Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

evikevik1
29. sep 2010

@petrasafr : jj já tu deku mám samozřejmě taky, bylo to koupeno v sadě dohromady 🙂 je to s tím takové veselejší, o tom není pochyb 🙂 mě se to jen nechtělo hned převlíkat, tak jsem to na to jen hodila 🙂 já taky furt rozmýšlela jakou konstrukci, ale nakonec jsem zvolila tu černou 🙂

mexxi
29. sep 2010

@evikevik1 Musím říct že je to moc zajímavé a mě by to třeba s černým kočárem a konstrukcí vůbec nenapadlo..budeš výjmečná a nepřehlédnutelná...a tašku Bugaboo schvaluji k tomu se hodí a musí být...je tam prošitá oranžová nit a to bude k té edici pěkné..nelíbila by se mi ktomu taška z jiného materiálu..Přeji hodně štěstíčka a samé šťastné chvilky s maličkým...děkuji za popovídání a někdy snad zase... 🙂

petrasafr
30. sep 2010

Přesně jak píše Mexxi - taška Bugaboo se k tomu bude super hodit! I když je prošitá oranžovou nití, tak k celému černému kočáru to bude příjemný detail a k opičkové stříšce to bude ladit, prortože tam je oranžová barva taky!

JInak na tu barevnou deku nedám dopustit, mám jí pořád složenou v košíku pod kočárkem a využijeme jí teda maximálně! 😀

gawin
30. sep 2010

@cicushka ahoj žijem v Rakúsku a mám 2 tyzdnoveho syna a mame Bugaboo kočík. Môžem ti len a len odporucat. Veľmi ľahko sa skladá veľmi je ľahký dobre sa tlači babička je veľká a ešte ktomu v roku 2009 najpbezpecnejsi kočík. Len dobre viem povedatttttt🙂)))

gawin
30. sep 2010

vilkakatka ja si myslim ze na svk sa nedaju este kupit bgaboo ale ked chces ti poradim rada vo viedni maju super obchod kde mas velky vyber kocikov bugaboo aj ine...ja som si teraz kupovala a som 100 percentne spokojna.lahke to je ,lahko sa sklada,velka vanicka super je v meste aj maxi-cosi sa da na to dat jednoducho super....

silvusa1
30. sep 2010

Tu su slubene fotky BUGABOO DONKEY

silvusa1
30. sep 2010

tak už sa mi podarilo dať tam viacej fotiek

catherine214
30. sep 2010

Ahojte,
@face ano na babytraderi je drahsie postovne, preto som nakoniec isla cez babycare a dnes uz kocik prisiel, sa nemozem dockat, ked ho rozbaliiiiim, cakam na manzela 😀

catherine214
30. sep 2010

Jaaaj a este, mne sa tie original tasky tiez nepacia, skor ta kozena, ale tak 200 evry je sila trochu...
A cely cierny je krasny, ja som najprv chcela ten cely biely, ale ked som si predstavila to pranie, tak som zvolila to, co som zvolila 🙂

face
30. sep 2010

@catherine214 tak to se moc těším, že sem dáš fotečky 🙂 Pořád nevím, jakou barvu, tak se moc ráda podívám na ten white, o kterém také uvažuji 🙂

catherine214
30. sep 2010

Hej jasne, ked ho poskladam, tak nafotim a hodim sem fotos, som straaasne zvedava na tu white

citinka
1. okt 2010

@gawin bugaboo sa na Slovensku UZ neda kupit 🙂

gawin
2. okt 2010

@citinka uz??

duplicka
2. okt 2010

maminy, prosim, ktore mate stare bugaboo bee , skusili ste niekedy s nim behat napr. ked zacne prsat 😉 alebo podbehnut na prechode prechodcov , nerobili vam problemy tie predne kolieska, ze sa zacali sialene otacat a nedalo sa pokracovat kym ste nezastali. dakuuuuuujjjjeeeemmmm zaaa inffooooooooooooooooooooo

k.a.t.k.a.
2. okt 2010

@duplicka u mna je vsetko ok ,,, kolieska mi nerobia nikdy ziaden problem 😉

duplicka
2. okt 2010
https://www.youtube.com/watch?v=32ZE1nbXhyc

aha co som nasla, je to vidiet na konci

duplicka
2. okt 2010
zorroz
2. okt 2010

@duplicka mě kolečka taky začnou kmitat, ale jen když běžím po cestě, nebo nějakém horším povrchu. Ale tak jako na videu rozhodně ne. Ale taky jezdíme po směru a dcera má už přes 10kg, takže jsme i více zatížení. Tobě to vibruje tak jako na tom videu?

