• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

18. mája 2017 
Poradi mi niekto,kde si mam kupit najlacnejsie Bugaboo bee?
10. júl 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kalista)ahaaa..uz chaaaaapem :grinning: :grinning: :grinning:

bola som dnes doma a ziaden oznam v schranke este nebol..tak zatial sa vozime v starom :frowning2:

durica) najlacnejsie jednoznacne v USA.
10. júl 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj cicushka uz si nedockava :confounded: coooo :sweat_smile:
11. júl 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicushka, ty si objednávala z USA? A čo clo a DPH?
Už som celkom aj nalomená predať starý a vrhnúť sa do Bee-čka :grinning:
11. júl 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kalista) nooo to som... :grinning: :grinning:

bihan) no to si k tomu musis priratat. najprv clo z ceny je 10% a potom este 19% z ceny plus clo. A nezabudni, ze aj postovne sa rata do ceny.

Alebo..si to vies dat doviezt aj bez cla
:sunglasses: :sunglasses:
11. júl 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veď práve preto som sa pýtala, lebo z USA objednávam pomerne často, takže to poznám :grinning: (naposledy som čakala na balíček 2 mesiace :rolling_eyes:)

Juj, som zvedavá na tvoje referencie :dizzy_face:
11. júl 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan Bee-cko je suuuper :sunglasses: a najlepsie, ze v BA ich az tak moc neni a v tom nasom maliiilililinkom parciku do ktoreho chodime su uz 3 :unamused: ...hm
11. júl 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kalista) tak mozno od teba okukali..a do ktoreho parciku chodite?
ja som videla nazivo vonku dva krat..jeden cerveny na strkovci a druhy v Auparku s letnou striebornou striesko a lezalo tam malinkate miminko. :slight_smile:

ale inac v Predeti, ked som sa dotazovala na ten ruzovy, i povedali, ze co objednali asi 10, tak vsetko hned predali.
11. júl 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.baby ja som myslela,že ked si kúpim camelon,tak že to vydrží a nebudem musieť meniť za bee napr.
alebo nie?

inak sa mi moc bee nepáčil,ale už sa začínam namotávať :grinning:
12. júl 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, chcem sa spytat, ci mate na to Bee aj to breezy sun canopy a sunshade? Da sa to niekde objednat? Ja to zhanam vo Viedni uz dva tyzdne a nikde to nemaju :frowning2: Ze az o mesiac..
12. júl 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bejby) ja osobne nedokupujem letnu striesku. ale tu ju kupis http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo/Bugaboo-Bee-Breezy-Sun-Canopy ...a dojte ti velm rychlo..mne osobne dosla prenosna taska na kocik tusi za 5 dni.

stranku nasla calista :wink:

ella1)aj ja som si myslela, ze vydrzim s jednym...ale nevydrzala. :grinning:
12. júl 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. júl 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, kupili sme bugaboo cameleon :slight_smile: babo cakame koncom augusta, chcem sa opytat, maju dobre fusaky bugaboo? zmestia sa aj do hlbokej aj do sportovej casti? nasla som ich tiez tu
http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo/Bugaboo-Footmuff-Red-Collection-2008
mate s nimi skusenosti?
12. júl 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik cicus, uz som objednala :wink:
12. júl 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejby29) ja mam letnu strieksu a nejak moc to nevyuzivam a to len preto lebo mala neznasa striesku...zvedavec :grinning:

slavica2) fusak sa ti zmesti aj aj, ale ja som don pouzivala este origos kozeny lebo BGB je na moj vkus tenky.

cicushka) my chodime najviac ku OD Buducnost (Ruzinov) -maly tam ma skolku, ked sa zadari tak do sadu J.K.-to sa z toho veeeeelmi vytesujem, ale vacsinou je to cez vikend. este na strkovec, ale to len s tatom. tam ked sa Kubi rozbehne nemam sancu ho ustriehnut a s tatinom je to vacsia istota :o)
ten cerveny ma baba z toho parku, ale my tam mame aj 6 chameleonov!!!

ella1) kocik ti vydrzi v pohode, ale ked sa neda odolat :confounded:
12. júl 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalista - pisez, ze origos kozeny - to myslis aky fusak? od BGB? dik
12. júl 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj trochu som to pomotala....nie....kozeny :wink:
12. júl 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, tak nejaky iny :slight_smile: a akej znacky? lebo mne sa ten origos zda tiez tenky, ked nie je k sportovemu kociku ziadny nanoznik
12. júl 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam KAISER
12. júl 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kalista, no ja ho vyuzijem lebo byvame aj na juhu v Spanielsku a tam su aj 40-tky horucavy.. Chystam sa tam v septembri na dlhsiu dobu, inak by som ho nekupovala.. Moja mala ma len 2 mesiace tak este nie je taka zvedavka..
12. júl 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bejby) ja som mala a teda aj mam ku quinny tento: http://www.babytrader.eu/shop/Lodger-Bunker-Framboise
Kupovala som ho v Pre deti.
Je super, lebo ma dve casti a ked uz nie je velka zima, vnutorna cast sa vyberie. Je to taky prijemny teplucky a makkucky material.
13. júl 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicush, ten je super, take nieco objednam malej na zimu. Ja som vcera objednala aj tento http://www.babytrader.eu/shop/Bugaboo-Bee-Footmuff-Black footmuff v ciernej..
Inak, ja mam zlty Bee ale ako pritahuje musky, to je hroza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bejby) presne to sme tu riesili asi stranu dozadu...ze zlty musi strasne pritahovat musky. Ja mam teraz oranzovy a to je tiez hrozne. :unamused:
13. júl 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale co uz narobim, uz by som nemenila.. :wink: Som s nim velmi spokojna..
13. júl 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicushka) aj ja som chcela malej kupiut tento "fusak", ale uz v nom bola len tak tak :unamused:
bejby) zlty je super, mas v nom aj tu vlozku pre mimi? ako si s nou spokojna?-ak mas. daj nejake fotenky do albumu pokukame :grinning:
13. júl 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aku vlozku?? Myslis ten baby coccoon? Teraz tam mam ten coccoon. Fotky urobim zajtra a poslem
13. júl 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim sa :slight_smile:
13. júl 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalista, uz som ti ho nafotila
14. júl 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej malinkej je sa tam hajuskaaaaa :slight_smile: super to vyzera. ja mam tiez bee cierny, ale ked sa bude dat kupit strieska tak hned kupim zltu.
14. júl 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som zas na zimu chcela ciernu, ale to bude az za rok, lebo na zimu teraz chcem este pouzivat iny kocik s vanickou.. Inak, velmi sa mi paci ten footmuff co mas s imitaciou kravy, je to od Bugaboo?
14. júl 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok