslam, ci mi je potrebne na tych 4-6 mesiacov kupovat hlboky kocik, ked by posluzil aj bee... mame rodinny dom, takze urcite nebudem chodit na prechadzky kazdy den, viacmenej sa budeme premiestnovat autom a preto sa mi sikovny kocik bude hodit... a to ani nehovorim, ako strasne sa mi paci 😵

zajo79: kedze este nevieme pohlavie, tak este neviem aku farbu, ale paci sa mi zlta, ta mi mohla byt taka univerzalna aj pre dievca aj pre chlapca, ak by to bolo dievcatko tak by sa mi pacil aj ten ruzovy alebo cerveny... ale ak to pojde, rada by som potom pripadne farby menila, pocula som ze sa niekde daju zohnat tie striesky osobitne... ty nad ktorym uvazujes? tiez ho budes mat ako jediny kocik? alebo ako druhy?

zajo79
14. jún 2009

dorotkaa, paci sa mi naaajviac cerveny, je uuuzasny, i ked pre chlapca..no aspon nas neurieknu. Videla som aj modry, ten je tiez super...Chceme este jedno babatko, tak o rok aj nieco...ak by vysla baba, tak kupim ruzovu striesku - to uz budem mat ako jediny kocik.
Kocik sa mi na prvy kuk nepacil, az na nejaky druhy-treti...no ale drzi ma to statocne. Chcem ho ako doplnkovy kocik..nemam nervy sa sackovat do auta - podvozok zvlast, sportova cast zvlast..a hned je plny kufor.

Zatial ho este nemam doma, uz by som ho aj objednala,ale na nasho tatinka musim ist "opaterno"... a este si musim nieco dosetrit, aby nepifrflal ze minam prachy...takto si dolozim z materskej, pokial ju mam este vacsiu a bude klud...

Videla som aj maclareny, tie sa mi tiez velmi pacia, ale laska je laska.

dorotkaa
15. jún 2009

aj u mna je to laska, ked ho niekde zbadam tak sa za nim otacam ako za chlapom 😀
ja som uz kociky vyberala pri prvom tehotenstve, ale nakoniec nam to bohuzial vo finale nevyslo, tak mam celkom slusny prehlad medzi kocikmi a musim povedat, ze zatial ma ziadny iny takto neoslovil....
a ja to mam s mojim manzelom celkom v pohode, jemu sa paci tiez a navyse vyjde stale lacnejsie ako kvalitna trojkombinacia - ak by sme ho mali ako jediny kocik. Zatial si obidvaja myslime, ze hlboky kocik nam pri bee nebude treba, ale zatial sme dieta nemali, tak uvidime... snad si vystacime aj s tymto...

romaroma
16. jún 2009

dorotkaa - ja sa tiez spolieham, ze mi s prehladom postaci bee.

katyl
13. jan 2010

baby co mate bee, prosim napiste sem vnutorne rozmery prosim, sirku sedu a dlzku lahu, pripadne vysku opierky na chrbatik
dakujem

natashkaa
30. apr 2010

baby ja sa teraz rozhodujem nad takym golfom alebo nejakym malim skladnym s prehadzovacim madlom a nasla som aj tento je bezkonkurencny vsetko sa mi paci az na jednu vec kvoli ktorej sa asi normalne rozplacem nema madlo 😒 😒 😒 😒 nevadi vam to???? ja mam takeho certa neposedneho ze v kocikoch sa mi vselijako vrti a proste to madlo ma tak uistuje ze ma pred sebou zabranu....

straw
6. máj 2010

natashkaa...ja uz bee mam, a madlo idem kupovat chicco multiway...na jednom fore to pisali, ze tam pasuje 😉

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/flow333/albu...

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_prislusenstvo-k...

leila5
27. apr 2011

@bejby29 Dobry den, mohli by ste mi tiez na mail poslat fotky,rozmyslam totiz ze vymenime kocik casualplay za bee...Dakujem krasne...P.

anjelicek26
9. máj 2011

Babule mam dilemu....nasla som v cine par predajcov,co mi na original bee-ko ponukli cenu 90-135 dolarov. Za tu cenu idem dva objednat a kuknem sa, ake su. Ak by som neskor zobrala viac kusov tak je cena 79 dolarov a od 10 kusov 59 dolarov... aspon clovek vie, aka je vyrobna cena... som velmi zvedava, ci je to fakt original xixi...ale nevyskusaj za tu cenu ;)

marika6
10. máj 2011

ahoj , ja som kočík používala od narodenia ako jediný kočík bez tej vložky a super, úžasný. Je pravda že som si tam dala - vaničku - fusako tašku z gesslein kočíku a už by som nikdy s ničím iným nemenila.

zajo79
10. máj 2011

@anjelicek26 tomu by som neverila.

anjelicek26
10. máj 2011

@zajo79 - uvidime, do tyzdna ma byt prvy doma 🙂 Ci verim ci neverim uvidim, za 90€ s postovnym a poplatkami co som zaplatila to proste risknem. Ked sa popalim, moja chyba, aspon budem mudrejsia 😉

tina_22
10. máj 2011

@anjelicek26 Potom daj vedieť, teda som zvedavá, ale za tú cenu by som to aj ja asi riskla. 😉

missulka
10. máj 2011

Cavte maminky aj ja sa chcem k vam pridat