Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vorllinka
15. feb 2011

@petrasafr Péťo, jo 😀 😀 😀 😀 Počítám, kdy nejdřív bych si pro kočářek mohla jet 😅

lodgermaniacka
15. feb 2011

baby, my sme z babycare objednavali už pred mesiacom a kočíky pridu len tento týžden, ale možno budete mať väčšie šťastie, my sme nemali velmi dlho červene beečka skladom 😒 😒 😒

vorllinka
15. feb 2011

@lodgermaniacka tak to jsem zrovna nechtěla číst 😅 😀 Ale třeba naše kočárky budou skladem 😀 a objednávali jste normální nebo rychlé doručení?

lodgermaniacka
15. feb 2011

@vorllinka normalne, ale ked som objednavala cameleona, to bola nedela, tak v stredu prišiel, tiež som nemala zrychlene 😉 ale môžte mať naozaj šťastie, ale asi vdaka tej akcii je to takto spomalene a nemaju všetko skladom 😒

vorllinka
15. feb 2011

@lodgermaniacka díky 😉

petrasafr
15. feb 2011

@vorllinka My máme myslím kočárky stejné a ty by měly být skladem 😉 tak uvidíme co holky.

kuriatko33
15. feb 2011

baby v cene karicky je aj košík?? alebo ho treba kupit zvlast??

petrasafr
15. feb 2011

@kuriatko33 U Cameleona i Bee+ je košík v ceně 😉

leishmania
15. feb 2011

@lodgermaniacka no ja som objednavala s dalsou varkou (povodne som rozmyslala aj s vami) ale kociky nam asi dojdu kvoli ttomu cervenemu beecku narovnako.... inak este otazka k tej pinkie podlozke, kolko tam stalo postovne z ciech pls?

lodgermaniacka
15. feb 2011

@leishmania to si fakt nepamatam, skus kuknuť na stranku tej pani čo som ti dala 😉 alebo jej napíš

leishmania
15. feb 2011

@lodgermaniacka oki, ja len tak ci si nepamatas, inak momentalne rozmyslam ci sedu alebo ciernu do bee khaki?? co poradite?
http://www.pinkie.cz/detail/206/podlozka-do-koc...
http://www.pinkie.cz/detail/196/podlozka-do-koc...

vorllinka
15. feb 2011

@leishmania já bych do khaki vzala černou 😉

petrasafr
15. feb 2011

@leishmania Taky černou 😀 😀 😀

leishmania
15. feb 2011

@vorllinka @petrasafr dakujem 🙂 bola som naklonena pre ciernu len nad sedou som rozmyslala kvoli letu, ze sa tak nevypere....a take prakticke hovadiny 😀 ved aspon bude dovod kupit dalsiu 😀

lodgermaniacka
15. feb 2011

@leishmania tiež som za čiernu 😉 ja ked som kupovala bola len šeda, potom by si mohla beečko s kaki strieškou nafotiť 😉 to je taka vojenska zelena?

leishmania
15. feb 2011

@lodgermaniacka nafotim ked pride, poviem ti pravdu ze sama neviem jak to nazivo presne bude, ta farba, ale vylucovacou metodou ked sme vyberali farbu s mm nam ostala len tato, na fotkach mi pride seda aj ked pisu ze dark khaki...bude prekvapko 😅

lodgermaniacka
15. feb 2011

@leishmania mne sa páči,ale ja som zaťažena na červenu, u mna to bolo jasne, a mam chlapca a priobjednala som letnu a nakoniec cez zaja aj čiernu a vyblaznim sa na podložkach 😀 keby si nebola spokojna, striešku vymenis raz dva 😉

leishmania
15. feb 2011

@lodgermaniacka ved jasne, ja som povodne chcela offwhite, tu letnu verziu bezovo-bielu, jak mam aj cameleona vlastne, ale to na babycare nemali...potom bola vo vybere este cervena a cierna...

lodgermaniacka
15. feb 2011

@leishmania maš cameleona offwhite? 😵 😵 😵 😵 škoda že sa neda prikupiť biela strieška na bee + ☹

leishmania
15. feb 2011

@lodgermaniacka nie celeho, zaklad sand a offwhite potahy - strieska a atak...a hej skoda ze nepredavaju bielu striesku na bee+

petrasafr
15. feb 2011

@leishmania Sand a off white může být krásná kombinace 😉 Nikdy jsem to dohromady neviděla. Jedna kamarádka má sand a druhá off white, ale obě mají základnu dark grey.

barboramarek
15. feb 2011

dievcata, chyba nam na objednavku aby bolo 15 percent 100 eur, mozete ist cezomna, ked som dostatocne doverihodna 🙂, ja budem platit az ked budem preberat tovar tu v BA, kludne mi napiste ip. dakujem

bebel
15. feb 2011

@lodgermaniacka je k dispo aj samostatne strieška offwhite za 1380 CZK, pozri http://www.babypark.cz/slunecni-striska-bugaboo...

lia
15. feb 2011

@barboramarek to sa dá platiť až pri dodaní tovaru ??

lodgermaniacka
15. feb 2011

@bebel jeeeej 😵 😵 😵 😵 musime skočiť do brna 😀

bebel
15. feb 2011

@lodgermaniacka ak pôjdeš, chcem ju tiež 😀 😝

leishmania
15. feb 2011

@petrasafr ta sand je v skutocnosti trochu hnedsia

@bebel ty nemas bielu? sa mi zdalo ze som videla v tvojom kocikovom albume

bebel
15. feb 2011

@leishmania mám , ale šitú... čisto bielu, nie off white.

lodgermaniacka
15. feb 2011

@bebel keby sme nahodou išli, dam vedieť 😉

lodgermaniacka
15. feb 2011

@leishmania peknučky 😵 😵 😵