Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ninnaricci
8. jan 2011

@lodgermaniacka normálne si ma zaskočila 😀 😀 😀 ...takže 16m...ale veď potom uvidíš...ja som mala poci, že na Plute sa niekedy viac ťahal za madlom...lebo tam bolo...nooo a na bee mu fakt nechýbalo...

@zajo79 krásna podložka...už si zas robíš chúťky na bee 😀

zajo79
8. jan 2011

@ninnaricci hadam bude coskoro doma 😵

ninnaricci
8. jan 2011

@zajo79 si ho ešte užijeeeš...sa teším s tebou 😀

lodgermaniacka
8. jan 2011

@ninnaricci ja som premyšlala medzi plutom, síčkom a xtra, no vidiš, vyhralo bee+ 😀 baby ma dobre namotali, ale verim že je kvalitny 🙂 tu krasnu podložku čo si v nom mala si mala odkial? stači aj IP 🙂 a používate podložku? ja určite nejaku kupim, aby som nemusela prat

@zajo79 aj ja by som ho už rada mala, dufam že sa nam to podari 🙂

mitote
8. jan 2011

holky, co je to? to je bugaboo nebo co? nebo nejaka levna napodobenina? http://www.babytrader.eu/magento/strollers/beeb...

leishmania
9. jan 2011

@mitote napodobenina 🙂

mitote
9. jan 2011

@leishmania a jaktoze se vyrabi? to bugaoo nevadi ze nekdo vyrabi uplne stejny kocarek za o hodne min? predpokladam, ze i t akvalit abue nic moc...?

leishmania
9. jan 2011

@mitote je viacero napodobnenin, toto neni jedina... plus minimalne je takmer o polovicu tazsi 16kg ma jak bugaboo, kvalitovo netusim co to je za kocik...

zuzu205
9. jan 2011

Neviem ci som v spravnej teme...ja som mala bugaboo teraz mam orbit baby stoller G2 a kupujem G1.......to je kocik ktory je lepsi ako stokke a bugaboo...aj stokke som mala ale tento orbit je bezkonkurencny.........jeden uz mam aj na bazare.....kuknite 🙂

citinka
9. jan 2011

@lodgermaniacka my sme jazdili bez madla (mame bee+) a mala sa drzala na bokoch. co sa tyka toho madla tak sa tu aj pisalo, ze na na bee pasovalo madlo z Chicco multiway ale na bee+ to vraj ide nasadit tazko (kedze bee+ je sirsie) a neviem ako to tam potom drzi.
teraz na zimu jazdime opat na Cam a tu vidim, ze to madielko je fajn (sa ho drzi, pripadne on opiera). takze na jar mozno budeme aj my riesit madielko...ak sa vobec budeme este kocikovat).
p.s. mam tu niekde aj fotky ako sa sedi na bee+ bez madla (tak okolo strany 100)....mala tam ma +/- 1rok.

zajo79
9. jan 2011

@zuzu205 este mi povedz, ako vacsie dieta, v kociku otocis po smere jazdy...ved ma nohy az po rucku 😕

citinka
9. jan 2011

@lodgermaniacka tie fotky mam na str 92 ale nie je tam vidno ako sa v nom sedi (bez madla), kedze tieto som tam davala kvoli tomu aby bolo vidno tu sand verziu. takze ti asi nepomozu.

zuzu205
9. jan 2011

@zajo79 nechapem.......otaca sa so sedackou velmi jednoducho.....ked je dieta vacsie a chces ho otocit k sebe tak iba vytiahnes to kde si dava nozicky a ked ho otocis k sebe tak to tam zase nasadis..........sup sup.......🙂

leishmania
9. jan 2011

@zuzu205 mne sa ten kocik nepaci 🙂 plus podla mna su praktickejsie kociky so spojenou ruckou

mitote
9. jan 2011

@leishmania vzdyt Cameleon ma spojenou rucku-madlo... rekni priklad praktictejsiho kocarku, ja jeste takovy nevidela 😉 😀 🙂

mitote
9. jan 2011

@leishmania ajo promin ty rikas ze se ti nelibi ten stokke 🙂

zuzu205
10. jan 2011

@leishmania ale ved jasne kazdy clovek ma iny nazor a pacia sa mu ine veci......mne osobne sa pacia kociky co vyzeraju inak hned na prvy pohlad.........proste ja nie som klasika🙂

zuzu205
10. jan 2011

@mitote nie ona mysli Orbit baby G2

lodgermaniacka
10. jan 2011

@zuzu205 asi si naozaj v zlej teme 😉 😀 mala si založiť temu orbit, tam by si asi našla fanušikov 🙂 🙂 🙂 ale v teme bugaboo, pisať že orbit je lepší, no neviem..prečo si ho nenechaš a predavaš ho?

leishmania
10. jan 2011

@mitote ja som pisala o orbit-e, cameleona mam aj ja 😉

mitote
10. jan 2011

@leismania: jo me to pak doslo 🙂 promin... me taky nikdo nesmi sahat na bugaboo 😀 lepsi kocarek neni a basta a i kdybych mela byt o suchych rohlikach, tak me dite ho bude mit 😀 😀 😀

leishmania
10. jan 2011

@mitote akurat mi dost vadi pri vanicke ze dole do kosa dam len ozaj male veci, taska s nakupom nehrozi, fakt zly pristup...inak je super

lodgermaniacka
10. jan 2011

@citinka dakujem za fotky 🙂 je to tam pekne vidieť, nenapadlo ma ako sa môže držať na bokoch, ale je to tam vystupene, tak sa asi všetky deti automaticky držia bokov 😀 prave som kočík vyplatila, už sa neviem dočkať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mitote
10. jan 2011

@leishmania to az tak resi tnemusim, u nas funguji jenom spolecne nakupy...proste proc bych se tahala s taskama kdyz mame auto, takz ekdyz manzel prijde sednem do auta a jedeme spolecne nakoupit, on si taky sam rad vybira svacinky do prace nebo pokukuje po elektru 😀 😀 😀 a na mliko z vecerky me staci i ruce 😀 takze si myslim ze v tom kosi bude jezdit leda tak pes 😀 😀 😀

leishmania
10. jan 2011

@mitote inak uz sa da zohnat zo zahranicnych e-shopov za prijatelne ceny, 750eur, co su bezne lepsie dvojkombinacie

lodgermaniacka
10. jan 2011

@leishmania ved vaničku používaš kratky čas, da sa zvyknuť, na šporťaku je to super a koš je obrovsky 🙂

mitote
10. jan 2011

@leishmania jojo ja vim ten babytrader, no ja se divala ze i ve vidni ho koupim za nejakych 17 (samozrejme bez doplnku), ale viden mame z Brna hodinku 😀 celkvoe plaujeme i ze pro vybavicku pojedem do Londyna nakoupit ,je to tam levne a krasne 😀

leishmania
10. jan 2011

@mitote ved aj u nas, netaham sa s nejakymi velkymi nakupomi, ale ten pristup je fakt obmedzeny....

mitote
10. jan 2011

@leishmania myslim ze to preziju, hlavni jsou jizdni vlastnosti a pohodlnost pro trpaslika 😀 a to je proste bezkonkurencni...

leishmania
10. jan 2011

@mitote tak nech sa vam coskoro zadari 😉