• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

20. augusta 2017 
@petrasafr neviete prosim vas co to znamena GEREED V TRANSPORT/PEND SIPPING? mi to teraz napisali na moju objednávku
20. feb 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko33 Zkusila jsem to hodit do Translatoru a mělo by to být holandsky připraven k dopravě/ ale to za lomítkem mi nic nenašlo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. feb 2011 o 09:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr už ho nemám...jsem ho poslala dál...myslela jsem jako stejná barva,že to byla...ale jsem zamilovaná do toho žlutýho...v tý studený zimě trochu slunce :grinning:
20. feb 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Já mám taky ráda v zimě veselý barvy :grinning: Proto jsem si ten teplej fusak vzala modro-zelenej, všichni maj černý nebo šedý.
20. feb 2011 o 09:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr dakujem,tak to za lomitkom bude asi to iste v anglictine :slight_smile: tak teraz uz to asi zoberie ups a do piatku to mam tu :slight_smile: ?
20. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,právě....Já ze začátku hrozně řešila,že čekám chlapečka-z různých důvodů......a byla jsem smutná,co mu budu dávat,když na chlapečky mají všechno jen hnědé,tmavě modré,khaki,šedé.....je to blbost.Dá se všechno sehnat i veselé,jen to ty maminky cpou ty kluky do tmavých hadrů,asi aby nebyla vidět špína,nebo já nevím.Takže můj chlapeček bude prostě barevnej a basta :grinning: :grinning: peru stejně denně,tak co..........
20. feb 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Já jsem to taky řešila, když jsem zjistila, že čekáme kluka, protože já nesnáším modrou!!! Nemám a ani nikdy jsem nic neměla na sebe modrého - tričko, mikinu, bundu - kromě džínů samozřejmě :grinning: Ale teď mě to tak chytlo, že Mates nosí hodně tyrkysovou, fialovou atd. Ale nemusím takovou tu fakt tmavě modrou inkoustovou :frowning2: A hnědou taky moc nenosíme, to spíš žlutou a oranžovou. Taky se mi moc nelíbí, když jsou děti oblečený v tmavých barvách. Teď třeba v letním Nextu je právě pro kloučky limetková, tyrkysová, fialová a to je něco pro mě :grinning:
20. feb 2011 o 10:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko33 to by malo byt Pending Shipping podla mna :wink:
20. feb 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dvoch chalanov.. a chodia dost v oranzovom, cervenom, pasiky milujem. :dizzy_face:
20. feb 2011 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme Bugaboo Cameleon - dvojkombinaci - a jsme s ním moc spokojení. Zhruba za rok ho asi už odložíme. Perfektně se s ním manipuluje. Má jen jednu vadu - je docela drahý...
20. feb 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejby29 tak mi to napisali,nie pending a co je to podla teba?
20. feb 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriako33 podla toho akeho kontextu sa to tyka.. Nieco v zmysle ako Nevybavena zasielka alebo zasielka, ktora je uz v stadiu vybavovania, ale este nie je vybavena.. Tak by som to vysvetlila..
20. feb 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko33 ale pytala som sa kamarata Holandana cez Facebook a on pisal, ze Gereed je "pripraveny" takze to prelozil ako Ready to transport - pripravene na odoslanie - moze byt?
20. feb 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kuriatko33 a kedy si objednavala ? mozem pozriet ci nieco podobne nemame napisane aj my.
20. feb 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemame nic take napisane. po zaplateni prislo len ze sa zmenil stav objednavky na ze je odoslana. ked si si neni ista tak im napis :wink: ale asi je to tak ako pise bejby29 ze je to pripravene :slight_smile:
20. feb 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bejby29 moze to tak podla mna byt, lebo mi to napísali niekedy v sobotu a vtedy posta nerobí,takze asi zabalili a nachystali na zajtra.ja som objednala v utorok,ale mali na nete písané na moju farbu,že bude až v piatok,tak by mi to takto sedelo.
20. feb 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, mám Cameleona růžovo-šedého, zatím jezdíme v hluboké korbičce. Přemýšlím o koupi té sady Paul Frank Colour Blocks, ta zvířátková. Myslíte, že se bude hodit i pro holčičku? :slight_smile: Díky za názory :grinning:
20. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face Klidně myslím, že i pro holčičku :grinning:
20. feb 2011 o 22:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face jasnee ze hej :slight_smile:
21. feb 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, dík za podporu, už to mám objednané :slight_smile: celou sadu, tak snad to užijeme, ale už se moooc těším :grinning:
21. feb 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face Myslím, že určitě užijete, je to změna oproti tomu jednobarevnému :grinning: Já vždycky když si to nandám, tak mi to všichni chválí, ono moc takhle krásně barevných kočárků zase není :grinning:
21. feb 2011 o 09:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr právě jsem si říkala, že je to takové veselé :slight_smile: sice mi to původně přišlo klučičí, ale aspoň nebudeme mít všechno jen růžové :slight_smile: a když má bugaboo ty potahy výměnné, tak by byl hřích je nestřídat, že jo :grinning:
21. feb 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face Přesně tak :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem si teď objednala Bee+ s modrou stříškou, ale myslím, že u jedné taky neskončím, už mám spadeno na off white :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2011 o 10:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr ty barevné stříšky, to je taky mor :slight_smile: já mám po synovi to starší bee, tak jsem jen vyměnila modrou za růžovou a červenou, ale teď jsem viděla ty nové limitované stříšky na bee plus, a obávám se, že to plusko budu muset koupit :grinning: ta vínová a zelenkavá je totiž boží :sunglasses:
21. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@face Mně se líbí taky ta zelená a oranžová :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2011 o 10:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrasafr jaká zelená zase??? :grinning: Neznám žádnou zelenou,kromě té nové :wink:
Jedu do Babyparku na kukačku s kámoškou,tak dám pak definitivní rozhodnutí na vědomí :grinning:
21. feb 2011 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brendda Ahoj! Koukni na stranu 133, tam dala andrea999 limitovanou kolekci nových stříšek a je tam taková světlá hrášková zelená - Nádherná!!! Ale budou asi až od dubna???
Tak to jsem zvědavá, co v Babyparku vykoukáš :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2011 o 12:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás pasuje tá sada Paul Frank Colour Blocks a aj tie jeho jednofarené deky s tou veľkou opičkou aj na kočík bugaboo bee plus? Nebude niečo nové alebo robí Paul Frank (aleno aj iný návrhár) aj iné doplnky ku kočíkom bee +? Dá sa tá sada kúpiť aj bez tej striešky len deka a fusak a zoženiem to aj na Slovensku? Dakujem za rady.
21. feb 2011 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata kolko ste cakali na tovar ked uz bol odoslany z babycare ?
dakujem
21. feb 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, prosím vás, jaký je rozdíl mezi tímto http://www.babypark.cz/latkovy-potah-bugaboo-cameleon a tímto http://www.babypark.cz/latkovy-potah-bugaboo-cameleon-v-cene potahem, kromě té ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok