• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@zajo79 a myslis ze by som ho za taku cenu predala? mam len sportak, este sa snazim dokupit hlboku vanicku. viete aka ja velka plocha na lezanie v bee plus?
7. feb 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek mas nan zaruku? akej ho mas farby? doplnky?
7. feb 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 zaruka neni ale super stav, farba je dark grey zaklad a pink canvas, mam k nemu ruzovy kaiser fusak :slight_smile:
7. feb 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek za 480 ho mas z holandska, ak si spojite objednavku viacej bab, tak aj lacnejsie, davaju mnozstevne zlavy. skusi si hodit inzerat...a uvidis.

da sa vobec cameleon kupit bez vanicky? :confused:
7. feb 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek vyspi sa v pohode v klasickom bee - dcera mala minuly rok v lete 2.5 roka a cca 11kil a vyspala sa tam :wink: :slight_smile:
ak je tvoja mala utlejsia tak by ti mohol stacit :wink:
jasne ze ak mas peniaze na bee + tak ten je uz lepsi, ale zase ani bee nie je zly :slight_smile:
7. feb 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minitrouble ja verim ze sa vyspi ale moja spi kazdy den 2 krat po minimalne 2 hodky v kociku, ze ci je dostatocne pohodlny, preto ma zaujalo bee plus, nasla som ze ma po roztiahnuti az 90 cm, koko ma bee, viete mi napisat?
dakujem
7. feb 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@minitrouble a jasne ze namal len tak na bee plus :wink:
7. feb 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zajo79 cameleon sa bez vaničky kupiť neda, to predavaju len spolu :wink: ten kto ma len športovu alebo len hlboku časť, ma vyskladany kočík, podla mna z reklamačiek, ked posielali nahradne diely :wink:
7. feb 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přiávám se k uživatelům Bee.Nemáme plusko,máme ten starší typ, synovi je 16měsíců, má 12kg (cm nevím,ale nosí velikost 92) a vejde se mi tam naprosto spokojeně i nabalenej a ve fusaku.Samozřejmě krom originálního-ten je naprosto dokonalej-máme na výměnu ještě ED(takovej hodně naducanej jako spacáček)a to jsem si už na podzim říkala,že na konci zimy to bude asi blbé.No nevím,asi je to nafukovací:slight_smile:Každopádně se mi ten starý líbil vizuelně víc než nový a jsme jeho nadšenými uživateli :grinning: Máme i jiné kočárky,ale tenhle je FAKT nej a Vilíček je v něm naprosto spokojenej:grinning: a maminka taky:grinning:
7. feb 2011 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka ahoj a mas nejake foto :slight_smile:
7. feb 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek čeče juknu,ale my teď přes zimu moc nefotíme:frowning2: juknu jestli nemám v albu nějakou podzimní aspoň:slight_smile:vydrž prťka:grinning:
7. feb 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka akurat som kukla :wink: tak na jesen tam vyzeral byt uplne v poho, stale len rozmyslam ci sa jej tam bude v poho spat , teraz ma aj nohy vylozene tak rozmyslam :slight_smile:
7. feb 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toto bylo foceno na konci října.To byl Vilíčkovi rok(10,5kg):grinning:
7. feb 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. feb 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka no moja ma traz tolko kil a tiez nosi 92 veci :wink: ked spi nevadi ze visia nohy?
7. feb 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka mozem ta poprosit zmerat celu tu cast kde dieta spi? chrbtova opierka a sed? moc dakujem
7. feb 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek Zkusím ti zítra vyfotit Vilíka v plné polní:slight_smile: Já jsem opravdu spokojená.Ta bouda je úžasná!Když je takhle hnusně jako poslední dobou bylo a zatáhnu ji celou,tak mu tam skoro vůbec nefouká(což třeba v Buzzovi nebo x-landerovi byl takovej "otevřenej":()a hlavně je tak lehoulinkej!Paráda.Hlavně tady u nás na vsi pod hradem nejsou k dispozici úplně všude hladké asfaltové chodníčky a třeba s CasualplayemDowntown jsem se nadřela jak kůň a ještě byl Vilík sklepanej jak teploměr:grinning: no prostě spokojenost a neměnila bych.
7. feb 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek nezdá se mi že by to vadilo,ono jak je ta sedačka nastavitelná na hloubku sedu,tak se to dá hezky korigovat a zatím to máme na nejvíc a tak když spí,tak má nožky ještě podepřené a úplně mu nevisí.
7. feb 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek beru metr a jdu ne něj:slight_smile:
7. feb 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek Tak nemůžu najít krejčovský metr :( poměřila jsem to klasickým vysouvacím,takže je to tak "bájvoko" ale na výšku je to 50cm,ale jelikožje tam složená ta bouda tak spíš reálně 48cm a na šířku na zádíčka je to 30.Nezdá se to takhle moc,ale jak říkám,my jsme v poho a Vilík spokojenej:slight_smile:
7. feb 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka to sa v pohode da a sedacia cast? dakujem si velmi zlata
7. feb 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek 19-28cm cca:slight_smile: těch 19 je to když je to zastrčený úplně nejvíc aby byl ten sed co nejkratší a měřila jsem to tak cca kde končí kolínka(ono je ta sedačka zaoblená směrem dolů,takže je pro mrňouska pohodlnější)a těch 28 když je to vystrčené nejvíc(opět tak cca:grinning:)
7. feb 2011 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fafetka si zlata dakujem, tak som to porovnavala s cameleonom a tam je opierka tiez tych 50 ale len sed je cca 26, tak neviem pojdem ju tam niekde vyskusat dat a rozhodnem sa :slight_smile:
ale fakt ti velmi pekne dakujem
7. feb 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek není zač:slight_smile: tak šťastnou ruku při výběru:slight_smile: určitě si myslím,že je dobré,někde naživo do toho mrňouse posadit,jak se mu to bude líbit.Ono někteří jsou i vybíraví:slight_smile:
7. feb 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, reklamovaly jste některá někdy něco na Babytrader? Přemýšlím, jestli Bee+ objednat tam nebo ho radši koupit v Babyparku. Jestli mi ta nižší cena stojí za ty starosti, kdyby se s kočárkem náhodou něco stalo :frowning2: :angry:
8. feb 2011 o 14:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr reklamacie riesa zvycajne tak, ze sa posle fotka, pripadne video.. a poslu novy nahradny diel.

8. feb 2011 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jejka1 ahojček aj ja by som chcela bee+ mozme do dat nejako do kopy :slight_smile:
8. feb 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek tak tady máš aktuální foto z dneška:slight_smile:myslím že je vidět,že je tam místa celkem dost.Je to akorát malinko do žluta jak jsem mu vlezla s foťákem do boudy:grinning:
8. feb 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc ráda bych sehnala limitovanou edici paul frank. Hlavně fusak a stříšku. Škoda, že už se neprodává, hned bych ji koupila. Kdybyste věděly o někom, kdo prodává nebo chtěly samy prodat, budu moc ráda za nabídky. Předem díky
8. feb 2011 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok