Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
6. nov 2010

@wacata37 Tak to je teda hrozný s tím kočárkem, teď když budu muset někde kočárek přenést, tak si na to vždycky vzpomenu! Hlavně, že se malé nic nestalo, to je nejdůležitější! O té záruce vůbec nevím, my jsme kupovali kočárek v Praze v Babyparku a ještě se na to manžel ptal, záruka je klasicky dva roky, ale je jasný, že ne na všechno, že se najdou vady, na které se dvouletá záruka nevztahuje. Nám se teda zatím s kočárkem nic nestalo, takže to musím zaklepat!

wacata37
6. nov 2010

@petrasafr no me jeste ruplo jedno velky kolo, tak jsem musela kupovat novy takze jsem uplne nadsena nebyla. ale kocarek je jinak super fakt lehce ovladatelnej a hlavne tim ze jsem v Praze taky pobyla dost casu tak jsem byla schopna sama cestovat...zname to stojime na zastavce a vsichni radeji utecou nez by pomohli.... tak jsem se spolehala jenom sama na sebe. s tezsim kocarkem bych to nezvladla....nebo s tema trojkolkama.... 😝 vis co me to taky nenapadlo ze se to stane, ale jak se to stalo a pak jsme si davali bacha tak se to uz nikdy nestalo!!!!!! proste neni neznicitelnej 😀

zucha
6. nov 2010

@petrasafr to madlo je dost pevne. Ked som mala ist po schodoch hore, tiez som chytila cely kocik len cez to madlo a isla tak hore. Nikdy sa s tym nic nestalo

zajo79
10. nov 2010

mam otazku... kolko mesacne dieta vozite este v cameleone?

nepredpokladam, zeby som do neho strcila takmer 2rocneho syna... 😅 😕 ale len ma to zaujima

wacata37
11. nov 2010

@zajo79 my aktivne pouzivali kocarek do 3 let 😀 a jinak ostatni maminky jak na ne koukam po ulicich klidne az do 4! je to do 16 kilo. ty bee mi prijdou mnohem mensi i kdyz jsou taky do 16 kilo, kamoska ma 2 leteho chlapecka ktery se do nej uz skoro nevejde, je uzky a jeste mu visi nohy venku... 😒
ja teda musim rict ze jsem mela bugaboo on narozeni az do konce a nemenila bych!!!!

bebel
11. nov 2010

@zajo79 aj Bruna som v ňom v lete ako 4 ročného odviezla z jazier spiaceho domov.... 😎

zajo79
11. nov 2010

super...to som potrebovala vediet. 😵

wacata37
11. nov 2010

@bebel
@zajo79 zase je pravda ze moje dite vypada na 4/5 let takze ho asi muzes pouzivat do 5 s klidem 😀 vis co tam se nema ani tak co rozbit mozna ty stary typy co meli ty nafukovaci kola ze by praskly pod tihou ale to pochybuju. jo jo bude mi kocarek moc chybet ☹

face
14. nov 2010

Tak už máme také kočík doma a složený, tak posílám foto, s tím lodgerem to vypadá bezvadně, jsem s kočárkem moc spokojená 🙂 Tak se těším, až v lednu vyrazíme 😀

petrasafr
14. nov 2010

@face Nádhera! Vybrala si moc dobře 😀

face
14. nov 2010

@petrasafr Díky, taky jsem moc ráda, že jsem ho objednala 🙂

zucha
14. nov 2010

@zajo79 je to do tych troch rokov, ak nemas nejakeho extremneho "svalika", co uz ma 20kg 😉 Ja sice deti po roku v nom moc nevozim, ale ked mala sportovu cast mladsia dcera, tak o 1 rok starsia sa v nom niekedy chcela len tak pre zabavu vozit a nic sa kociku nestalo 🙂

aevka
18. nov 2010

Můžete mi někdo odpovědět na to, jestli má Bugaboo klasický nánožník na sporťák? Nemyslím fusak, ale takový ten vnější kryt na nožičky třeba proti větru, který se dává i na podzim nebo na jaře, když není tak velká zima, aby byl potřeba fusak. Děkuju za odpověď.

zajo79
18. nov 2010

@aevka presne na take prechodne obdobie je super lodger bunker 😵

petrasafr
19. nov 2010

@aevka Klasický nánožník nemá. My teď používáme originál fusak, který není až tak úplně nejteplejší, a na velkou zimu máme Aesthetic 3v1.

katkavv
20. nov 2010

Baby my mame tiez Bugaboo cameleon a som s nim extra spokojna, ovlada sa velmi lahucko, je lahky a prakticky.
Zatial v nom vozim maleho, ktory ma 3 mesiace ... ale uz sa tesim na sportovu cast 🙂
Jednoznacne odporucam, stoji za to !

lilla244
23. nov 2010

ja si tiez planujem zakupit tento kocik pre mojho drobca.. zila som roky v zahranici, kde je tento kocik velmi popularny a ospevovany nielen vdaka "image kocika pre celebrity".. cena ma velmi nepotesila to je pravda.. ale som rozhodnuta 🙂
na slovensku mam vsak problem tento kocik zohnat.. ??? v jednej nemenovanej predajni v BA, mi dokonca pani predavacka extremne zaujata proti tejto znacke povedala,ze Bugaboo sa uz na Slovensko nedovaza,lebo ho nikto nechcel .. 🙂
ak by mi vedel niekto poradit,bolo by super..
dakujeeem

lilla244
23. nov 2010

@face kraaaasne

lilla244
23. nov 2010

@zajo79 sestranica a mnoho kamosiek vyvazaju v chameleone aj 3,5rocne deti.. cize urcite vydrzia 🙂

didakuku
24. nov 2010

ahojky holky, můžete prosím poradit s Bugaboo Bee+. Jste spokojené? Co ty přední kolečka- nedrncají? A ještě nevíte kdy vychází nová kolekce a kde se dá na netu omrknout? děkuji

bebel
24. nov 2010

@didakuku ja som v pohode. Jazdila som teraz veľa s bee+ po Londýne aj rýchlo a po rôznych terénoch, veľa v metre. A absolútna spokojnosť. Vôbec mi tie kolieska nerotovali.

petrasafr
24. nov 2010

Další výtvor mojí šikovné kamarádky!!! 🙂 Látku už mám schovanou a na jaře mi z ní ušije boudičku na Bee+ 😀

didakuku
25. nov 2010

@bebel díky za odpověď. Jak se tam vleze do Bee+ větší dítě? A co kolečka v zimě? díky 🙂

mareli
25. nov 2010

ja len k tomu Bee, urcite nie je maly! moja mala bude mat 3roky, ale je podstatne vacsia ako rovesnici, a v pohode sa do bee zmesti. tipujem, ze este aj o rok sa v nom prevezie. on sice posobi uzsie, ale tie bocne ochrany su flexibilne, nie napevno, takze sa prisposobia. ja na bee nedam dopustit, je prakticky, vela sme s nim precestovali, super skladny podla mna medzi "karickami" nema konkurenciu!
a takisto bugaboo cameleon je super pre mensie dieta, svagrina ma ten. a do sportovej casty sa zmesti tiez v pohode aj vacsie dieta.
len podla mna, ked uz sa kocik vyuziva pomenej, dieta ma uz 2roky, je praktickejsie prejst z cameleona na bee. hlavne ked sa vela cestuje, predsa len cameleon je robustnejsi. a to uz potom neskor "zavadzia"

petrasafr
25. nov 2010

mareli: Tvoje boudička na Bee vypadá moc zajímavě! Nemáš detailní fotku?

bebel
25. nov 2010

@didakuku tu je môj 4 ročný syn na dovolenke, ktorý si na chvíľu sadol, keď jeho sestra chcela ísť na ruky

didakuku
25. nov 2010

@bebel jéé děkuji moc za foto. Teda ten je fakt prostornej. Asi na jaře do něho opravdu půjdu. Moc se mi líbí ten červený, ikdyž mám doma chlapečka. Já jsem se koncem léta rozhodovala jestli koupím Concord fusion, concord neo nebo Bugaboo Bee. Nakonec vyhrál fusion. Ale srdíčko mě pořád táhne k Bee. Fusion je super jsem moc spokojená. Ale Bee stejně budu muset koupit jinak nebudu v klidu spát. 🙂 To se prodává i originál podložka do Bee?

duplicka
25. nov 2010

@didakuku bebel ti ale dala foto bee plus, mareli klasicke bee a medzi nimi je dost rozdiel aj v dlzke opierky a sirke 😉 😉 😉 ja ma plusko a mala som klasik, plusko je lepsie a ako bebel pise povozi sa aj starsi 😀 😀 😀 😀 😀

didakuku
25. nov 2010

@duplicka jj, já chcem právě plusko jen