Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

brendda
18. feb 2011

@reisi a jaký je do tohoto Silveru fusak???černý???

reisi
18. feb 2011

baby dakujem za nazory na tasku, mne by sa ta kozena i pacila len ta cena ma uz stve, pretoze ked chcem dokupit este par veci na cameleona ,tak ta cena sa splha do nebies...musim si poriadne rozmysliet.

brendda
18. feb 2011

@reisi Jasný!Proti žárlení asi fakt dobrý,to mě nenapadlo 😀 Tak mojí jsou 4,má 17kg,ale dlouhý tratě taky nemusí,má špatný nožičky....Sakra,si mě nahlodala,je fakt kráásnej 😀 Já už byla skoro rozhodnutá pro ten Ocean a čekala jsem ještě až vyleze nová kolekce 2011

reisi
18. feb 2011

@brendda, ja fusak este nemam. Kocik sme kupovali tak, ze ja som ho videla len na fotke babypark.cz a muz tam siel a kupil ho, takze som cakala aky bude nazivo ci bude za to stat a ako doladim ... doplnky si behnem kupit asi az po porode ja , teraz nemozem lebo mam rizikove...

brendda
18. feb 2011

@reisi aha.No já se na něj právě byla podívat v Babyparku 😉 Tak ať ti to dobře dopadne....rodím 14dní po tobě 😉

reisi
18. feb 2011

@brendda dakujem! A tebe tiez prajem vela stasticka!

Ja uzvazujem nad fusakom lodger bunker silver s tym konom, cierny moc nechcem, aby to nebolo smutne 😝

http://www.bambini.sk/sk/store/product/1203/32/...

petrasafr
18. feb 2011

@brendda Je to deka v barvách stříšek na Bugaboo. Z jedné strany je takové jakoby mikrovlákno a z druhé strany je takový slabý flees. Je fakt super. Taková lehoučká, my jsme jí používali i v létě, když se třeba navečer trochu ochladilo, tak jsem jí malýmu přehodila přes nohy. My jsme jí využili fakt hodně!

brendda
18. feb 2011

@reisi ty brďo,to je fusak,jo??To vypadá jak nějaká teplá zavinovačka 🙂 Já se tu ještě naučím věcí 😀
Mně se právě ten černý nelíbí,přijde mi moc smutný....no ale který jiný do Silveru????

brendda
18. feb 2011

@petrasafr aha,díky....to budu potřebovat.Rodím totiž konec června-snad-tak se koukám po nějaké lehké dece.Nemáš na ní nějaký odkaz??Kde jí najdu??

reisi
18. feb 2011

@brendda vraj tento lodger je fajn, ja zrejme kupim ten...lebo tiez ked cierny nechcem velmi na vyber nemam...este budem kombinovat do juna 😀 Mozno tu baby, co maju skusenosti este poradia co a ako s bgb fusakom...chcem este dozadu precitat, co maju poskusane.

brendda
18. feb 2011

@reisijo,jo-já teď hledala dozadu,ale nic jsem nenašla....

petrasafr
18. feb 2011

@brendda Já jsem mí sehnala na Mimibazaru, ale hrozně špatně se shánějí. Nevím, jestli už je přestali vyrábět, nebo jsou jen momentálně vyprodané, ale my máme na Cameleona deku Paul Frank Blocks a tu jsem kupovala normálně v Babyparku, ale teď už deky na stránkách nemají. Nevím proč ☹

Jinak fusak mám originál Bugaboo barevný Paul Frank Blocks, myslím, že do toho SIlveru by šel pro chlapečka klidně i modrý. Ale originál Bugaboo fusak není moc teplý, my ho používáme spíš na jaro a na podzim - myslím teda na sporťák!!! Malý se narodil na konci října a tu první zimu v hluboké korbičce jsme měli jen Bugaboo fusak a do něj jsem dávala ještě deku. Protože tam je ještě poklop na tu hlubokou korbičku, takže to v pohodě!!! Spíš jde pak o ten sporťák, tam je pak potřeba na tu velkou zimu fusak teplejší. Hodně holky mívají právě ten Lodger nebo Emitex a my máme Aesthetic a ten je teda super! Teploučký, měkoučký a krásně tam pasuje a mají právě na výběr hodně barevných kombinací. My máme kočárek celý hnědý a taky jsem nechtěla černý fusak, tak máme tyrkysovo-limetkový.

petrasafr
18. feb 2011

@brendda Tady je odkaz na tu Paul Frank deku, tu máme my k hnědému kočárku 😉

petrasafr
18. feb 2011

Zapomněla jsem to tam vložit 😀 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41209334&tab=6

reisi
18. feb 2011

@petrasafr ta je krasna! Mne sa velmi pacia potahy Paul Frank!
A myslis , ze ta modra by tam sla? Mna to napadlo, ze kupim daku podobnu modru lacnu deku a vyskusam...tiez letnu striesku neviem aku doladim ked nechcem ciernu, zostane mi len modra...

kuriatko33
18. feb 2011

baby ja rozmyslam ci budem potrebovat do bee fusak? mam stokke,ten si nechavam, a tam fusak mam,ale malemu by v nom bolo teplo nad 10stupnov, do kolko stupnov pouzivate fusak?, zvazujem ten lodger, je ako deka, či moc hrubý??

petrasafr
18. feb 2011

@reisi Pokud budeš mít tu stříbnou stříšku a základ máš černý nebo šedý, tak by k tomu šla modrá deka určitě!!! Vypadalo by to nádherně!!! Zrovna modrá a stříbrná dohromady je krásná kombinace 😀 Jinak letní můžeš mít jakoukoliv! Hnědou nebo třeba off white, snad a nějakou takovouhle světlou, modrou, opravdu jakoukoliv, protože to tu metalic stříšku sundáš a zůstane ti vlastně jenom ten tmavý základ, takže můžeš mít jakoukoliv!

petrasafr
18. feb 2011

@reisi Já ti určitě kecám!!! Holky, které máte dvoubarevné kočárky, opravte mě!!! Ty budeš mít totiž na sporťáku stříbrný i ten potah na zádovou opěrku. Tak k tomu budeš muset doladit tu letní stříšku, ale já myslím, že by k tomu třeba ta modrá určitě šla! Já mám kočárek celý hnědý, takže já mám hnědé všechno 😀 Ale máme právě tu sadu potahů Paul Frank a tam je barevná boudička i ten zádový potah, ale ten já moc nenavlíkám. Jedině přes léto když potřebuju vyprat barevnou stříšku, tak si navleču barevné záda a hnědou stříšku, aby nebyl kočárek zase celý hnědý.

petrasafr
18. feb 2011

@kuriatko33 Myslím si, že lodger je zbytečně teplý a drahý, když už jeden teplý fusak máš. Já jsem si objednala i originál Bugaboo fusak do Bee+, abych s ním mohla jezdit i když už bude chladno, ale nebude ještě sníh.

reisi
18. feb 2011

@petrasafr, to ma plietlo ta strieborna opierka na sportaku...ze ako a s cim to bude ladit ci neladit ...ale ta modra dobry napad!

andrea999
18. feb 2011

@kuriatko33 lodger nie je hrubý..keď dáš dole vnútornú vložku je ideálny na jar alebo na jeseň..
ja som ho nosila stále a keď bolo teplejšie,tak som ho len rozopla a mala ako keby podložku...
u mňa naj fusak 😎

petrasafr
18. feb 2011

@andrea999 To je pravda, že se dá vyndat ta teplá vložka, to je na něm super 😀

brendda
18. feb 2011

@petrasafr nen ta deka malá???To je jen tak na přehození ne??

brendda
18. feb 2011

@petrasafr ježiši holky,já tomu pořád nějak nerozumím,převlékání potahů a stříšek,povlaků a zádových opěrek 😀 to je mazec.Dokud to nebudu mít doma,tak to asi nepochopím 😀
Může mi někdo pomoc???
Dejme tomu,že se mi na konci června narodí dítě.Koupím si např.tan Silver Chameleon.Co k tomu ještě teda potřebuju????Letní stříšku????Já jsem myslela,že prostě první půlrok bude v hluboké korbě tzn.v té oriinal stříšce,která tam je dodávaná z obchodu tzn.zimní stříška?? a že letní koupím až další léto na ten sporťák.....je nutné dokupovat ještě nějaké další potahy.Prosě sundám korbičku a tam na tom sporťáku nebude stříbrno-černá kombinace(respektive stříbrná zádíčka a černý spodek?) to ještě musím dokoupit??
Díky.
Obávám se,že ten kočár teda nevyjde na 30,ale na 50 tisíc????

petrasafr
18. feb 2011

@brendda Myslím, že je rozměr 100 x 75 cm.

petrasafr
18. feb 2011

@brendda Neboj, není to tak složité, jak se zdá 😀 😀 😀 Prostě si vybereš barvu kočárku - třeba základnu - tedy košík + spodek hluboké korbičky + spodek sporťáku - black nebo dark grey a k tomu ještě jednu barvu - třeba tu silver, modrou, hnědou, sand, off white ale klidně můžeš mít celý kočárek stejný - černý, šedý, třeba já mám celý hnědý 😀 Takže koupíš kočárek a v ceně je košík, originál boudička, potah zádové opěrky, hluboká korbička, takový jakoby poklop na nožičky u hluboké korbičky, sportovní sedačka, pláštěnka. Snad jsem na nic nezapomněla 😀 To ti pro začátek bohatě stačí 😀 Na hlubokém budeš mít barevnou tu stříšku a ten poklop tý korbičky. A pak si dokoupíš na zimu fusak a zimní kola. Na léto potom převlečeš sporŤák a na něj použiješ pořád tu stejnou stříšku a ještě si k tomu nandáš barevný potah na zádovou opěrku a můžeš dokupovat - letní stříšku, moskytiéru, slunečník ... Ale samozřejmě dokupovat nemusíš - my jsme léto přežili bez letní stříšky i bez slunečníku. Já měla na léto navlečenou tu Paul Frank a ta je zevnitř bílá a zvenku barevná, takže tak nepřitahovala sluníčko.

tessie
18. feb 2011

ahojte, prosím vás, tie čo už máte tento kočík, viete mi poradiť, ktorá značka autosedačiek sa hodí na kočík Bugaboo? Myslím, že Maxi Cosi, ale neviem, či aj niečo iné. A treba na to špeciálne adaptéry na Bugaboo alebo to je niečo univerzálne? Kočík sme už kúpili a teraz rozmýšľam, že by som si kúpila aj autosedačku, čo mi pasuje rovno na kočík... Ďakujem veľmi pekne

andrea999
19. feb 2011

@tessie pokiaľ viem,tak môžeš použiť maxi cosi , peg perego a graco..
na každú sú adaptéry zvlášť,univerzálne nie sú..

petrasafr
19. feb 2011

@tessie Taky jsme měli Maxi Cosi, ale musíš mít adaptéry ☹

brendda
19. feb 2011

@petrasafr no,pořád je toho na mě nějak moc info ohledně jednoho kočárku,ale snad to dám 😀 😀
Autosedačku mám taky Maxi Cosi ale asi 20let starej model po Nell a před ní to měl ještě jeden chlapeček,tak snad tam s těmi adaptéry půjde 😉 a ty stojí kolik?Není to doufám nijak složité to tam nacvaknout??