Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
21. feb 2011

@barboramarek ahoj, do čr jim to trvalo asi 3 pracovní dny 🙂

brendda
21. feb 2011

Tak jasno nemám 🙂 jako asi spíš ten Ocean....je takovej veselej,pozitivní 😀

barboramarek
21. feb 2011

@face jeej super, v piatok to poslali tak som zvedava, a mali ste to upc alebo normalna posta ?
dakujem

barboramarek
21. feb 2011

@brendda ahoj aj mne sa paci ten ocean 😉

petrasafr
21. feb 2011

@brendda Nejdůležitější je, aby se líbil tobě 😀 😀 😀

petrasafr
21. feb 2011

@dara29 Dobrý den. Nevím, co máte na mysli sadou 😀 Sada je stříška + potah na zádovou opěrku a kryt hluboké korbičky, to pasuje pouze na Bugaboo Cameleon. Potom je ještě Paul Frank Blocks fusak a deka a ty jdou oboje použít i na Bee+. Já jsem třeba fusak a deku kupovala samostatně a "sadu" taky samostatně. Deka PF Block je na prodej třeba na českém MMB, na Slovensku bohužel nevím ☹

kristi
21. feb 2011

@brendda jak nevim? 😀 😀 😀 fakt je hezci

petrasafr
21. feb 2011

@jenniffer001 Ať to zkoumám jak to zkoumám, tak nevím ☹

dara29
21. feb 2011

@petrasafr Videla som, že Paul Frank Blocks sa predáva ako deka, fusak a strieška - to som považovala za sadu. Tak som sa zle vyjadrila. Ja by som chcela kúpiť len deku a možno fusak ak by to pasovalo aj do bee +. Ked sa to predáva po jednom asi je to drahšie, tak som sa pýtala či to niekto neponúka ale bez tej striešky (možno by to tak vyšlo lacnejšie). No píšem ako tatar ale snád ste už pochopili.
Inak tie fusaky od Paul frank akú majú dlžku a sú aj pre väčšie dieťa? Dakujem pekne.

petrasafr
21. feb 2011

@dara29 Tak to jsme se špatně pochopily 😀 Já jsem sadu myslela sadu potahů - stříška+zádová opěrka+kryt korbičky. To jsme kupovali my + zvlášť fusak a zvlášť deku, takže koupit se to samostatně určitě dá, ale chce to mít štěstí a narazit 😀 Fusak pasuje úplně přesně do Cameleona, takže je stejně dlouhý jako sportovní sedačka na Cameleonu.

face
21. feb 2011

@barboramarek jednou upc a jednou tnt, trvalo to úplně stejně, kolem těch tří dnů 🙂

dara29
21. feb 2011

@petrasafr A do Bee + nevieš či by išiel? A ešte špekulujem keby išiel na bee + s akou strieškou to zladiť pre chlapca. Alebo kúpiť ten fusak alebo deku jednofarebnú (modrú alebo červenú). Ešte by si mi vedela poradiť kde najlacnejšie by to mohli mať, alebo mimibazar cz je najlepší? Dakujem za rady. Kombinujte mamičky prosím na bee + aké pekné doplnky dokupiť?

barboramarek
21. feb 2011

@face dakujem, no tak to sa uz zacinam tesit, v piatok ho odoslali, tak mozno pri troske stastia ho tu do piatka budem mat 😉 uz sa neviem dockat

jenniffer001
21. feb 2011

@petrasafr že jo... 😕 já nad tím právě špekuluju už dlouho 😅 chtěla jsem koupit potahy canvas černé a tak jsem narazila na dvě ceny 😝

petrasafr
21. feb 2011

@dara29 Já si myslím, že tady holky psaly, že do Bee+ ty starší fusaky z Cameleona jdou, ale nedrží tam tak dobře jako teď ty univerzální vyráběné přímo pro Cameleona a Bee+. Já ho mám taky doma a teď jsem objednávala Bee+ s modrou stříškou a radši jsem si vzala i nový modrý fusak. Nejlepší by bylo tenhle barevný zkombinovat s celým černým kočárkem, to by vypadalo asi nejlíp.
Myslím, že nové věci PF Blocks už se budou těžko shánět, takže spíš koukat, jestli někdo neprodává použité.

face
22. feb 2011

Holky, přemýšlím, že si objednám nějaké doplňky z babycare, měl by případně někdo zájem se přidat? 😎 Nebo neprodáváte někdo off white potahy? Díky 🙂

ellysa
22. feb 2011

otázka, myslíte, že by som si vystačila s bee ako s jediným kočíkom???

bebel
22. feb 2011

@ellysa niekto áno, ja nie...ja potrebujem minimálne 3 kočíky naraz.
1 mám doma, druhý je k dispo v aute a s 3. športujem 😉

ellysa
22. feb 2011

@bebel ja mám momentálne cameleon a quinny zapp xrtra, snívam o bee plus, ja s kočíkom nešportujem, max, nejaké prechádzky, ale tak hádam nejaké poľné cestičky bee zvládne, nie? možno by som si nechala ešte zapp do auta, mám aj normálneho zappa, bývame pri ba takže v zime moc snehu nie je, no neviem...zasa kombinácia cameleon bee, sa mi zdá prehnaná

barboramarek
22. feb 2011

@ellysa poviem ti buduci tyzden, mam to v plane 😉 tak sa potom ked zabudnem spytaj este raz 😉

petrasafr
22. feb 2011

@ellysa Možná je to opravdu jen na zvyku, ale já si taky myslím, že bych si jen s Bee+ nevystačila ☹ Já s kočárkem taky nesportuju, ale třeba přes na tu zimu si myslím, že je Cameleon lepší už jenom kvůli těm zimním kolům. U nás teda sněhu bývá dost, takže já bych bez velkých kol být nemohla ☹

ellysa
22. feb 2011

@petrasafr no musím si to premyslieť, zasa bee sa mi zdá dosť veľký do auta, žeby som sa zbavila zappa

ellysa
22. feb 2011

@barboramarek no vo veku tvojej malinkej, už možno v zime kočík vôbec nebudete potrebovať, to by som isto šla len do bee, len moja je ešte krpec

barboramarek
22. feb 2011

@ellysa hej akurat som sa pozerala ze v zime este budes dost potrebovat .
no neviem lebo podla mna sa prezit da ale uplny komfort mas v zime pre malu aj pre teba v cameleone.
ja aj keby som potrebovala tak uz prezijem, jednu zimu som prezila pri prvom aj s plicom 😉

brendda
22. feb 2011

@petrasafr tak jsem se rozhodla,že půjdu do Oceanu a objednám si do toho nějakej stříbrnej neoriginál fusak...
A original jakej??Žlutej?? 😀 😀
Jdu napsat kamarádovi do Německa mail,ať mi ho objedná,takže co se říká?Že chci Chameleon Ocean v plné výbavě,nebo prostě:podvozek,hl.korba,stříška....

Musím najít nějakou pěknou tašku na kočár,asi černou.Tak kdyby měl někdo tip,budu ráda.Ta originál se mi nelíbí...

barboramarek
22. feb 2011

@ellysa a nebola by to skoda ked mas este taku malu bambulku dat cameleona prec ? radsej az o rok , tak si uzijes aj jeden aj druhy potom 😀

barboramarek
22. feb 2011

@brendda ja mam rada ciernu od casualplay alebo normalne tu z DMky 😉

petrasafr
22. feb 2011

@brendda Tak super rozhodnutí 😀 😀 😀 Takže ti tu černou konstrukci budu přece jenom závidět 😀 😀 😀 Prostě chceš Bugaboo Cameleon Ocean a tam bude hluboká korbička i sporťák, košík, pláštěnka, madlo atd. Stříbrnej fusak do toho budu určitě luxusní!!! A ten originál bych klidně zkusila ten žlutej, bude to veselý 😀 A v Babyparku ho maj vystavenej a fusak v něm žádnej nemají danej? Měla sis tam zkusit nějakej hodit 😀
Černou tašku určitě seženeš!

petrasafr
22. feb 2011

@brendda Jinak černá se mi líbila Diaper Bag od Built NY, ale už je asi nesehnatelná. Je taková jako neoprenová, super materiál, mám od nich pouzdro na mobil i na notebook:
http://www.svacinovybox.cz/novinky/149-diaper-bag

brendda
22. feb 2011

@petrasafr vidiš,to mě nenapadlo,narvat tam ten žlutej v obchodě 😀 Stavím se v Průhonicích,jestli to tam nepůjde vyzkoušet.Do Babyparku už fakt nejedu,jsem tam jak exot 😀
A díky.