Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vorllinka
19. feb 2011

Holky když vás tak čtu, tak bych si nejradši k Bee přiobjednala ale i cameleon 😵
@petrasafr Péťo, ten urban je nááádhernej 😵

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Mně se ta ocean moc nelíbí, tak já osobně bych šla do té stříbrné 😀 😀 😀
Nevím třeba, jakou bych k té Ocean kombinovala další barvu.
Určitě už další barvy nebudou, Bugaboo nemívá každý rok novou kolekci, spíš dělají jen limitované edice - teď je ta Denim a Metallic Silver. A teď teda jestli budou na léto ty barevné, ale nevím, jestli je budou mít v prodeji pořád nebo jen zase dočasně.

vorllinka
19. feb 2011

@petrasafr Ty jova Péťo!!!!! 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

vorllinka
19. feb 2011

Já asi taky budu potřebovat nějaký fusak 😀

petrasafr
19. feb 2011

@vorllinka Já bych toho ještě potřebovala 😀 😀 😀

brendda
19. feb 2011

@petrasafr bomba věci 😀 😀
Já nevím.Zamilovala jsem se na netu do toho Silveru,Ocean se mi nelíbil ůbec.Apak jsem jela do Babyparku na kukačku.Silver mě zklamal,že není lesklej,ale matnej....a ten Ocean tam úúúúúúúplně zářil na celý ochod....
Byla jsem z něj unešená,ale teď se taky nějak přikláním k té stříbrné.....elegantní.Nechci být jak od kolotočů,dítě bude barevné,já chodím barevně oblečená...

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Tak to teda neporadím 😀 Nech rozhodnout manžela, ať to máš na koho svádět 😀 😀 😀

brendda
19. feb 2011

@petrasafr on vybere určitě ten Ocean,protože mi řekne,že ten silver je smutnej....
Si to rozhodnu sama 😎 nebo se tam pojedu podívat s kámoškou,ale ta podle mých MMs říkala Ocean...

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Já bohužel neviděla naživo ani jeden ☹ Mně by asi ten Metallic matný nevadil, zas kdyby to bylo blejskavý, tak by to bylo taky jak od kolotočů 😀

brendda
19. feb 2011

no...to blejskavý je jak z kosmu 😀 neviděla si někdy na živo tu letní stříbrnou stříšku na Bee..tak jsem si to představovala....
Uvidíme....jsem váhavej Rak,vždycky krok dozadu,fakt nevím 😀 Jméno už jsme změnili taky tisíckrát a pořád žádný nemáme 😀

petrasafr
19. feb 2011

@brendda A teď mě tak napadlo!!! Ten Ocean má černou konstrukci a ten Metallic stříbrnou!!! Tak jestli budeš mít černou konstrukci, tak to ti teda budu ZÁÁÁVIDĚT!!! 😀 😀 😀 Ta se mi líbí moc! Tu bych brala hned. Akorát s černou konstrukcí je začali prodávat dva měsíce po tom, co jsem si kočárek koupila ☹ ☹ ☹

brendda
19. feb 2011

Aha,to jsem si nevšimla,jdu se podívat 😀

petrasafr
19. feb 2011

@brendda A když se podíváš na originál stránky Bugaboo, tak úplně dole jsou doplňky k té Ocena kolekci a ta vložka do kočárku a slunečník jsou podle mě v barvě off white, a ta si myslím, že by k tomu taky byla hezká!!!
http://www.bugaboo.com/205

brendda
19. feb 2011

No,jsem tam,kde jsem byla...líbí se mi obě 😀

petrasafr
19. feb 2011

@brendda 😀 😀 😀

brendda
19. feb 2011

slunečník je white,nebo off white....ale podložka je černá,ne?A fusak tam jde taky jen černej.....jakej jinej???To asi rozhodne.Nechci mít dítě v černým fusaku...to je depresivní...

petrasafr
19. feb 2011

Já teda viděla naživo s černou konstrukcí celý černý kočárek a ten byl teda luxusní!!! Právě tak bych to udělala já! Koupila bych si úplně celý černý a pak třeba další dvě barevné sady potahů a pěkně bych si to střídala a tu černou stříšku bych dávala třeba s modrým potahem nebo nějakým i třeba žlutým a tak 😀 😀 😀 A zítra přijdu do sklepa a tam stojí hnědej se stříbrnou konstrukcí a ještě ke všemu neoriginál potahem a už se mi nebude líbit ☹ ☹ 😀

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Já myslím ten SEAT LINER, to je taková jakoby zmenšovací podložka do sporťáku, ale třeba my jsme jí vůbec neměli. Tak můžeš mít i ten fusak off white!!! A to by zrovna bylo hezký se světlým fusakem. Ježiš tak co, tak ho vypereš! Je to super materiál, večer vypereš, ráno je to suchý! Já mám fusak Paul Frank a taky ho mám furt takovej ušmudlanej, tak ho často peru.

brendda
19. feb 2011

😀 😀 😀
já určitě nechci celej kočárek černej,ale základnu jo,právě proto,abych si kdyžtak mohla dokoupit ty barevný potahy..Takže v podstatě je jedno,jestli vezmu ocean,nebo silver,ne??? 😀 jde teda už jen o to,ať si vyberu konstrukci 😀

brendda
19. feb 2011

@brendda ti nevím,pro takovýho dvouletýho chlapečka,kterej bude běhat v bahně a pak ho narvu do bílýho fusaku????
Nell měla světle modrej a taky byl občas hustej 😀

petrasafr
19. feb 2011

@brendda To je pravda! 😀 Rozhodne konstrukce a abys k tomu prvnímu potahu, co si koupíš a se kterým budeš ze začátku jezdit, mohla teda doladit nějakej fusak 😀, kterej si dáš i do tý hluboký korbičky 😀

brendda
19. feb 2011

@petrasafr no,takže spíš vítězí silver....se silver fusakem..............protože do oceanu jde fusak pouze černý a bílý,podle nás 😀

brendda
19. feb 2011

@brendda jako...můžu tam dát třeba žlutej,kterej se mi líbí 😀 ale to už bude trošku moc happy verze 😀 😀

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Silver fusak není!!! ☹ ☹ ☹ K těmhle limitovaným kolekcím další doplňky v barvě nedělají. Tak nějakou jinou barvu fusaku do toho Silveru, říkala si, že modrej!

brendda
19. feb 2011

Já vím 😀 myslela jsem ty šedivý,co jsme vybraly od jiných značek!!Co si mi posílala ty linky

brendda
19. feb 2011

Já nevím....není to nudný zase to ladit tón v tónu......
Třeba by to byl fakt úlet,narvat žlutej fusak do Oceanu.....k tý petrolejový se hodí i béžová,hnědá....

petrasafr
19. feb 2011

@brendda Jo takhle! Tak to jo, nějakej ten teplej stříbrnej by do toho Metallicku šel určitě, ale jakej by sis tam dala ten originál? Nebo ten kupovat nebudeš?

Přesně, klidně by tam šel ten originál fusak nějakej konstrastní, třeba zrovna ten žlutej. Nebo ten béžovej sand. I když to je ve skutečnosti taky světlá barva, ale ne tak světlá jako off white 😀

brendda
20. feb 2011

@petrasafr no,celou noc jsem nespala a přemýšlela o tom Silveru 😀 😀 s teplým stříbrným fusakem...
O originálu jsem nepřemýšlela...tak já ho teda koupím,když myslíš 😀
Ale líbí se mi asi jen ten žlutej....nebo klidně červenej pro kluka....do toho Silveru jde celkem všechno...ne??? 😀

Na mě jsi tu čekala,viď??!!!! 😀

brendda
20. feb 2011

Nebo ten modrej,co měla Nell.......

petrasafr
20. feb 2011

@brendda Mně to nevadí 😀 😀 😀 Je potřeba to pořádně promyslet 😀 😀 😀 Já nevím, třeba ti tady holky napíšou, že to přežili i bez originál fusaku, ale my ho teda používáme hodně. Třeba teď jak bylo těch pár dní teplo těch kolem těch +8 stupňů a svítilo sluníčko, tak mi přišlo teplo na ten tlustej fusak, tak jsem měla navlečenej ten originál, protože zase byla ještě zima jen na deku. Ale třeba některá tady z holek ten originál ani nemá, to fakt nevím 😀
A vymyslela si teda ten Silver??? Prostě černá a stříbrná jsou neutrální barvy, takže k tomu jde barva fakt jakákoliv 😀 A jestli máš světle modrý fusak po Nelince, tak ten by do toho šel určitě taky! Mně pro kluka červená taky nevadí!