Kočík Bugaboo Bee. Aké máte skúsenosti?

kamiletka
4. mar 2009

Ahojte, chcem kupit bugaboo bee,, tak poradte ,,,,

leila5
23. jún 2011

moj 3 ročny syn sa tam zmesti aj s fusakom a ide uplne lahucko,takze jednoznačne doporucujem...

janika84
17. jan 2012

@anjelicek26 ahooj. momentalne ma zaujalo bee-cko tak citam vsetko co sa da 🙂 ako si dopadla stym z ciny? budes este objednavat? 😉 prosim napis do IP vsetko co ta o nom napadne .dakujem 😎

janika84
21. jan 2012

ahojte. chcem sa opytat aky je rozdiel medzi bugaboo bee a bee+ ?dakujem 😉

garzonka
6. feb 2012

@janika84
ahoj, kopirujem se text ktory pisala do podobnej temy " ivett"
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/kocik-bu...

Bee+ je novější typ, rozdíl mezi Bee a Bee+:
- stříška, u Bee+ je víc dokulata, tím pádem širší, u Bee je zas perfektně krycí
- kolečka, u Bee+ jsou jakoby proplétané, u Bee jsou plné
- sedačka, u Bee+ je širší sedák, zádová opěrka se dá prodloužit
- systém přecvakávání sedací části, u Bee+ je to jednodušší a kočárek se dá složit i když má sedačku proti směru jízdy, u Bee je sundávání a přendávání sedačky dost krkolomné a jak jsem zjistila (pokud nejsem neschopa) tak se sedačkou proti směru kočár nejde složit
- pásy, u Bee+ nemusíš složitě vycvakávat ze zádové opěrky, abys je dala níž nebo výš
- jinak podvozek je stejný, rukojeť taky, košík taky...
k tomu polohování nožiček, Bee ani Bee+ nemá nožní opěrku jako takovou, na konstrukci je stupátko pro nohy, plastové a tak větší dítě když sedí v kočárku, nohy má položené na tom, menší dítě se tam v pohodě vyspí, protože ten sedák je docela prostorný a dlouhý, mám dceru rok a dva měsíce a v pohodě se tam vyspí, nohy jí nevisí, teda ne plně, cca od kotníků, když by ležela vyloženě jak prkno rovně, by jí nožky trčely, ale ona většinou rovně nespí, takže ty nožky si tam pěkně dá...

liinda
16. máj 2012

ahojte.aj ja si chcem kupit bugaboo bee,ale nasla som ho na strane SOI.KOPIRUJEM

Detský športový kočík "Bugaboo", pôvod: Taiwan
Poradové číslo: 3881
Prijaté opatrenia: dobrovoľné opatrenia - informovanie spotrebiteľov
Typ: Typ "Bee"
Riziko: riziko vonkajších poranení
Oznámenie od členského štátu: Holandsko
Číslo notofikácie oznámenia/rok: 0764/2009
co si o tom myslite?

daikas
1. feb 2013

vie niekto poradit, co jej toto za strechu a ci sa da niekde kupit?🙂dakujem!

evik13
27. mar 2013

@anjelicek26 ahoj ako to dopadlo s kočíkom bee?

juliankaaa
19. apr 2013

Mam uzasny kociarik Brio go, len mam chut na zmenu a to Bugaboo Bee , poradte vymenit, alebo radsej ostat verna Briu 😉

mapo69
23. okt 2013

Ahojte no ak by bola takato cena tak sa tiez pridavam 🙂

michaelamia1902
12. feb 2014

@anjelicek26 ahoj zasesom ta nasla v teme😉 ko to dopadlo s kocikom bgb bee? dakujem za info

dendy1
23. mar 2014

poradíte mi ? zmestí sa do bee aj 3roč. dieťa? potrebujem ešte niečo na dlhšie vybavovačky a nechcem už investovať veľa (napr do bee+) . Spať tam už nebude, ale aby tam zase nevyzerala ako na " nočníku" 😀
čo poviete?