zorroz
2. okt 2010

@duplicka tak teď jsem zkusila ( po vzoru toho druhého videa ) na naší hladké plovoucí podlaze proběhnout s Bee+ a kolečka jedou krásně rovně, nic nekmitá. Naštěstí 🙂

duplicka
2. okt 2010

@zorroz to druhe video je moje 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 a pise sa o tom vela aj na facebooku v diskusii bugaboo, vela mamiciek ma s tym problem a bugaboo to neriesi. v obchodoch tvrdia,ze je to ok, ze proste to tak je, ze je zle zatazeny , ze to robi ked je prazdny atd atd. mne to robi aj ked je prazdny, aj s malym v smere alebo v proti smere, na rovnom a nerovnom terene, proste pokial nejdem ako slimak , tak je to des 😠 😠 😠 😠 😠 😠 . kociar za 600 eur predsa toto nemoze robit, obycajne bee to nerobiiiii, ja som mala aj obyc a behala som niekedy preteky s malym, teraz nemozem zrychlit krok na prechode pre chodcov, lebo to robi presne to co na videu, musim ho nadvyhnut na zadne aj s malym a ked sa kolieska upokoja mozem pomaly ist dalej 😒 😒 😒

zorroz
2. okt 2010

@duplicka tak to já jsem to zkoušela bez malé, ta už spí. Na rovném to jede fakt normálně krásně rovně. Ale když běžím přes přechod, který není tak rovný, tak mi to začne taky kmitat, ale když přejdu přechod a jdu zase normální chůzí, tak mi to nedělá. Ale je fat, že mě to divné nepřijde, mě tohle dělalo i Peg Perego Sí, má stejné jednoduché kolečka jako Bee, a kmitalo mi to na nerovnostech naprosto stejně, takže jsem se nad tím nepozastavovala 😕

duplicka
2. okt 2010

@zorroz no lenze obycajne bee to nerobilo, kociarik je fantasticky , ale toto sa im podla mna nejako nevydarilo. urcite si pamatame na to, ze obyc bee malo problem s brzdou a tak doplnali adaptery. no necakala som ,ze budem mat s bee plus takyto problem, sprtala som na nete kym som nenasla,ze nie som jedina. nie je to ok, mne to tak drnca, akoby mi islo prevrhnut kociarik a hambim sa ked idem s nim a zacne toto robit a musim dvyhat na zadne a vedal mna ide bugina dema a nema problem 😒 😒 😒 😒 😒 😒

duplicka
2. okt 2010

mam ho poslat na reklamaciu, ale idem na dovolenku,tak ho potrebujem, cize az po dovolenke a tam budem s nim poriadne nervacit, kedze ani podbehnut sa s nim neda. napr zacalo prsat a opat toto, jasne, ked sa zaaretuju predne tak je ok, ale stale aretovat hore dole, no nezda sa mi to, preto zhanam maminy ktorym to robi a napisem do bugaboo,ze len na sk je nas viac 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

leishmania
2. okt 2010

@duplicka wow tak to poriadne kmita a som prekvapena ze za jaku kratku chvilku to zacalo kmitat, ja mam cameleona a chcela som kupit este bee-cko, mohlo by s tym bugaboo nieco spravit, kedze niektore tvrdia ze im to nerobi, tak neviem ci su to vadne kusy, ktore maju chybnu statiku alebo ci to ocakavat ako stradard pri takychto koleckach

duplicka
2. okt 2010

@leishmania zalozila som novu diskusiu presne koli tomu aby som vedela kolko nas je tu na sk. podla mna je na nom nieco zle urobene, mozno co sa tyka vyvazenia, kedze je sirsi ako stare bee. vysnivala som si ho uz minuly rok v decembri som o nom pisala tu na mk a ked som sa ho konecne dockala, tak som sklamana, ze za tolko euracov mam toto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . podla mna ked ho poslem na reklamaciu napisu mi,ze je ok. to co mi popisali uz viceri mailom. no neda mi to, lebo plusko je fakt fantasticky vylepsene a max spokojnost keby nebol tento problem ☹ ☹ ☹

duplicka
2. okt 2010

@leishmania robi toto cameleon? baby robi vam toto obycajne bee?

leishmania
2. okt 2010

@duplicka mja mam tiez vysnivane bee jako idelany kocik, no som zvedava jak dopadnes v bugaboo....ci to budu riesit...drzim teda palce

lodgermaniacka
2. okt 2010

@duplicka to je fakt hrozne 😨 mne toto cameleon nerobi a to s nim pravidelne prebiehavam cez cestu, skus im poslať toto video, čo na to povedia-odpíšu

leishmania
2. okt 2010

@duplicka no skusila som najrychlejsie jak to slo teraz na parketach v spalni a nebol tam na cameleone ani naznak kmitania

duplicka
2. okt 2010

baby dik, no myslim, ze plusko im nevyslo. budem vytocena celu dofcu ☹ ☹ ☹ ☹ ,ale zappko si netrufnem zobrat, lebo maly mi kde tu pospinka aj v kociariku