Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andrea999
3. okt 2010

tak aj ja sa pridávam...aj mne tie kolečká vibrujú. ked tak rozmýšlam,asi mi to nerobilo hned zo začiatku,
lebo by som si to asi všimla,neviem,mám ho od mája..zbadala som to asi pred dvoma mesiacmi a ked
@duplicka o tom napísala,tak som si to začala viac všímať a skúšala s ním pobehnúť častejšie a robilo to
stále..na chodníku a na ceste ked pobehnem,je to nenormálne,tak sa snažím chodiť pomaly,poprípade
zdvihnem kočík na zadné a ukludním ho...neviem čo s tým ☹

andrea999
3. okt 2010

@duplicka mám aj ja video,dám ho na you tube,,,kam si ho ešte dala?

duplicka
3. okt 2010

@andrea999 len na youtube a je to jenoduche ho tam pridat 😉

duplicka
3. okt 2010

fakt baby prihodte sa mi do tej temy, dakujeeemmmm, len aby som vedela kolko nas je na sk a to si ho zhaname z von lebo sa tu nepredava 😒

duplicka
3. okt 2010

@akisek ahojcek prihod sa mi prosim do te temy bugaboo bee plus, uz nas je viac

@ninnaricci ono aj pre mna je to najsuper kociarik, v oboch smeroch ,krasne sa sklada, polohuje,vyborne materialy,ale co to sa s nim stalo nechapem ☹

zebricka23
6. okt 2010

baby ,viete mi poradit tie co maju bee+ ci sa tieto fusaky donho pasuju????zistujem pre kamosku 🙂 na cameleona hej...ale ci aj na beeeeeee...diky moc

lentila.g
6. okt 2010

Prosim Vas, po akej dlhej dobe pride cameleon z babytrader.eu domov, my sme uhradili platbu cez banku uz 14.sept.a doposial sme neobdrzali ziadnu odpoved od nich, ani po nasom opatovnom mail-e im. Dakujem

ellysa
6. okt 2010

@lentila.g no dosť dlho to trvalo, asi tak skoro dva týždne sa tiež neozvali, potom som im písala mail, že čo sa deje a hneď v ten deň mi odpísali, že kočík akurát poslali a potom som ho mala obdeň doma, možno majú toho veľa tak nestíhajú, skús im napísať.

zebricka23
6. okt 2010

to ste ma nepotesili s tym babytraderom......platil to niekto paypalom a tiez to tak dlho trvalo??

lentila.g
6. okt 2010

@ellysa dakujem, trochu si ma ukludnila, lebo sme si objednavali viac produktov cez ich stranku, skusim im znova este napisat

ellysa
6. okt 2010

@zebricka23 ja som platila prevodom na účet, neviem ako dlho to trvá pay palom

catherine214
6. okt 2010

baby s www.babycare.nl nie su ziadne problemy, dokonca mi poslali link, kde som presne sledovalala, co sa s tovarom deje, ze cakaju na platbu, ze bol poslany, atd. ten pristup bol fakt super, aj na mail chodili stale info, najdlhsie trvalo, kym prebehla medzinarodna platba asi tak 5 pracovnych dni a potom za dalsich 5 bol kociar doma 🙂

zebricka23
6. okt 2010

@catherine214 ja viem, len kamoska chce cierne bee a na babytrader je lacnejsie......tak asi musim odtial 🙂

catherine214
6. okt 2010

@zebricka23 no mozno lacnejsie v konecnom dosledku o nie vela, lebo postovne je drahsie a zase mne by to za ten stres nestalo, toto bolo fajn a ozeliem tych 20 eur pri tej cene. Ale je jasne, ze je to na tebe 😉

zebricka23
6. okt 2010

@catherine214 tam je cierny za 479 a na babycare ho nemaju v akcii a tusim cez 550..tak prenu to je rozdiel....keby len sama,tak podla tvojich skusenosti z babycare......

catherine214
6. okt 2010

jasne 😉

face
6. okt 2010

catherine - kočárek je úžasný 🙂 já pořád zvažuju, jestli tu bílou nebo růžovou a pořád nevím 😕 ta bílá je hezká i se světlou základnou, ta růžová se mi zase víc líbí s tou tmavě šedou ... jsem sama zvědavá, co nakonec objednám 🙂 a jaký budeš mít do korby fusak? já mám koupený růžový lodger, tak nevím, aby v té růžové korbě nebylo té růžové už moc ...

face
6. okt 2010

@zebricka23 já jsem platila paypalem na babycare a kočár byl doma asi za 4 dny 🙂

zebricka23
6. okt 2010

@face tak na tom si podobne ako ja...ked som videla catherine kocik...tak sa mi aj ta farba zacala pacit.....ale asi zostanem pri svojom povodnom plane a to seda + ruzova 🙂

a aky si objednavala??ked teraz este nad cameleonom uvazujes???
diky za info...to sa mi paci 🙂

face
6. okt 2010

@zebricka23 já jsem tam objednávala před rokem bgb bee modrý pro syna 🙂 tak teď jsem ráda, že můžu vybírat i z růžové 😀 taky to asi nakonec vyhraje ten tmavě šedý s růžovou, ikdyž zas si říkám, že v té světlé by pak ta růžová holčička víc vynikla 🙂

face
6. okt 2010

ten béžovo-bílý je taky boží, ach jo. http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=3203... chtěla bych objednávat někdy v listopadu, tak snad budu mít do té doby jasno 🙂

catherine214
7. okt 2010

@face chcela by som fusak lodger, len neviem aku farbu, pre chlapca, hm? Poradte...
Inak mne sa tiez najprv pacila offwhite+sand, ale nakoniec som si uvedomila, ze ked budem chciet kupit nejake potahy na vymenu aj take pestrofarebne, tak sa mi to lepsie nakombinuje s tou grey, vies co myslim, ze skor to k sebe doladis, ked mas zaklad taky neutralny, ako bezovy, tak preto som nakoniec zvolila tento, i ked uplne ako prvy som chcela ten bledy 😉

face
7. okt 2010

@catherine214 Pro chlapečka bych vybrala buď ten tyrkysový nebo šedý. 🙂 měla jsem ten tyrkysový doma, barva je opravdu nádherná. Ale pak nám řekli, že z chlapečka je holčička 😀 tak jsem ho prodala a koupila ten růžový. 🙂 jj, ta tmavě šedá základna je opravdu univerzál, já bych chtěla na střídačku nejradši bílý a růžový potah, tak nevím, jestli nevzít sand základnu a k tomu růžový a bílý, ale zas ten růžový je hezčí s tou šedou ... no opravdu dilema 🙂

face
7. okt 2010

ještě mě napadá - budete kupovat někdo ta zimní kola? Asi to na ježdění po městě nemá význam, že?

catherine214
7. okt 2010

@face mne sa praveze ten modry moc nepaci, ja nie som moc na modru farbu, chcela som nieco vyraznejsie ale zase nie cele modre, rozmyslam aj nad tym powder, to je taky sedo-hnedy.
Podla mna k ruzovej jednoznacne grey, tam by som ani nad inou farbou neuvazovala, na zivo to vyzera nadherne, minule v Zoo jedna mamina mala taky aj so skateom a bol nadherny.
Ja tie kolesa kupovat nebudem, ked bude najhorsie pojdem tymi velkymi dopredu a tie male zaaretujem.

face
7. okt 2010

Ten tyrkysový je myslím hodně výrazný, a má kytičky, uvažovala jsem nechat si ho i na holku, ale nakonec vyhrál ten růžový. Oni jsou ty Lodgery všechny krásné 🙂 Mám od nich i zavinky, a jsou super. Asi vezmu nakonec opravdu tu šedou základnu a růžový potah. Když si představím, jak bude syn kočárek pořád ohmatávat, to bych se asi s tím světlým brzy zbláznila 😀 Zimní kolečka taky zatím objednávat nebudu, v nejhorším holt dokoupím.

petrasafr
7. okt 2010

My měli zimní kola už loňskou zimu a jak jsme je využili!!! A to bydlíme ve městě! Rozhodně doporučuju koupit 😀 Když do rána nasněží, tak než vám přijdou poštou zimní kola, tak se ven rozhodně nedostanete 😀 Ty malá kolečka se vám celá obalí sněhem a je jedno, jestli je máte vzadu nebo vepředu 😀

face
7. okt 2010

@petrasafr to mě teda děsíte 🙂 já jezdila loňskou zimu s Bee a bylo to celkem v pohodě, a tam jsou ta kolečka asi stejně velká jako ta menší u Cameleona. My než vyrazíme ven, tak bude začátek února. Tak to snad bez nich zvládnem 🙂

petrasafr
7. okt 2010

Tak uvidíte. Případně budete muset hledat prodejnu, kde je mají skladem, což v únoru bude asi problém, to už budou vyprodaná 😀 Ale já jsem si malá nasazovala, jen když bylo fakt bez sněhu nebo dlouho nesněžilo a bylo všude prohrnuto. Jinak se to nedalo! Jenom když prohrnou silnici a přihrnou hromadu sněhu k chodníku u přechodu, tak tou se s malýma kolama špatně budete prodírat 😀 A když jsou takový ty břečky na chodníkách, tak to se vám malá kolečka hrozně obalí a vůbec se nechtějí točit, fuj, když si to zas představím ☹

lentila.g
7. okt 2010

@zebricka23 - Tak po vcerajsom opatovnom mail-e sa mi dnes ozvali z babytrader-u, ze posielaju kociar samostatne bez ostatnych veci co boli objednane, lebo ich nemaju na sklade, ze to bol dovod preco cakali tak dlho, a pridu nam veci teda na 2 krat, ale hlavne ze cameleon bude buduci tyzden doma