isabella88
13. sep 2014

ja BGB Bee milujem. je to skvely kocik do mesta - lahucky, lahko a dobre ovladatelny, flexibilny. odporucam kupit pre novonarodeniatka specialny cocoon {ja mam od Bubagoo ale da sa kupit aj lacnejsi od inej znacky)- tym z neho spravite "hlboky" kocik {to je dovod preco ho niektore matky nechcu, ze to nie je klasicky kocik, ale s cocoonom ho z neho zazracne vycarujete). nie je vobec maly, ako tu niekto pise, vystaci v pohode az do 3 rokov. jedna rada - odporucam zablokovat predne kolieska, pokial potrebujete chodit po schodoch (co je velmi casto v meste), ide to ovela lahsie. ale urcite nezabudnite babatko vzdy priputat...

nevesta12
2. okt 2014

@isabella88 ahoj, prosim ta, nevies mi poradit ako sa s beejazdi po nerovnejsich povrchoch? napriklad do parkov, alebo po kamienkoch. v popise bee som si vsimla, ze tam vyslovene pisu o mestskom kociku, ja by som vsak asi potrebovala nieco viac univerzalnejsie... konkretne sa zamyslam aj nad maclaren xt... 😅 mam aj bgb cameleon, ten je skvely, ale na cesty strasne neprakticky - zaberie pol kufra 😠 (mame male auto 😅 dakujem !

isabella88
2. okt 2014

nevesta12.... ja som nemala problemy s Bee v terene - pokial zablokujes tie predne kolesa. inak je trochu nestabilny - tie pretacacie predne kolieska su super napr v obchodnom centre, ale vonku ich odporucam zablokovat. ja mam tiez male auto a Bee sa tam v pohode zmesti - len do kufra uz potom toho vela nedas, ale to je normalne, batozinu alebo nakupy davam potom dopredu.

isabella88
30. nov 2014

@garzonka BBee sa da v pohode zlozit, ked je proti smeru jazdy. Uz som to citala parkrat, a nie je to pravda - staci ked sklopite striesku do opacnej strany {je to nakreslne v navode). ja mam Bee doteraz proti smeru jazdy a chodim nim bezne autom, teda ho skladam

tatianka7
5. júl 2015

Kočky,konečne sa mi asi splní sen a budem majiteľkou bgb bee,chcela by som zistiť,či sedia striešky z bgb bee plus na obyčajné bee a ako je to s madlom.Dakujeeeem.Poprípade,či sa dá niekde kúpiť úplne celá strieška.

frufruwa
30. aug 2015

Pekny den zelam chcem sa opytat ci sa daju dat kolieska z bugaboo buffalo na cam3

zojaaa
16. sep 2015

Ahojte, mala ste tu nejaka bee od narodenia dietata ako jediny kocik? Ked by som don kupila cocon ako vloznu tasku, je to uplne porovnatelne s hlbokym kocikom?

Rozmyslam nad nim, pri dvojickachsom mala bgb donkey a maximalna spokojnost a chcem znova bugaboo, len neviem ci cam alebo bee....vzhladom na to, ze to bude tretie babo, v kufri uz nikdy nebude tolko miesta na velky kocik 😂 tak uvazujem rovno nad beeckom, aj ked som stale neista kvoli tej bezpecnosti a pohodliu novorodenca...predsa len by mal mat chrbatik na nejakej tvrdej vypostrovanej vanicke

Dakujem za vsetky rady a skusenosti s novorodeniatkami v beecku 😜

merryann
18. jan 2016

baby viete mi poradit bugaboo bee3 je lepsia vanicka alebo cocoon fusak ake mate skusenosti??

momoqui
25. apr 2017

Mamicky, mali ste niektora bee aj pre novorodenca? Ako to funguje s tou vlozkou? Babo musi byt priputane aj take malicke pasmi?
Este otazka, nechyba na sportovej casti to madlo?
Dakujeem

momoqui
25. apr 2017

@zojaaa ahoj, mala si nakoniec bee alebo nieco ine? Dakujem

bluebarablue
11. máj 2017

Maminky, registrovali ste si niektora bee na oficialnej stranke kvoli predlzenej zaruke?