Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ella1
16. júl 2008

cafte.
už aby bolo o rok,strášne vám závidím,že už máte bugaboo 😀

inak,ak som dobre videla ,tak aj kramárová ho má.myslím,že krémovo-oranžový.

cicushka
autor
16. júl 2008

ella1) ja som presvedcena, ze o rok budes chciet nieco uuplne ine, nove...to uz bude bugaboo out. 😀 😀 😀

ano...kramarova ma...bolo v nedelu v Prominentoch.

cicushka
autor
16. júl 2008

ale nie...viem ze ty si do neho paf 😀 , ty aj o desat rokov by si ho chcela 😀 😀

kvetinka11111
17. júl 2008

Komplený sortiment Bugaboo nájdete iba v predajniach Pre deti. Určite na Košickej v Bratislave a v Prešove 🙂

henri001
17. júl 2008

A maju tam bee ruzovy 😀 No vidis.... kompletny asi nie 😕

kalista
17. júl 2008

AMIA ma veeeelmi choru Dorunku ☹

ella1
17. júl 2008

cicush-no hádam nie!ved slintám nad ním už asi 3 roky! 😀
ved potom vás budem otravovaťmkde najlepšie kúpim.vy ste v tomto zbehlé! 😀

cicushka
autor
17. júl 2008

kvetinka) hmmm. ze by reklama 😀 😀 😀 no sorry, ale s Predeti mame vsetci asi najhorise skusenosti..

drahe, dlho trva a nie nemaju kompletny sortiment od Bugaboo

kalista) jeeej to ma mrzi ☹ ☹ ☹ dufam, ze nic vaazne a ze coskoro budu ok. A male babanko sa ako ma?

ella) no potom uz kupis asi nejlepsie iba od nas 😀 😀

ella1
17. júl 2008

aj to je možné 😉 tak ich pekne šetrite,nech sú potom ako nové!!! 😀

cicushka
autor
17. júl 2008

ella1) ale novy je novy 😀

cicushka
autor
17. júl 2008

kalista) teba som sa este chclea spytat...asi by som si mala doobjednat aj tasku ku kociku...napapdlo ma to az dnes, kedze predtym som mala tasku ku kociku automaticky (ten buzz box) a nejak ma to skor nenapdalo, ze kde si dam veci, okrem kosika.

Je rozdiel medzi taskou na chameleona a na bee? ak ano, ktora je lepsia? a maju este taku ruksak..ten je aky nevies?

janna1830
17. júl 2008

cicus !!!! zaseeeee ? ! 😠 😀 uz aj migaj odtialto ! 😀

cicushka
autor
17. júl 2008

jani) aaaano mamiiiii 😀 😀

bejby29
18. júl 2008

Kalista, ten Babytrader je naozaj super, dnes mi dosli tie veci, presne 5 dni to trvalo 😀

kalista
18. júl 2008

bejby) 😀 este, ze som to nasla, zeeeee......a ze PREDETI maju vsetko---som sa pobavila 😅
cicushka) tak tasky maju rovnake, len vrchny potah je iny, ale ja mam tasku BGB a je na PRD 😖 ten ruksak sa uz nerobi- skoda. osobne by som radsej kupila SKIP HOP. do BGB sa tazko davaju veci, tazko sa otvara je proste neprakticka. ja tu svoju idem predat.

ella1
18. júl 2008

cicush-no,ved uvidíme 😀

viete niekto porovnať tie látky flís a canvas?že čo je asi lepšie.mne sa flís zdá na leto teplý,ale zas,predtým canvas nebol a bolo to v pohode.alebo že by predsa?

cicushka
autor
18. júl 2008

babyyyy kocik je domaaaa a je suuuuuper. 😵 😵 😵 😵

cicushka
autor
18. júl 2008

kalista) fakt je naprd 🙄

ten ruksak sa ale da este kupit na ebayi, uz som kukala. Chcem ruksak vkoli tomu, ze asi je to pri chodiacom dietatku praktickejsie ako taka taska. Takze ruksak si nikdy nevyskusala? A ten SKIP HOP nepoznam...co to je.

ella1
18. júl 2008

nejaké foto by to chcelo 😀

cicushka
autor
18. júl 2008

ella) som si myslela 😀 😀 neskor dam, ideme teraz kupat a uspavat.

kalista
18. júl 2008

jeeeej cicush supeeer tesim sa s tebou 🙂

ja som kupila ruksak na ebay v january a dodnes ho nemam doma, vraj sa stratil 😖 , ale skip hop je fajn v tom, ze sa da dat na rukovet, co sa dsa dat aj BGB ruksak. ak by si nbiekde nasla cierny tak rada kupim aj ja.

fotoooo chceme

kalista
18. júl 2008

babi inak vylepsila som si Bee. dala som tam podlozku casualplay a v pohode to vyzera. prijemna zmena

zucha
18. júl 2008

ella, rozdiel vo flees a canvas je v tom, ze na flees sa chytaju chlpky 🙄 Ja som vyskusala to aj to a ostala som pre canvase. Aj z praktickeho hladiska. Ked mi nahodou na to kvapne nieco spinave, staci to utriet vlhkou handrickou a je po flaku. Ale inak oba su dobre a myslim, ze vo flees maju viac farieb. A napodiv, aj ten flees je uplne nepremokavy, aj ked na prvy pohlad sa moze zdat, ze premokne.
Co sa tyka tej tasky, ja ju moc nenosim, iba ked niekam cestujem, lebo z bokov su tie termo tasky a jedlo tam naozaj vydrzi bud teple alebo studene aj tri hodiny, co je super, ked sa cestuje na dlhsiu cestu

ella1
18. júl 2008

aha.ja som myslela,že flis je zas dobrý v tom,že sa dá prať a vlastne farby by nemali vyblednúť.
ten canvas sa dá oprať alebo sa to len utrie handričkou?

cicush-tešíma sa na foto.
inak ako tak čítam,ja o bGB moc neviem 😅 vy máte všeliaké zlepšováky a neviem čo ešte.... 😀

a ten skip hop ako vyzerá?to je tiež nejaká taška?

kalista
18. júl 2008

ella)moj nazor na flis a canvas: na leto urcite canvas a ked je chladnejsie flis. mala som cierny, bezovy 2 druhy ruzovych a riflovy potah. riflovy je naj lebo je mäkky a chlpky sa michytali len na ten cierny. canvas je dort skrablavy na moj vkus, ale da sa pretriet handrickou alebo prat.

SKIP HOP je taska: www.skiphop.com maju tam aj foto na chameleone. podla mna je to naj taska asi aka sa vyraba....ak som sa sekla s radostou ma vyvedte z omylu 🙂

ella1
18. júl 2008

canvas je vlastne to,čo je na všetkých bežných kočíkoch....ak sa nemýlim....na živo som videla len fleece.
ten rifľový je super.uvidíme,čo nové vymyslia do 2010 😀

ten skiphop sa dá vlastne použiť aj ako podložka......to je super......ale asi treba kúpiť nejaké tie ,,úchyty" na kočík alebo to je už k tomu?

cicushka
autor
18. júl 2008

kalista) a bolo poistene?

ella1) ale to je tym, ze my sme nutene vymyslat zlepsovaky 🙂

Idem dat tie foto

cicushka
autor
18. júl 2008

kocik v albuem 🙂

cicushka
autor
18. júl 2008

kalista) vyjde na cca 160 dolarov aj s postovnym na SK. http://cgi.ebay.com/Bugaboo-Frog-Diaper-Bag-Bla...

ella1
18. júl 2008

ako to,že nútené?

krásny je cicush!!! 🙂