Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
27. sep 2010

@mexxi Hodně maminek tady píše, že si tašky koupily jinde - hodně Skip Hop, Built atd. Já mám zatím jen takovou obyčejnou tašku z DM za 179 kč a v té mám pro malého věci a mám jí danou v košíku pod kočárem. Jinak nosím crossbody kabelku a v té mám věci moje - peněženku, mobil atd.
Jakou máš barvu kočárku?
Já mám barevný fusak Paul Frank Blocks a teď jsem si ještě k němu objednávala deku od Aesthetic modrozelenou a super k tomu ladí. Takže jsme vybavený i do fakt velký zimy! Jezdíme už totiž na sporťáku.

evikevik1
27. sep 2010

mexxi: přesně jak píšete, chtěla jsem to sladit vše do jedné značky.. a přiznávám tašku stále nemám prostě protože jsem nenašla žádnou co bych se z ní s prominutím posadila na zadek... takže zatím to vypadá stále na originál, ale počkám si na Vaší fotečku s kočárkem, to bude moc prima, protože podle obrázku vypadá moc hezky! A přesně Vaši obavu s fusakem mám taky, že to bude tlačit, takže děkuji petrasafr, za vysvětlení ze ne 🙂

lodgermaniacka
27. sep 2010

@petrasafr nemôžeš prosim hodiť link tej deky? Ja mam tiež ten isty fusak a potrebovala by som to doladiť jednofarebnou dekou, dik 🙂

face
28. sep 2010

Ahoj holky, já teda ještě nemám kočárek, ale tašku už mám doma 🙂 Koupila jsem si přebalovací tašku Oilily, je hnědo-růžová, krásná 🙂 Je opravdu velká, na Beečko až moc, ale na Cameleona snad bude akorát. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26106450&tab=8 Mám ji teda za lepší cenu z outletu.

catherine214
28. sep 2010

@face objednala som grey+offwhite, uz sa nevieme docakt, kedy pride, manzel snad viac ako ja 😀

catherine214
28. sep 2010

@face a kedy mas termin? Inak ja som povodne tiez chcela objednat babytraderu, ale nakoniec v babycare vychadzala lepsie posta a dali zlavu 5percent pri nakupe nad 750 a nakoniec o 2 dni zlacneli na babytraderi, skoro ma seklo 😀 , no ale neva

evikevik1
28. sep 2010

face: ta taška oilily je krásná, mě se jejich tašky celkově líbí, ale protože jsem si koupila ke kočárku PF limitku celou, a mám černou základnu a konstrukci, tak nemůžu mít další barevnou tašku, takže hledám černou no..

face
28. sep 2010

catherine - termín mám v lednu, tak ještě chci s objednáním chvíli počkat 🙂 Také přemýšlím nad tím potahem offwhite s béžovou základnou, ale láká mě i růžová, tak pořád nevím. Ale ta by byla lepší asi s tou šedou základnou ... no je to dilema. 😀 To ti závidím, že manžel se taky nemůže dočkat. Já mám doma kočárek ještě po synovi, takže manžel ani netuší, že hodlám objednat nový a určitě se na něj těšit nebude ... 😀 O té slevě na babycare vím, a nechávala sis to posílat obyč poštou, nebo přes UPS? Na babytraderu to píše poštovné 31,- EUR.

face
28. sep 2010

evikevik1-já jsem na ten odkaz koukala, ta tvoje je taková elegantní, taky moc pěkná 😉 Já už jednu kabelku oilily mám a právě se mi líbí, že jsou takový veselý 😀

face
28. sep 2010

evikevik1 - teď koukám že ten odkaz dávala mexx. Určitě nějakou bezva seženeš, která bude ladit k té limitované edici. Ta originál se mi za ty peníze opravdu nelíbí 😒 Jedině ta kožená, ta je taková jednoduchá, ale ta už je opravdu hodně drahá 😖

evikevik1
28. sep 2010

face: to neva 🙂 jinak ona k tej limitce jde opravdu jenom černá, nebo bílá ale bílou z hlediska praktičnosti fakt nechci... ☹(( tu koženou dělají i látkovou, takže při nejhorším koupím tu.. ale jako nadšená nejsem.. líbí se mi ta od mexxi tak snad nám ukáže fotečku s kočíkem 🙂

mexxi
28. sep 2010

Tak vkládám fotečky kočárku a tašky...vím že spousta z vás má ráda barevné věci,ale já bohužel umím nosit tu černou..koupila jsem edici BLACK WHITE...v bílé byl překrásný,ale to jsem si vůbec netroufla.Myslím si že když to doladím barevnou dekou bude to hezké.Mám koupenou krásnou pletenou deku od Stokke a je v něm moc hezká.Jinak hezké tašky jsou Dadaoo Mama,ale ta je dost dlouhá je to obdlélník a ten se mi na kočárku nelíbil...a pak je Sweetheart http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?idzbozi=... zase je zavěšená na madle v prostředku,což mi přijde nepraktické a taky cena je asi zbytečně vysoká..ale jsou překrásné musím říct. 😉 Tašku co jsem koupila je úžasná,spousta kapes a je elegantní..

mexxi
28. sep 2010

@petrasafr Ahojky...jdu se juknout na deku co jsi vybrala a také mě moc zajímá jak se jezdí se sporťákem v tomto období...a hlavně v zimě.. 🙂

mexxi
28. sep 2010

@face Musím říct že taška Oilily je krásná a přitom také patří mezi ty dražší...kočárek si takouvé doplňky určitě zaslouží a pokud to krásně doladíš barvama kočáru..bude to zase jiné,než co běžně vidíme... 😉

mexxi
28. sep 2010

@evikevik1 Přidala jsem i další typ na tašky ke kočárku ,tak se můžete juknout 😵

face
28. sep 2010

mexxi - to je krása, řekla bych vrchol elegance 😎 krásně pak v kočárku vše barevně vynikne. Já si ten růžový potah asi nakonec rozmyslím, už mám růžový fusak i zavinovačku, tak aby té růžové nebylo už moc... Naštěstí mám ještě čas to promyslet 😉

kaska
28. sep 2010

ahojte baby, idem predat kozusinovy fusak Kaiser, ktory sa kvoli svojmu tvaru perfektne hodi do Bugaboo sportaku, ci uz bee alebo cameleona...je to presne tento, ak by mal niekto zaujem:
http://www.nosime.sk/tovar1793-fusak_kozusinovy...

petrasafr
28. sep 2010

@lodgermaniacka Deka je Aesthetic - Deka zimní multicolor. Na spodním obrázku je to ta úplně dole
http://www.aesthetic.cz/index.php?lvl=3&idk=003... - z jedné strany tmavá limetka a z druhé tyrkysová. Mám typ KLASIK. Je opravdu teploučká a moc hezké barvy:

petrasafr
28. sep 2010

@mexxi Kočárek je nádherný! Já miluju černou!!! Černá konstrukce je super, škoda, že jí začali prodávat, až když už jsme měli kočárek objednaný! Určitě se to nějakou barevnou dekou nebo fusakem rozsvítí a bude to krásné!

mexxi
28. sep 2010

@face Krásný večer...děkuji za pochvalu...to se máš..taky bych nakupovala v růžové...našla jsem krásný fusak v růžové a deky...ale mi nebudeme mít holčičku,tak si musím nechat zajít.Pro ty holky mají tak krásných věcí...mám dost času a tak jsem tomu také věnovala hodně moc...a podařilo se mi pár krásných věcí nají..Věřím že si vše krásně rozmyslíš..to je totiž nejlepší.Uložit si vše do oblíbených a pak jen vybírat...hezké věci mají na stránkách Elinka a Luxusprodite...tak až to dáš dohromady dej také vědět..🙂))

mexxi
28. sep 2010

@petrasafr Děkuji moc...je pravda že jsem také moc ráda že to tak vyšlo...vždy jsem byla příznivcem Bugaba a tak se mi před dvěma roky líbila edice ryflová..no ale to jsem kočárek nepotřebovala..A teď to vyšlo ještě lépe..miluji černou a vím že když se člověk obleče,tak je to u černého kočárku vždy pěkné a i děťátko může být oblečené do všech barev a je to fajn...tak přeji krásný večer..a ještě jednou díky.. 😉 .

evikevik1
28. sep 2010

mexxi: tak já mám uplně stejnej kočárek, také na chlapečka 🙂 akorát jsem si k němu koupila celou tu PF limit edici, a ten kočárek je tím krásně rozveselenej 🙂 chybí mi teda ještě ta taška, kdy jsem se zatím nedokázala rozhodnout 🙂))

lodgermaniacka
29. sep 2010

@petrasafr dakujem 🙂 ta deka je super, len teraz zistiť, či sa da objednať aj na SK, a či nebude poštovne väčšie ako cena deky 😀

mexxi
29. sep 2010

@evikevik1 No to je krásné...vůbec by mě nenapadla taková kombinace a tak jsem někdy zvědavá ne fotečku.Je pravda že se to musí něčím rozsvítit,krom toho že tam budeme my..maminky 🙂.V hloboké korbičce budu působit na někoho dost černě,ale já to mám ráda a dovnitř kočárku dám ještě bílou deku a zavěsím na kočárek přívěsek JinJang..určený na kočár z prodejny Anna Viktorie a uvidím..Kdy máš vůbec termín evikuu ???🙂 😉

evikevik1
29. sep 2010

no jasně, my taky ten kočárek rozsvítíme 🙂) ne ta PF boudička k tomu vypadá moc dobře.. fusáček stejně teď nebude vidět a deku užiju asi pak po zbytek roku 🙂 tu tašku fakt ještě nejsem rozhodnutá, přijde ti ten matroš té Vaší kabelky kvalitní, nebo z čeho to je? a ty doplňky jsi si dokoupila nebo to byla součást? Jinak já kočárek koupila v Babyparku.. a termín mám na vánoce, co ty? 🙂

mexxi
29. sep 2010

@evikevik1 Tak ty máš i boudičku na kočárek od PF?Vůbec si to nedokážu představit Ti povím.Já jsem koupila kočárek v Průhonicích v ob.Anna Viktorie.Tam jsem si také prohlídla tu tašku ke kočárku a mě se to moc nelíbilo..ta přeska byla široká a kočárek je trochu hranatý a taška oválná a prošitá oranžovou nití a to se mi nelíbilo.Byla hezky vybavená...měla kvalitní termo obal a podložku..Chtěla jsem,aby to vypadalo dobře..když si ji vezmu přes rameno až půjdem k doktoru..Ta moje taška je šusťákovina pevná a prošitá...a hlavně se dá zavěsit i na boky ne jen na celé madlo kočárku...ve skutečnosti je to pro mne krásné a právě elegantní.Bála jsem se jiného materiálu..chtěla jsem jinou koženou..což mají také v nabídce,ale tahle nakonec zvítězila.Kožená taška Bugaboo je lepší..ale drahá.Jinak fusak bude taky černý a nevím jestli si dokoupit slunečník.Jinak jsem zastánce vše od jedné značky,ale musela jsem to tak vyřešit.Ta tvá limit.edice PF je taková ta zelená???A deku mám pletenou..neni to součástí kočárku,koupila jsem ji v Německu..a mám zní radost.Jinak také čekám chlapečka v listopadu 🙂Chystám se ještě dokoupit i jiné deky..mám tu několik variant,tak uvidím pro co se rozhodnu..-)

evikevik1
29. sep 2010

Mexxi: jojo boudičku, deku i fusak PF takovej taková ta barevná edice se spoustou barviček... mají to stále na stránkách babyparku, ikdyž asi ne skladem už..já to u sebe nemám, mám to všechno u tchýně.. Já koupila kočík ve dnech marianne, takže jsem dost ušetřila, ale tu tašku jsem si taky prohlížela v Anně Viktorii, jako ne že by se mi nelíbila, zatím jako náš favorit to byl, ale není to to ono, jak bych tak řekla.. Mexi a ta tvoje taška ta měla i to vybavení co máš na fotečce, nebo jsi přikupovala zvlášť? Slunečník jsem koupila taky v AV 🙂 černej teda 🙂 chybí mi taška a zimní kolečka... Kdyby byla jedna taška, jedna deka, to by se to nakupovalo :D

mexxi
29. sep 2010

No p
@evikevik1 No přesně...to by se to nakupovalo...ale je toho tolik a člověk jen hledá to nej nej..a věnuje tomu spoustu času..aby to bylo krásné a přitom plnilo svůj účel viď?Ta taška je tak vybavená...má peněženku a nebo se to dá použít jako pouzdro na doklady..termo obal..přebal.podložku..úchyty z boku madel a pás přes celé madlo.Spousta kapes na lahvičky mobil..je vybavená.Tak jsem se dívala na ty kolekci PF Color Blocks a jsem vážně zvědavá jak to doladíš a pochlubíš se.Jinak v Anne Viktorii měly hodně tašek na výběr..to Dadaoo to je také krásná ..ale u tebe bych volila spíše stejný materiál..aby toho pak nebylo moc..když už je to v barvách..no uvidíš.Ať mimísek roste a užívej nejkrásnější období co máme 🙂.Mě ten brouček tak řádí v tom bříšku..že už nemůžu skoro nic..a mám před sebou ještě nějaký ten týden...měj krásný večer.

evikevik1
29. sep 2010

@mexxi : no tak on přítel je taky pro bugaboo tašku, takže to stejně nejvíc vypadá na ní... jinak našla jsem fotečky co jsem fotila, jako boudička je jen přehozená ta látka, přes černou 🙂
I já tobě přeji hlavně zdravé miminko a ať tě moc nezlobí 🙂

petrasafr
29. sep 2010

@evikevik1 Mám přesně tuhle sadu - ještě plus i tu barevnou deku! Ale spodek kočárku mám hnědý a konstrukci původní stříbrnou!!! Všichni mi to chválí, že to je neobvyklé mít barevný kočárek! My jsme koupili původně kočárek celý hnědý a tohle jsme si kupovali barevné na léto, ale když teď navleču hnědou boudičku /jen když potřebuji tuhle barevnou vyprat/ tak mi to přijde hrozně divné a tmavé. 😀