Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
14. feb 2011

@lodgermaniacka Přesně souhlasím!!! 😉

lodgermaniacka
14. feb 2011

@petrasafr 😉 😉 😉 vieš, u vas je to trošku ine, berie to na "zodpovednosť" niekto kto dlhšiu dobu predava na MMB, ma dobre hodnotenia, ale tu sa mi to nejako nezda, ja som nedôverčiva, neposlala by som niekomu peniaze, kto sa tu len tak zrazu objavi a je ochotny objednavať, dnes je velmi vela špekulantov, aj ked nechcem teraz nemenovaneho uraziť, možno ma naozaj len čistý umysel, toto su len moje pocity 😉

barboramarek
14. feb 2011

@lodgermaniacka zatial citas len dohady co a ako 😉
my co do toho dame peniaze, neboj sa, urcite to spravime tak aby sme o ne neprisli. su aj ine cesty ako pisat dohody 😉 tak prosim nepis o naivite....

lodgermaniacka
14. feb 2011

@barboramarek k tebe sa nevyjadrujem 😉 mam už svoj nazor, ale niekto iny ma strach a tiež mi pisal IP 😉

duplicka
14. feb 2011

baby fakt davajte bacha pri spolocnych objednavkach ,nie su to male peniaze a podvodnikov je dnes dost 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒

petrasafr
14. feb 2011

@lodgermaniacka Já jsem to tady nechtěla napsat, je to každého věc, komu svěří svoje peníze - a hodně peněz. Já jsem právě ráda, že u nás je to tak, že paní má hodně hodnocení na MMB, takže je důvěryhodná. Já bych taky neposlala peníze někomu, kdo se registroval nedávno a nemá ani žádný příspěvek na koníkovi ☹ 😠 Ale je to přesně tak, holky jsou dospělé a je to jejich věc, tak jim můžeme jen držet palce!

zajo79
14. feb 2011

@barboramarek neviem preco takto reagujes, nikto to nemysli v zlom...len aby ste si dali pozor.
ak to nieje podozrive vam, ze sa niekto prihlasi prvy krat, chlap, strasne ochotny to objednat... len poslite mi peniaze.

tak v tom pripade vam drzim palce a dufam ze vam to do dobre dopadne.

padielko
14. feb 2011

@zajo79 Baby, aby sme si rozumeli, zatiaľ je všeko v rovine hypotetickej, nikto ešte pre nikoho nič neobjednával, o peniazoch nehovoriac. A vôbec nie je isté, že tovar bude objednávať ten "chlap".Takže nebojte, my už si s ním nejako poradíme 😀

zajo79
14. feb 2011

@padielko 😎

padielko
14. feb 2011

@lodgermaniacka
@zajo79 Ešte nám ho vyplašíte 😀 😀 😀

barboramarek
14. feb 2011

@zajo79 ja to nemyslim zle, ja v kazdej vypovedi hladam to horsie, moja diagnoza, urcite nechceme poslat komplet peniazky 😉

vanesska
14. feb 2011

ahojte kocky...
neboli by ste niektora ochotna mi odmerat loznu plochu na bee plus? teda sirku a dlzku... my mame takeho maleho obrika tak ci sa nam vobec do takeho kocika zmesti... 😅
a inak kde sa da pozriet na zivo? vraj len vo viedni alebo v brne... neviete ci ho maju aj v SCS?
dakujeeem

kuriatko33
14. feb 2011

@zajo79
@petrasafr
@lodgermaniacka suhlasim s vami, za pár eur riskunt 500eur ani ja som to tu tak napriamo nechcela písat, ale ten muz tu je od februara a okrem tejto temy nikam neprispel, urc by som mu svoje peniaze neposlala ☹
moze sa tu hnevat kto chce, ale baby nam chcu dobre, nie je to malo penazi a doverovat v dnešnej dobe hoc komu sa neda!
baby ako to je s platenim postovneho musime zaplatit za vsetko zvlst, alebo ak si objedname dva kociky tak je cena postovneho jedna??? aku formu ste zvolili vy??
naco su tie haciky?
kto ma tu slnečnu striešku, je potrebny aj daznik?

