• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

30. novembra 2016 
@petrasafr Péťo, jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Počítám, kdy nejdřív bych si pro kočářek mohla jet :sweat_smile:
15. feb 2011 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, my sme z babycare objednavali už pred mesiacom a kočíky pridu len tento týžden, ale možno budete mať väčšie šťastie, my sme nemali velmi dlho červene beečka skladom :unamused: :unamused: :unamused:
15. feb 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka tak to jsem zrovna nechtěla číst :sweat_smile: :grinning: Ale třeba naše kočárky budou skladem :grinning: a objednávali jste normální nebo rychlé doručení?
15. feb 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vorllinka normalne, ale ked som objednavala cameleona, to bola nedela, tak v stredu prišiel, tiež som nemala zrychlene :wink: ale môžte mať naozaj šťastie, ale asi vdaka tej akcii je to takto spomalene a nemaju všetko skladom :unamused:
15. feb 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vorllinka My máme myslím kočárky stejné a ty by měly být skladem :wink: tak uvidíme co holky.
15. feb 2011 o 09:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v cene karicky je aj košík?? alebo ho treba kupit zvlast??
15. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko33 U Cameleona i Bee+ je košík v ceně :wink:
15. feb 2011 o 10:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka no ja som objednavala s dalsou varkou (povodne som rozmyslala aj s vami) ale kociky nam asi dojdu kvoli ttomu cervenemu beecku narovnako.... inak este otazka k tej pinkie podlozke, kolko tam stalo postovne z ciech pls?
15. feb 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania to si fakt nepamatam, skus kuknuť na stranku tej pani čo som ti dala :wink: alebo jej napíš
15. feb 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka oki, ja len tak ci si nepamatas, inak momentalne rozmyslam ci sedu alebo ciernu do bee khaki?? co poradite?
http://www.pinkie.cz/detail/206/podlozka-do-kocarku-black-teddy.html#
http://www.pinkie.cz/detail/196/podlozka-do-kocarku-grey-teddy.html
15. feb 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania já bych do khaki vzala černou :wink:
15. feb 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania Taky černou :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2011 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vorllinka @petrasafr dakujem :slight_smile: bola som naklonena pre ciernu len nad sedou som rozmyslala kvoli letu, ze sa tak nevypere....a take prakticke hovadiny :grinning: ved aspon bude dovod kupit dalsiu :grinning:
15. feb 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania tiež som za čiernu :wink: ja ked som kupovala bola len šeda, potom by si mohla beečko s kaki strieškou nafotiť :wink: to je taka vojenska zelena?
15. feb 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka nafotim ked pride, poviem ti pravdu ze sama neviem jak to nazivo presne bude, ta farba, ale vylucovacou metodou ked sme vyberali farbu s mm nam ostala len tato, na fotkach mi pride seda aj ked pisu ze dark khaki...bude prekvapko :sweat_smile:
15. feb 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania mne sa páči,ale ja som zaťažena na červenu, u mna to bolo jasne, a mam chlapca a priobjednala som letnu a nakoniec cez zaja aj čiernu a vyblaznim sa na podložkach :grinning: keby si nebola spokojna, striešku vymenis raz dva :wink:
15. feb 2011 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ved jasne, ja som povodne chcela offwhite, tu letnu verziu bezovo-bielu, jak mam aj cameleona vlastne, ale to na babycare nemali...potom bola vo vybere este cervena a cierna...
15. feb 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania maš cameleona offwhite? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: škoda že sa neda prikupiť biela strieška na bee + :frowning2:
15. feb 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka nie celeho, zaklad sand a offwhite potahy - strieska a atak...a hej skoda ze nepredavaju bielu striesku na bee+
15. feb 2011 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania Sand a off white může být krásná kombinace :wink: Nikdy jsem to dohromady neviděla. Jedna kamarádka má sand a druhá off white, ale obě mají základnu dark grey.
15. feb 2011 o 12:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, chyba nam na objednavku aby bolo 15 percent 100 eur, mozete ist cezomna, ked som dostatocne doverihodna :slight_smile:, ja budem platit az ked budem preberat tovar tu v BA, kludne mi napiste ip. dakujem
15. feb 2011 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka je k dispo aj samostatne strieška offwhite za 1380 CZK, pozri http://www.babypark.cz/slunecni-striska-bugaboo-bee-plus
15. feb 2011 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barboramarek to sa dá platiť až pri dodaní tovaru ??
15. feb 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel jeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: musime skočiť do brna :grinning:
15. feb 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lodgermaniacka ak pôjdeš, chcem ju tiež :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr ta sand je v skutocnosti trochu hnedsia

@bebel ty nemas bielu? sa mi zdalo ze som videla v tvojom kocikovom albume
15. feb 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leishmania mám , ale šitú... čisto bielu, nie off white.
15. feb 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bebel keby sme nahodou išli, dam vedieť :wink:
15. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok