• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. júla 2017 
pink31 - zoberiem ti, aj dva :wink: :wink: myslim vazne :wink:
@lodgermaniacka - ja som kupovala cez www.amazon.de lebo som tiez nevedela najst ich oficialnu stranku.. Stal okolo 180 Eur, ale fakt stoji za to..
Baby, vy ste riadne maniacky! (myslim v dobrom) :wink: Aj ja by som asi bola, len mna drzi "nakratko" manzel..
Mne sa strasne paci od @bebel ako ma vystajlovane kociky.. Vkus ma veru!
28. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zorroz :Tak to je slušná sestava,každý má jinou úchylku :grinning: :grinning: .Ještě se zeptám,u toho Bee plus,nevím jak to napsat ,ale nedá se dokoupit jakoby před dítě to madlo?
28. jan 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elfka11 BGB madlo na Bee ani Bee+ nedělá. Jedině universální, ale někde jsem četla, že u Bee+ nesedí protože je širší. Dávali tam madlo z Chicco myslím Multiway (přesně nevím). Nám madlo nechybí, malá se drží těch tyček vedle sedátka :wink:
28. jan 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zorroz :Jo jo díky,jen jsem si říkala,jestli je tam potřeba nebo ne. :slight_smile:
28. jan 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejby29 :Jak jste tu psala,vystajlované kočárky u bebel,kde se dá sehnat více barevných variacích a možností??
28. jan 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elfka11 skuste sa spytat jej, ja neviem kde to objednavala.. :sweat_smile:
28. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejby29 :JJJ díky psala jsem,nemám skoro žádne informace a zatím nikoho neznám s tímto kočárkem. :confused: :slight_smile:
28. jan 2011 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas ,ktore mate original fusak model 2010 v kociariku, mozte mi ho odfotit ,chcela by som ho realne vidiet. najlepsie v plusku ale tak pomoze mi aj v cameleone :wink: :wink: :wink: :wink:
29. jan 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zorroz a jaky se to jevi jako nej z tech rady kocaru?
29. jan 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma napadlo, ten novy ma na uchytenie pod strieskou gumicky alebo snurky? :confused: :confused:
29. jan 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, dnes som nebola v tom Baby Walz, zbehnem tam v pondelok, maly mi zaspal a spal tri hodiny a potom by som to uz nestihala.. Vsetkym sa vam popytam a dam vam vediet :wink:
29. jan 2011 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evikevik1 Díky moc za radu! Nakonec jsme zajeli do Anny a Viktorie. Posadila jsem si malého do Bee + a super, takže ho určitě koupíme :grinning: Jen jsem se tam psala, kdy dostanou kolekci Denim 107 a to teda nevěděli vůbec, ani prej o ní nemaj ještě vůbec žádný informace :frowning2: Přitom na Babytrader už ji mají skladem!
Maminky, které jezdíte do Vídně, nevíte, jestli už tam v některém krámu ji nemají? Případně si ho asi objednám z Babytrader, protože tady to vypadá, že v nejbližších týdnech v Česku na krámech nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. jan 2011 o 08:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr ten denimovy bee+ je tmavo modry ci cierny? :confused:
30. jan 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 Ahoj Zajo! Já jsem ho naživo neviděla, protože v Anně a Viktorii o něm sice věděli, že existuje, ale neměli ani obrázek, ani katalog a už vůbec netušili, kdy ho dostanou na krám :frowning2: Já si myslím, že je tmavě modrý!
30. jan 2011 o 09:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr no tmavomodry ho nechcem.. :rolling_eyes:
30. jan 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 Já zase radši než černý! :grinning: Myslím si, že to bude taková hodně tmavě modrá, jako bývají hodně tmavé džíny. Myslím, že i ten Cameleon Denim byl tmavě modrý.
30. jan 2011 o 10:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@carculka každý kočárek má něco, žádný není nej. Teda ta sestava co mám teď doma je pro mě nejlepší, protože mám každý na něco jiného :wink: Ale plánujeme dalšího prcka, takže pokud nepřijde na trh něco, co bych prostě musela mít, tak si nechám tuto sestavu :grinning:
30. jan 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka fusak mám ten "universání" do Cameleona i Bee+ 2010 a má tam gumičky :wink:
30. jan 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 Tady vypadá hodně tmavej :grinning: Kdyby tak ještě někde psali, kdy bude na prodej v Česku :angry:
30. jan 2011 o 13:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr já myslím, že ten Denim 107 bude úplně stejný jako už kdysi Denim byl. I ta stříbrná co teď je už jednou byla. Aspoň jsem je už viděla. Jen je to hodně dlouho a netuším teď kde, možná na Facebooku v dřívějších fotkách.
30. jan 2011 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79
@petrasafr
je tmavomodrý s kontrastným prešitím...som to niekde čítala
30. jan 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr toto som našla na webe :wink: hádam ti to trošku pomôže
30. jan 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninnaricci Děkuji! Mně se líbí moc! Je nádherný!
Nepročítala jsem úplně celou diskusi zpět, ale můžete mi prosím poradit, kdo máte kočárek z Babytrader, jak je to tam s poštovným? A s případnou reklamací, kočárek se posílá zpět do Holandska nebo můžete kočárek reklamovat i u prodejce v Česku?
30. jan 2011 o 17:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj podle mě je to úžasný kočár i moje malá ho má a já jsem s ním spokojená je výhodný v tom že se dá snadno polohovat
30. jan 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nedaly byste tip na pěknou přebal.tašku která se hodí na Cameleona? Zatím nosím jen kabelku přes rameno ale když jdu s prckem k dr.apod tak se mi tam např.přebal.podložka , plenka, wipesky atd nevleze ... děkuji za tipy :wink:
30. jan 2011 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skip hop alebo aj brio ma peknu len tu ciernu http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kociky/doplnky-ku-kocikom/ta-1/taska-na-kocik-tote-brio.html

alebo v dmku ciernu tasku....
31. jan 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. jan 2011 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok