Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

fafetka
8. feb 2011

@klariks já taky🙂 jen jsem si odskočila na kafe s manželem🙂

fafetka
8. feb 2011

@barboramarek díky🙂 i mně se to líbí😀 ale jak jsem psala,určitě zkoušku doporučuju.My jsme taky zkoušeli a pochodovali s Vilíčkem po obchodech( např,v McLarenu vyváděl jak blázen:( )tak hodně štěstí🙂 ještě jsem teda chtěla vyzdvihnout jedno (aspoň pro mně) velké pozitivum a to,že změna je velmi snadná.Např, mně se za chvilku kočárek okouká a už hledám jiný😀 teď jsem v poho, vyměním stříšku( máme jich 5), fusak nebo dečku nebo podložku a mám jiný kočár než včera a nestojí mně to majlant 😀 paráda! 😀

pralinka8
8. feb 2011

baby, trosicku blba otazka, ale neviem sa nikde dopracovat k odpovedi a uz zacinam byt zufala.. tak snad tu.... 😅 pasuje strieska a potah z bugaboo frog na cameleona? prosiiiiim..

andrea999
9. feb 2011

http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-bee-plus...

v Babyparku by ho mali už mať...

petrasafr
9. feb 2011

@andrea999 My asi nakonec vezmeme z Babyparku klasický s modrou stříškou, 17 tisíc už se mi nechce dávat ☹

pink31
9. feb 2011

babulky,ak by ste mali niektora zaujem,ponukam na predaj bee+ v cervenej farbe..zatial je na ceste..objednavany z Babycare..😉 ak mate niektora zaujem,pisnite do IP

andrea999
9. feb 2011

@petrasafr aj ja mám z babyparku modrý 😎

petrasafr
9. feb 2011

@andrea999 Jeeee a jak jste spokojená??? Fotečka by nebyla 😀 a kolik je malému? Je ta modrá hezká??? 😉

andrea999
9. feb 2011

@petrasafr malý má dva roky a už sa nechce často voziť...asi ho dám na leto už preč,aj keď mi to je ľúto,
lebo ho mám rada..
mala som aj žltú strechu,ale modrá je krajšia..čo sa týka jazdných vlastností,tak je super,určite odporúčam..
a keď dieťa v kočíku spáva,určite kúp na leto uv strechu..

petrasafr
9. feb 2011

@andrea999 Je nádherný!!!! Definitivně jsem se rozhodla pro modrý - díky vašim fotkám 😀 😀 😀 My máme 15 měsíců, ale malý ještě nechodí ☹ ☹ ☹ Sice už chodí jen za jednu ruku, ale pořád se nechce pustit 😠 takže my ho ještě určitě užijeme 😉

petrasafr
9. feb 2011

@andrea999 Můžu se zeptat jaký k němu máte fusak? Chtěla bych taky ten modrý 😀 Kdybyste některá prodávala 😀 Máme totiž opičkový Paul Frank Blocks a nevím, jestli se k tomu bude hodit. Ale nový už se mi nechce další kupovat ☹

andrea999
9. feb 2011

@petrasafr akurát ideálny vek do pluska 🙂 ,aj ja som ho kúpila tak nejak po roku malého..
fusak som mala loger bunker,ten olivový,ale to som mala žltú strechu,potom na leto som mala žltú dečku a
na jeseň k modrej streche som si požičala na chvílu modrý lodger od švagrinej,tiež tam pekne ukáže...momentálne
mám len modrú deku,ale už ju používame velmi málo...väčšinou tlačím prázdny kočík.. 😒
ten opičkový bude fajn,som našla na nete aj foto.

petrasafr
9. feb 2011

@andrea999 Andrej, díky moc za info 😀 Docela to s tím opičkovým fusakem vypadá hezky, já se bála, že jak je zevnitř hnědý, že to nebude hezké 😉
Už se na něj moc těším!!!
My máme taky opičkovou deku, na Cameleona jsem jí používala hodně i v létě, když se třeba navečer už ochladilo, tak abych malého přikryla.
Modrá deka by k tomu byla taky hezká 😀 😀 😀

ivet69
9. feb 2011

Děvčata, nemáte některá zájem o potahy žluté fleecové na bugaboo chameleon. Originál zabalené. Jen odzkoušená stříška, jinak úplně nové. Nestíháme unosit. Máme několik barev. Za 1550,-.

ivet69
9. feb 2011

Máme beečka i chameleon. Všechny možné barvy. Fusak máme žlutý - paul frank, modrý a červený. Ale už jsem se naučila jezdit v zimě s chameleonem v zimě a s beečkama v létě a po nákupních střediscích. Přeci jen je uzší a 20 měsíční chlapeček v zimní bundě a fusaku je v beečkách jako jitrnice. Možná v bee+ už je to lepší, ale to nemám zkušenosti.

ivet69
9. feb 2011
lodgermaniacka
9. feb 2011

@ivet69 ja by som kupila červeny fusak 😉 ak by si sa chcela zbaviť 😀

zuzu205
9. feb 2011

@kuriatko33 ahoj vies ze uvazujem???Ale dala som si robit striesku v UK na bee tak neviem ci ju aj nezrusim taku so smrtkami a este jednu taku britsku vlajku.....take tu ani na Sk neuvidis....

petrasafr
9. feb 2011

@lodgermaniacka A já bych koupila modrý, jestli je to na Cameleona, aby mi pasoval na Bee+ 😀 To by ti už toho moc nezbylo 😀

petrasafr
9. feb 2011

@petrasafr Já to napsala špatně! To je pro IVET69 😀 😀 😀

lodgermaniacka
9. feb 2011

@petrasafr 😀 😀 😀 ved som nechapala 😀

ivet69
9. feb 2011

já mám na chameleona fusak modrý - ten můžu taky prodat. Vůbec nepoužívám, žlutý paul frank, ten je krásný, a krémový lodger, ten je super teplý - na hory. Červený fusak mám na bee. Deku mám taky paul frank, ale tu moc nepoužívám, skoro vůbec. Spíš mám fusak od podzimu do jara nasazený. Když je teplo, jen jej rozepnu a malý sedí ve fleecu a má jej maximálně na nožičkách. V beečkách jde rozepnout úplně a zasunout do košíku. Takže deku sebou nevozí a podle potřeby fusak zapnu nebo rozepnu.
S kočárkama jsem velice spokojená, mám všechno, i letní stříšky na oba. Ale protože se mi zdá bee lepší na ovládání. V létě a u moře používám jen letní stříšku na beečka - taky super věc. Na chameleon letní stříšku taky můžu prodat. Mám ji v pískově bílé. Prakticky možná jednou nasazena za 700,-
Člověk si musí všechno osahat, než přijde na to, co mu vyhovuje. Ale na bugaboo nedám dopustit. Jen mi teď spadlo jedno kolečko do sněhu a nešikovně jsem rozbila umělou hmotu. Nejen že se nedá obědnat jen jedno, ale ke všemu je dodací lhůta přes měsíc a to už jaksi bude po zimě. Tragédie.

petrasafr
9. feb 2011

Holky, která máte Cameleona i Bee+ - pasuje fusak z Cameleona i na Bee+? Myslím ten klasický starý na Cameleona /my máme třeba Paul Frank Blocks/ - teď jsou koukala na Babypark a tam maj na Bee+ vyfocený nějaký s takovým stahováním uprostřed, tak nevím, jestli to není nějaký nový, který pasuje na Bee+ a i zároveň na Cameleona.

ivet69
9. feb 2011

@lodgermaniacka Je mi to hloupé, ale spletla jsem se. Mám ho černý, vozila jsem jej s červenou stříškou, proto jsem se spletla a ten je stejne na bee a to mám jen jeden, takže jej prodávat nebudu.
Omlouvám se Iveta

leishmania
9. feb 2011

@petrasafr teraz sa uz robia univerzalne fusaky na bee+ aj na cameleona, ja mam tiez stary fusak na cameleona a mam objednane bee+, ked dojde a nezistis to zatial tak ti dam vediet c to tam sedi

ivet69
9. feb 2011

@petrasafr pro Petru:
jestli budeš mít o modrý fusak na chameleona zájem, tak dej vědět.

petrasafr
10. feb 2011

@ivet69 Díky moc!!! Kdyžtak se ozvu!

zebricka23
10. feb 2011

@leishmania Karolin, tak si uz objednala beecko???a aku farbu???chystas sa uz s nim letiet??

petrasafr
10. feb 2011

@leishmania Díky, to budu ráda! Já si chci právě taky objednat Bee+ a nevím, jestli mám vzít rovnou i ten nový univerzální fusak, nebo jestli tam bude dobře pasovat i ten starý na Cameleona. 😀 😉 🙂

leishmania
10. feb 2011

@zebricka23 hej kedze zaciatkom aprila letime tak som ho objednala ked tu pred par dnami baby pisali ze robia objednavku z babycare, tak to mam s 15% zlavou 😵 a zobrala som khaki, modru som nechcela, zltej som sa bala za muchy a tak, cervenu nechcel mm, a ciernu nemali v akcii 😀

@petrasafr dojde ale asi az tak v druhej polke februara, lebo niektore veci neboli na sklade co sme objednavali