barbora87
14. feb 2011

@vanesska ahojky ano v scs ho maju

petrasafr
14. feb 2011

@kuriatko33 My teď ojednáváme čtyři - 4 kočárky + doplňky. Když zadáš objednávku, tak se ti ukáže i částka poštovného, takže tu jsme si rozdělily na 4 části.
Myslím, že háčky jsou na tašku.
My máme deštník, sluneční stříšku nemám, ale nikdy jsme nepoužili ani deštník. Když na malého svítilo, tak jsem si přehodila rukojeť - mám Cameleona!!!

zajo79
14. feb 2011

@kuriatko33 dazdnik je vraj haraburda...

kuriatko33
14. feb 2011

@zajo79 a o tej strieške si nepočula?
@petrasafr a kolko vas to vyslo na 4 kočiky?

petrasafr
14. feb 2011

@kuriatko33 Poštovné pro každou bylo 26 euro.

leelo
14. feb 2011

@kuriatko33 ja mam aj slnecnu striesku, aj slnecnik. vyuzivame to vela, lebo maly spi v kociku (bgb cam) dlhe hodiny. pod normalnou strieskou sa v lete velmi potil a slnecnik je na nozky, ked lezi 😉
ja nemam rada to preklikavanie rukovate, ked uz v kociku sedi, lebo potom idem zlymi kolieckami napred 😀 ale ked som este slnecnikk nemala, musela som to tak robit.
za seba teda: odporucam, u nas super vyuzite doplnky, tropicke dni boli min leto uz od maja + dovolenka...

kuriatko33
14. feb 2011

@petrasafr no veru do je dost cez ups? to najdrachsie?alebo klasiku?

kuriatko33
14. feb 2011

@leelo a to mas bugabee+ lebo teraz pisala zajo že slnečník je haraburda,tak neviem čo ho mam kupit

leelo
14. feb 2011

@kuriatko33 nie nie, ako som pisala - bgb cameleon. je v tom rozdiel?
no je to tak, ze kolko ludi, tolko chuti 😉 vyskusaj pockat do leta bez a potom kupis, ked pocitis potrebu. ja som si tiez myslela, ze nepotrebujeme, ale pod tou normalnou strieskou to vrelo. a to nechodim na slnko! tak som bezala kupit.
no a slnecnik je vec pouzivana milionmi ludi na celom svete. mala som ho cele leto+ jesen na kostre a v pripade potreby ho rozprestrela. ja to vidim ako prakticku vec.

petrasafr
14. feb 2011

@kuriatko33 Tak to nevím, jestli je to přes UPS, objednávala to carodkaa. Ale doručení je klasické, ne rychlé. Ono 4 kočárky + ještě další doplňky je sakra velký balík 😀

kuriatko33
14. feb 2011

@petrasafr no to ano 😉

kuriatko33
14. feb 2011

@leelo ja som tiez cele leto pouzivala slnečník,mam stokke, to tam asi nedam? 😒
no ked ta strieska tolko stoji,ze neviem či je k nej treba ten slnečník? daznik samostný je podla mna tiez dobra vec

lodgermaniacka
14. feb 2011

@kuriatko33 ahoj, som rada, že si to pochopila, tak ako to bolo myslene 😉 mne naozaj môže byť jedno, či niekto iny pride o peniaze, ja vam tie kočíky prajem 😉
ja som mala na cameleonovi slnečnu striešku, na beečko som teraz objednala, tak uvidim, ale baby pisali je dobra 🙂 mala som aj slnečník, ten niektore detičky skopavaju, ja som mala male babo, tak držal, a použivali sme ho tak ako niekto pisal na nožicky, lebo len strieška nezatieni, ale na beečku je taka dlha, že tam slnečnik netreba

lodgermaniacka
14. feb 2011

@kuriatko33 určite je ta strieška dobra vec, baby, ktore pokupili minuly rok pluska tak na tento rok slnečne striešky doobjednali, tie čo ich mali len chvalia 😉 😉 😉

lia
14. feb 2011

ahojte,

ja som uy pisala @barbora87 ,ze by som sa pridala k objednavke,ale teda bojim sa poslat cudziemu cloveku posielat peniaze 😖 .
ako ste to vymysleli??

vorllinka
15. feb 2011

@zajo79 prosím tě, vy jste objednávali normální nebo rychlé doručení? A už vám zásilka přišla? 🙂

petrasafr
15. feb 2011

@vorllinka Už se nemůžeš dočkat 😀 😀 😀 😀