• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
no určitě jakmile mi od Vás dorazí peníze tak objednávám přesně jak píše @vorllinka ráda bych to stihla ještě tento týden objednat aby nám to nezdražili!
12. feb 2011 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrasafr jestli dobře počítám tak to máš za 500,65+26 pošta to je super!! :wink: :wink:
12. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carodkaa tak já tě poprosím o Bugaboo bee+ blauw
tento
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-blauw-p-2432.html

cena je 489 euro po slevě 416euro + 26 poštovné je 442euro. V CZK je to 11050,-. Pro jistotu si to přepočítej! :wink:

Až se ozve sealm, tak mi klidně pošli do IP č. účtu, pošlu ti to :wink:
12. feb 2011 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vorllinka jj,je to přesně tak :wink: :slight_smile: jakmile se ozve sealm pošlu ti to
12. feb 2011 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carodkaa
Já chci taky Bee + stříška BLUE a ještě fusak Footmuff taky barva BLUE!
Takže to by mělo být 589 EUR, po slevě 501 EUR + 26 poštovné:
CELKEM 13175 kč - taky ti můžu poslat peníze hned jak se ozve sealm! :wink:
Radši si to taky přepočítej!
12. feb 2011 o 21:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carodkaa
@petrasafr holky áááách to jsem vůbec nečekala, že ještě dneska se to takhle krásně rozjede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zatím díky a budu se těšit na zprávu od sealm.
12. feb 2011 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrasafr takže kočár máte stejný :wink: jen mi prosím hoď odkaz na ten fusek který to přesně je,díky!
12. feb 2011 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vorllinka
@carodkaa
A to já si ho chtěla dneska objednat z Babyparku :grinning: Jenže tam nemají modrý fusak skladem, tak jsem pořád čekala a čekala, až se to takhle krásně vyrbilo a krásně jsem ušetřila :grinning: :wink:
12. feb 2011 o 22:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vorllinka já teda taky ne,už už jsem chtěla objednávat sama a na poslední chvíli jsem si řekla že se juknu sem :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. feb 2011 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. feb 2011 o 22:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Holky která z Vás má Cameleona jsou potřeba ty kola do sněhu,využily jste to??díky
12. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carodkaa Já mám Cameleona a kola do sněhu potřebuješ určitě na 100 %!!! Bez nich v zimě neprojedeš. Protože ta malá kolečka se ti budou zasekávat v každé hromádce sněhu a já jsem se bála, že je ulomím. S velkými koly projedeš všude. Sice s s nima blbě jezdí, protože kočárek není zatáčecí, ale jsou fakt super. Já když potom je míň sněhu, ale už jsou chodníky rozsolené a jsou suché, tak si zpátky dávám ta malá, ale jakmile je nasněženo nebo je břečka, tak mám velká. Ono aspoň ta malá tak neničíš. U nás letos sypaly takový ostrý štěrk a jak slezl sníh, tak jsem si dala malá kolečka, ale ten štěrk na chodníkách furt zůstal a mám ty kolečka na odpis, protože v nich mám úplně vymačkaný díry od toho štěrku, jak je to taková tvrdá guma. Takže pak si budu taky někdy muset koupit nový. Takže za mně určitě velká kola ANO! :grinning: Určitě ti napíšou i další holky svoje zkušenosti :wink: :slight_smile:
13. feb 2011 o 07:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@carodkaa Jakou sis nakonec vybrala barvu? Ta černošedá byl dlouho můj favorit, nakonec jsme vzali celýho hnědýho, protože jsem chtěla i potah Paul Frank a ten byl dělanej originál k hnědýmu základu. Takže bylo rozhodnuto, že bude hnědý základ, ale k němu už se nehodila žádná jiná stříška, i s černou to vypadalo divně, jak byla ta hnědá dole, tak nakonec jsme vzali celý hnědý a druhý potah máme Paul Frank a Paul Frank barevný fusak a i tu originál deku. Ale šedočerná je nádherna!!! :slight_smile: :wink:
13. feb 2011 o 07:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je niekto z BA alebo okolie, popripade, brno a okolie? sme zatial 2 na objednavku z babycare.nl :wink:
13. feb 2011 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barboramarek Zkus @padielko, je taky ze Slovenska a chtěla si objednat kočárek - koukni na stranu 125 :grinning: Třeba se k vám přidá :wink:
13. feb 2011 o 09:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrasafr no vsak prave ze s nou sme 2 :grinning:
13. feb 2011 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barboramarek Aha :grinning: :grinning: :grinning: Tak držím palce, ať se vám sejde víc :wink:
13. feb 2011 o 09:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barboramarek ahoj mohla by som sa ked tak tiez pridat a objednat si s vami?
13. feb 2011 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 jasne, napis prosim @padielko to uz by sme boli 3 :slight_smile:
13. feb 2011 o 10:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barboramarek a ako to potom funguje?nemam skusenost s tym objednavanim...
Ako to je s postovnym?a co to tu babule pisu ze zlava 15%?a videla somze bee je tersz v akcii?
13. feb 2011 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 napisala som ti ip.
dievcata, jedna otazka, ked sa berie do uvahy zlava, vychadz sa zo sumy len za tovar alebo zo sumy tovar a postovne?
lebo bez postovneho nam chyba 33 eur na zlavu 10 perc. ale s postovnym uz sme cez 1500 eur. ?????
dakujem
13. feb 2011 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Budem predávať športový Bugaboo Cameleon....je používaný, po 2 deťoch, ale za bezkonkurenčnú cenu... :wink: V prípade záujmu IP.. :slight_smile:
13. feb 2011 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barboramarek Já si myslím, že sleva je jen za to zboží bez poštovného :frowning2: Tak by to chtělo něco malého ještě vybrat - tašku na kočárek, fusak, kola do sněhu na Cameleona ... :wink:
13. feb 2011 o 10:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barboramarek opytam sa jednej kamosky ci sa k vam neprida
13. feb 2011 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leishmania super daj vediet :slight_smile: dik
13. feb 2011 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petrasafr no vsak uvidime :wink:
13. feb 2011 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barboramarek @padielko Napisal som vam obom ip, keďže sa chystam objednať z babycare.nl veci za cca 1300€. Som z BA, tak by sme to mohli dať dokopy, spolu by to bolo určite cez 2500, t.j. 15% zľava.
13. feb 2011 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@qayqay to by bolo super tak by sme boli uz4 a predsa sa to potom naozaj oplati
13. feb 2011 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@qayqay Super, ja sa určite rada pripojím, teším sa :wink:
13. feb 2011 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 @padielko Výborne, mňa manželka už vybavila zoznamom, tažke mám zoznam pripravený a "mám to vybaviť". Takže ,ak budete mať zoznamy pripravené, dajte vedieť, a môžeme to zrealizovať.
13. feb 2011 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok