Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
8. feb 2011

@carculka
@carodkaa HOlky, už jste objednávaly z Babytrader? Přemýšlím, že bych odtud taky vzala Bee+.

petrasafr
8. feb 2011

@zajo79 Díky za info!!! 😀

carodkaa
8. feb 2011

@petrasafr ještě ne a pokud bychom to objednávaly najednou,je nějaká sleva,nevíš?

petrasafr
8. feb 2011

@carodkaa Já myslím, že holky ze Slovenska tady objednávaly dohromady a byla sleva 10 nebo 15 %, musíme prohledat diskusi zpátky 😀

carculka
8. feb 2011

@petrasafr ja musim pockat na brezen s objenavkou,kuli penizkum

petrasafr
8. feb 2011

@carculka Sakra 😀 Já už bych s ním v březnu chtěla vyrazit 😀

zajo79
8. feb 2011

@petrasafr ides do toho rifloveho?

petrasafr
8. feb 2011

@zajo79 Pořád rozmýšlím. Buď riflový nebo s modrou stříškou 😉

zajo79
8. feb 2011

@petrasafr ten riflovy co maju nafoteny na stranke..je fajn. ale ked sa tu vyskytla fotka...tak ma to sklamalo.som myslela ze bude cierny riflovy

kuriatko33
8. feb 2011

@petrasafr ja by som ho brala tiez aj dnes, ale neviem ako by to bolo s platenim a dodávkou, ked by sme objednávali naraz? nevieš kolko chcu na babytrade za dopravu?

kuriatko33
8. feb 2011

@petrasafr ja som chcela denim a vydela som ho v babyone na zivo a bola som velmi sklamaná, ako vypratá farba

petrasafr
8. feb 2011

@kuriatko33 Nevím, jak je to s placením, jestli jde platit kartou nebo musí být pay pall. Určitě nám tady holky poradí. Ty jsi ze Slovenska?
Právě já ten denim naživo neviděla, proto jistota by byla modrá stříška.

kuriatko33
8. feb 2011

@petrasafr ja by so do denim nesla tazko k tomu aj inu striesku skombinovat, ja som ho velmi chcela, ale na zivo 😝
maju ho vo wiedni v baby one.
a kolko stoji preprava ja ani neviem co je pay pall???

klariks
8. feb 2011

@leelo Díky za tip.

kuriatko33
8. feb 2011

@petrasafr ano som ale muz prascuje v cechách

klariks
8. feb 2011

@petrasafr Z babytrader i z babycare jde platit kartou. Je to v pohodě. Brala jsem z babycare a jsem moc spokojená.

petrasafr
8. feb 2011

@klariks Děkujeme za zprávu! A poštovné se platí kolik prosím? 😉

petrasafr
8. feb 2011

@zajo79 Za kolik se musí objednat z Babytrader, aby byla množstevní sleva??? Vy jste si objednávaly na Slovensko ne?

zajo79
8. feb 2011

@petrasafr my sme z babycare.nl
tu maju zlavy podla tohto.
5% from Euro 750,-
10% from Euro 1500,-
15% from Euro 2500,-

On specials too

babytrader.eu neviem ako ma...nenasla som na stranke zatial nic

petrasafr
8. feb 2011

@zajo79 Aha! Děkujeme.

petrasafr
8. feb 2011

@zajo79 Už koukám na to bybycare.nl. A poštovné jste platily?

zajo79
8. feb 2011

ano, samozrejme, aj postovne

kuriatko33
8. feb 2011

@zajo79 kolko to vychádza na jeden kocik cca?

carodkaa
8. feb 2011

@petrasafr jenže na babycare je bugaboo cameleon dražší o 50 eur.. než na babytrader takže mě se v zásadě ta sleva nevyplatí a ještě prodělám,pokud bychom ho objednávaly jen my 2 😒

kuriatko33
8. feb 2011

@zuzu205 ked budes predávat bee tak sa ozvi

petrasafr
8. feb 2011

@carodkaa Aha! Vidíš, já koukala jen na Bee+. Ten je tam dražší o 10 euro.

fafetka
8. feb 2011

@klariks fusak a deka není problém.Stačí zadat do vyhledávače nebo i na MMB se dá sehnat úplně normálně.Se stříškou je to horší,páč tu na Beečko vůbe nedělali.Jen na Cameleona.Taky bych ji chtěla😀ale máme jen dečku.Ta je jasná,že se dá použít do čehokoliv a je fakt že je super.Fusaku jsem se trochu bála, protože je dělaný taky na Cameleona tak nevím jak by pasovat:( chtělo by to někde vyzkoušet.Když tak dej vědět jak jsi byla úspěšná🙂

barboramarek
8. feb 2011

@fafetka jeej tak to vyzera uplne super 🙂 nuz neostava mi nic ine len ju ist niekam vyskusat a potom sa rozhodnem, ale je perfektny 🙂

klariks
8. feb 2011

@fafetka Já sháním na Cameleona - psala jsem ti do IP

klariks
8. feb 2011

@petrasafr Já platila tolik
Postal route: Registered shipping via the Postal Services (Shipping destination: CZ): Euro46,77 (objednávala jsem Cameleona, fusak a tašku - tu jsem pak teda vracela, zdála se mi velká na tom kočárku) Nebyl problém, jen jsem teda zaplatila poštovné, ale částku za tašku mi hned vrátili.